Офіційно відкрито програму «Адвокат майбутнього»

Деталі

1У минулу п’ятницю, 17 лютого, в Будинку прийомів уряду в Києві відбулося офіційне відкриття програми «Адвокат Майбутнього» — першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів, під час якого презентували підхід до реалізації навчальної програми та її основні складові. Перша сотня учасників «Адвокат Майбутнього» мала можливість познайомитися з розробниками навчальної програми, експертами й тренерами, а також почути про досвід співпраці між юридичними спільнотами України та Канади у сфері професійного розвитку.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога в Україні: результати 2016

Деталі

1

Підбиваємо підсумки діяльності у 2016 році.

Найголовніше про безоплатну правову допомогу в Україні - для наших клієнтів, колег та партнерів.

 

 

Детальніше...

Допоможімо правозахисниці Наталії Маркочевій у боротьбі з хворобою

Деталі

1Трапилося так, що наша колега, активна правозахисниця та адвокат Наталія Маркочева, яку багато хто знає особисто як захисницю прав вразливих верств населення, наразі сама потребує допомоги. Наталія з серпня 2016 року бореться з раком (стадія ІІ А). Вже зараз Наталія перенесла дві операції та 5 хіміотерапій. Попереду – ще 3 хіміотерапії.

На жаль, система забезпечення необхідними безоплатними ліками онкохворих в Україні не дає їм можливості лікуватися своєчасно. Лікарські препарати, які наразі Наталія не може отримати, необхідні їй негайно. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти неї. Адже якщо не застосовувати препарат суворо за графіком, досягнутий результат попереднього лікування може бути втрачений.

Лікування дороговартісне – близько 800 тисяч гривень. Наталія та її родина потребують нашої допомоги.

 

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Карта “ПриватБанку” 5168 7423 2067 2334; 
призначення платежу “благодійний внесок”; 
отримувач Маркочева Наталія Вікторівна.

Особистий прийом громадян голови Калуської районної державної адміністрації

Деталі

3На виконання положень "Протоколу наради у керівника апарату облдержадміністрації з питань роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги", 20 лютого 2017 року працівники Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняли участь в особистому прийомі громадян голови Калуської районної державної адміністрації Наталії Бабій. Така співпраця сприяла забезпеченню оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам щодо порушених ними питань.

 

Проведено круглий стіл з питань безоплатної правової допомоги

Деталі

фото 2“Способи надання безоплатної правової допомоги жителям територіальних громад” – тема круглого столу, який відбувся 20 лютого в Івано-Франківському університеті права імені короля Данила Галицького, і був організований Регіональним центром з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з університетом права.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяло участь у розширеній семінар-нараді з питань децентралізації
  2. Низку правоосвітніх заходів інформаційного характеру впродовж тижня провели фахівці бюро правової допомоги Івано-Франківщини
  3. У Регіональному центрі відбулося засідання керівної ради системи БВПД Івано-Франківщини
  4. Моніторинг роботи бюро правової допомоги Снятинського та Богородчанського районів
  5. Полісменам Івано-Франківщини нагадали про необхідність дотримання конституційних прав громадян
  6. В Тисмениці відкрито дистанційний консультативний пункт
  7. Участь директора Івано-Франківського МЦ в семінарі для сільських, селищних голів Тисменицького району
  8. Круглий стіл з ВПО
  9. Робоча поїздка керівництва РЦ в Тисменицький район
  10. Нарада в приміщенні Івано - Франківської обласної державної адміністрації, за участю керівника апарату ОДА Романа Маланія