У Івано-Франківську обговорювали реформу юридичної освіти в Україні

Деталі

1В Університеті Короля Данила відбувся круглий стіл на тему «Реформа юридичної освіти в Україні: реалії, перспективи, Європейський досвід». Під час проведення заходу було обговорено ряд актуальних питань. Представники Львівського національного університету імені Івана Франка та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича поділились досвідом щодо вступних випробувань для здобуття ступеня «магістр» за спеціальністю «Право» з використанням технологій ЗНО. Крім того учасники заходу обговорювали практичні аспекти підготовки студентів для здобуття ступеня «магістр» за спеціальністю «Право» та висвітлені основи підготовки юристів в ЄС (на прикладі ФРН).

Детальніше...

Консультування громадян з правових питань в Рожнятівському бюро правової допомоги

Деталі

617 травня 2017 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Гайда А. І., спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Євчуком М. М., директором Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Желізняком Р. М., за участю заступника голови Рожнятівської РДА Яковини Б.М., начальника Рожнятівського районного відділу державної виконавчої служби Слюсаренка О.Є. та працівників Рожнятівського БПД провели консультування громадян з правових питань в Рожнятівському бюро правової допомоги, згідно затвердженого Графіку проведення консультування у відділах «Бюро правової допомоги» посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та керівництвом Регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області протягом березня-червня 2017 року. Громадянам, які звернулися в бюро за консультацією було роз’яснено порядок укладення шлюбу з іноземцем, можливість отримання свідоцтва про народження дитини в пологовому будинку, порядок реєстрації місця проживання новонародженої дитини та інші.

Детальніше...

Урочисте відкриття Центру розвитку місцевого самоврядування

Деталі

IMG 20170510 12530811.05.17р. в Івано-Франківську за участю  керівництва Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області відбулось урочисте відкриття Центру розвитку місцевого самоврядування - недержавної установи, основним завданням якої є підтримка вже існуючих територіальних громад, а також сприяння створенню нових ОТГ( об`єднаних територіальних громад), консультативно-правова допомога органам місцевого самоврядування та місцевим органам влади з питань реформи децентралізації.

 

Детальніше...

Міжнародний науково-практичний симпозіум «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки» і наукова конференція на тему: «Проблеми формування національної правової системи України та її адаптація до Європейського права»

5В Івано-Франківську, Університет права ім.Короля Данила Галицького продовжує широке відзначення 20-річчя з Дня заснування. Так, сьогодні 05.05.17р., за участю провідних науковців та експертів юридичних навчальних закладів України, інших правових інституцій, відбувається Міжнародний науково-практичний симпозіум «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки» і наукова конференція на тему: «Проблеми формування національної правової системи України та її адаптація до Європейського права».

Детальніше...

 

Обговорено питання співпраці щодо протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї

Деталі

IMG 20170427 11484227 квітня 2017 року в. о. начальника Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук взяв участь у засіданні методичної ради при Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де одним із питань порядку денного було посилення роботи ЦСССДМ щодо протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Круглий стіл ”Безоплатна правова допомога адвокатів: окремі актуальні питання при здійсненні процесуальних дій” відбувся в Івано-Франківську
  2. В.о. директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук зустрівся зі студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
  3. Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в області взяло участь в офіційній зустрічі учасників флешмобу “Радеберг – Тисмениця”
  4. Правопросвітництво у роботі із умовно засудженими
  5. Наша колега потребує допомоги у боротьбі з недугою!
  6. banner Адвокат майбутньогоУчасники програми «Адвокат Майбутнього» завершили навчання на Першому модулі, присвячений взаємовідносінам клієнта й адвоката. После Завершення тренінгу адвокати ОХОЧЕ діліліся враженнями від навчання.
  7. У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, що працюють з клієнтами
  8. Правова допомога соціально вразливим верствам населення Прикарпаття
  9. Керівники Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області А. Гайда та М. Євчук провели особистий прийом громадян в Болехівському бюро
  10. На брифінгу для журналістів місцевих та регіональних ЗМІ розповіли про безоплатну правову допомогу на Прикарпатті