Обговорення стану дотримання прав людини в області в приміщенні Національної академії внутрішніх справ

Деталі

Світлина від Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській обл.20.09.2017 в приміщенні Прикарпатського факультету №3 Національної академії внутрішніх справ за участю кандидата юридичних наук, доцента - викладача факультету Ігоря Онищука, заступника Директора регіонального центру з надання БВПД Володимира Ковальчука, керівника відділу представництв у суді Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Тараса Краснікова, представника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Оксани Устимчук відбулось обговорення стану дотримання прав людини в області. Присутніми озвучено основні практичні аспекти в сфері захисту прав людини за напрямками діяльності. Також відбувся жвавий діалог з курсантами - майбутніми правоохоронцями на вказану тематику.

Детальніше...

Зустріч з юристами Івано-Франківського місцевого центру надання вторинної правової допомоги з клієнтами Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування

Деталі

Світлина від Будинок нічного перебування та Центр обліку бездомних осіб.14.09.2017р. на базі Будинку нічного перебування було проведено зустріч з юристами Івано-Франківського місцевого центру надання вторинної правової допомоги з клієнтами Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування. 
Спеціалісти розповіли, що вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру Кожен з клієнтів закладу мав змогу отримати індивідуальну консультацію спеціаліста з різноманітних юридичних питань.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

1Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

Володимир Ковальчук взяв участь у дискусії щодо створення нових ОТГ

Деталі

114.09.2017р.,в залі засідань Івано-Франківської обласної ради,  під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації  Богдана Кобилянського, відбулось засідання «круглого столу», на якому розглядалось звернення Надвірнянської районної ради щодо створення в районі нових ОТГ( об»єднаних територіальних громад) та проведення в цих  ОТГ виборів 29 жовтня 2017р., відповідно до постанови ЦВК від 18.08.17року.

Детальніше...

 

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

trening zastavka1Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Вуличне інформування в рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»
 2. Заступник директора Регіонального центру взяв участь у виїзному консультуванні громадян в Рожнятівському районі
 3. Відкритий семінар з правової грамотності на тему "Звернення громадян від А до Я"
 4. Зустріч з підопічними Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування
 5. В Івано-Франківську клієнти системи БПД розповіли Міністрові юстиції про якість наданих їм послуг
 6. Правові консультації мешканцям міста Івано-Франківська
 7. Робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Євчука М.М. з працівниками Івано-Франківського ВП ГУНП
 8. Круглий стіл щодо співпраці на налагодження взаємодії між правоохоронними органами, органами державної влади та установами, діяльність яких спрямована на роботу з особами, які зазнали насильства в сім’ї
 9. Зустріч працівників БПД з громадськими організаціями на тему "Статус потерпілого від збройного конфлікту та агресії РФ для вимушених переселенців, атовців та їхніх сімей, як його отримати та для чого він потрібний"
 10. Інтерв'ю керівництва Координаційного центру з надання правової допомоги для Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина" (ВІДЕО)