Освітянські правопросвітницькі зустрічі на Тижні права

Деталі

1У рамках Всеукраїнського тижня права фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області впродовж тижня з правопросвітницькою метою відвідували навчальні заклади Івано-Франківська.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. «WikiLegalAid» ˗ інструмент для консультацій системи безоплатної правової допомоги»

Деталі

113 грудня 2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Ковальчук разом з начальник ом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Марією Коляджин взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «WikiLegalAid» ˗ інструмент для консультацій системи безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...

Платформу правових консультацій «WikiLegalAid» презентовано на Прикарпатті

Деталі

1До Тижня права в Івано-Франківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 13 грудня презентували довідковo-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», де є можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Детальніше...

Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

113 грудня 2018 року о 12.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

 

Детальніше...

 

Про права людини говорили з експертами ОБСЄ

Деталі

1У рамках відзначення 70-річчя прийняття Загальної Декларації прав людини та Всеукраїнського тижня права 11 грудня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області разом з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі провели зустрічі-дискусію в рамках ОБСЄ Cafe.

Детальніше...