Правопросвітництво у роботі із умовно засудженими

Деталі

1З метою надання безоплатної юридичної допомоги засудженим до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі 20 квітня 2017 року відбувся семінар-навчання для умовно засуджених, які перебувають на обліку Коломийського міськрайонного відділу з питань пробації. У семінарі взяла участь начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Смерек.

Детальніше...

Наша колега потребує допомоги у боротьбі з недугою!

Деталі

1Наша колега, фахівчиня Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Усова, портребує дороговартісної медичної допомоги. У Юлії виявили папілярний рак щитоподібної залози із метостазами. Діагноз (переглянути) потребує якомога швидшого оперативного втручання, адже, за словами медиків, якщо не зволікати з операцією, то шанси на повне видужання дуже великі. Після операції, яка запланована до проведення вже в травні, також потрібно буде пройти курс хіміотерапії та іншого необхідного лікування.

Юлія та її родина дуже потребують допомоги у зібранні необхідних для лікування коштів.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Номер карти у ПриватБанку для перерахунку коштів: 
5168 7572 6573 7504 (Усова Юлія Володимирівна), або

5168 7572 1756 5789 (Усова Ніна Анатоліївна, мама Юлії)

banner Адвокат майбутньогоУчасники програми «Адвокат Майбутнього» завершили навчання на Першому модулі, присвячений взаємовідносінам клієнта й адвоката. После Завершення тренінгу адвокати ОХОЧЕ діліліся враженнями від навчання.

Деталі

banner Адвокат майбутньогоУчасники програми «Адвокат Майбутнього» завершили навчання на першому модулі, присвяченому взаєминам адвоката і клієнта

У перших числах квітня завершився перший модуль програми «Адвокат Майбутнього», присвячений питанням роботи з клієнтом, для всіх чотирьох груп учасників «золотої сотні», яких відібрали на конкурсній основі з 707 кандидатів з 24 регіонів України.

Детальніше...

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, що працюють з клієнтами

Деталі

1Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Детальніше...

 

Правова допомога соціально вразливим верствам населення Прикарпаття

Деталі

1Фахівці Перегіонського, Долинського, Болехівського, Рожнятівського бюро правової допомоги Калуського місцевого центру з надання БВПД провели низку виїзних правових консультувань, зустрічей із правопросвітницької тематики із жителями районів.

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Керівники Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області А. Гайда та М. Євчук провели особистий прийом громадян в Болехівському бюро
  2. На брифінгу для журналістів місцевих та регіональних ЗМІ розповіли про безоплатну правову допомогу на Прикарпатті
  3. Прес-анонс
  4. Правова підтримка та просвітництво на Івано-Франківщині
  5. У Регіональному центрі підбили підсумки проведеного внутрішнього аудиту
  6. Про важливість співпраці центрів з надання БВПД з органами місцевого самоврядування та територіальними громадами Івано-Франківщини говорили під час заходу з реформи децентралізації
  7. Правова спроможність об’єднаних територіальних громад у центрі уваги роботи місцевих центрів з надання БВПД Івано-Франківщини
  8. Правова допомога учасникам АТО
  9. Форум "Рік децентралізації на Прикарпатті" відбувся в Івано-Франківську
  10. Фахівці бюро правової допомоги Івано-Франківщини проводять консультаційно-просвітню роботу із жителями районів