У Регіональному центрі підбили підсумки проведеного внутрішнього аудиту

Деталі

5Відповідно до плану проведення внутрішніх аудитів у територіальних відділеннях Координаційного центру з надання правової допомоги на I півріччя 2017 року у період з 13 по 24 березня поточного року аудиторською групою Координаційного центру проведено внутрішній аудит системи надання безоплатної правової допомоги Івано-Франківщини.

Детальніше...

Про важливість співпраці центрів з надання БВПД з органами місцевого самоврядування та територіальними громадами Івано-Франківщини говорили під час заходу з реформи децентралізації

Деталі

1Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Володимир Ковальчук взяв участь у роботі круглого столу “Роль інституцій і громадських організації Прикарпаття у процесі децентралізації та регіонального розвитку”, який відбувся 20 березня 2017 року в м. Івано-Франківську.

Детальніше...

Правова спроможність об’єднаних територіальних громад у центрі уваги роботи місцевих центрів з надання БВПД Івано-Франківщини

Деталі

1Із запровадженням реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади відбувається поступова переорієнтація роботи  системи БПД від надання правових послуг окремим фізичним особам до розширення правових можливостей територіальних громад. Важливий акцент у цій роботі робиться на право-роз’яснювальній роботі. Отримані у ході таких зустрічей практичні знання про право та його галузі  необхідні для ефективного реагування на юридичні питання в умовах швидкозмінного суспільства.

Детальніше...

Правова допомога учасникам АТО

Деталі

1Сьогодні військовослужбовцям, які повернулися із зони антитерористичної операції, надається всебічна правова допомога для вирішення їх побутових та соціальних проблем. Для цього діють усілякі правничі структури, центри, запроваджено різноманітні проекти. Їх головна мета – юридична допомога військовим, їх родинам у відновленні порушених прав.

 

Детальніше...

 

Форум "Рік децентралізації на Прикарпатті" відбувся в Івано-Франківську

Деталі

фото33 березня 2017 року в м. Івано-Франківську відбувся Форум “Рік децентралізації на Прикарпатті” за підсумками роботи об’єднаних територіальних громад у 2016 році. Захід ініційований Івано-Франківським відокремленим підрозділом “Центр розвитку місцевого самоврядування” та Регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради. Участь у заході взяли директор Регіонального центру з надання БВПД Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук.

 

Детальніше...