На Прикарпатті говорили про проблеми розвитку кримінального права та процесу

Деталі

18 грудня 2017 року в залі Університету права імені Короля Данила відбувсяVI Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу». Учасниками стали представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Управління патрульної поліції у м. Івано-Франкіську, науковці та студенти вузу, громадські діячі.

Детальніше...

Участь керівництва Регіонального центру в круглому столі «Права людини в Україні: історія та сьогодення»

Деталі

17 грудня 2017 року в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. С. Бандери міста Івано-Франківськ заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у круглому столі на тему «Права людини в Україні: історія та сьогодення».

Детальніше...

До уваги адвокатів!!!

Деталі

uvaga21, 25 та 27 грудня 2017 року з 12.00 год до 14.00 год Радою адвокатів Івано-Франківської області разом з Регіональним центром з надання БВПД будуть проведені практикуми з оцінки якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Деталі

На Прикарпатті стартував Всеукраїнський тиждень права, який щорічно проводять з метою покращення правової освіти громадян України. Розпочали з учнівського та студентського середовища. Чи знають діти і молодь свої права і де можна отримати безоплатну правову допомогу кореспонденти “Галичини” разом з правниками поцікавились в учнів та студентів.

 

Сила знань: правопросвітницькі зустрічі з молоддю

Деталі

15 і 6 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області зустрілося зі студентами юридичного відділення Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Вищого професійного училища № 21 м. Івано-Франківська.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Виїзний прийом громадян в місті Тисмениця
  2. Знай свої права: керівництво Регіонального центру взяло участь в урочистостях з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня права
  3. Фахівці Долинського бюро правової допомоги налагоджують співпрацю з підрозділами Міністерства юстиції
  4. Знань багато не буває: лекція для студентів Коломийського медичного коледжу
  5. Співпраця з відділенням Асоціації правників України на Прикарпатті
  6. Про підтримку сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій обговорювалось на Рогатинщині
  7. Новації у співпраці: Долинські бюро правової допомоги Калуського та Кропивницького місцевих центрів з надання БВПД провели конструктивний діалог в режимі скайп-зв᾽язку
  8. Фахівці Болехівського бюро правової допомоги в гостях у Підберезькій школі
  9. Мобільна точка доступу до правової допомоги у Рогатинському районі
  10. Правопросвітницький захід для внутрішньо переміщених сімей