Правопросвітницький урок для ліцеїстів «#СтопБулінг»

Деталі

1Як запобігти булінгу, сформувати здоровий клімат у групах, оперативно вирішувати конфліктні ситуації, як допомогти жертві булінгу – такі питання обговорювали на уроці громадянської освіти 18 жовтня в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї.

Детальніше...

Правова підтримка: інформування та адресна допомога

Деталі

1У приміщенні Косівського бюро правової допомоги 12 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук надав консультативну правову допомогу фахівцю бюро у роботі з клієнтами системи БПД.

З метою підвищення правової спроможності громадян, поширення інформації про безоплатну правову допомогу та надання індивідуальних консультацій і роз’яснень з правових питань заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук спільно з головним спеціалістом відділу «Косівське бюро правової допомоги» Петром Григорчуком провели прийом громадян.

Детальніше...

день захисника України 2018

Вітаємо з Днем захисника України та Покровом Пресвятої Богородиці!
Нехай Ваші сила і мужність
Завжди базуються
На любові і підтримці рідних та близьких.
І після будь-яких суперечок і баталій,
які часто трапляються в повсякденному житті,
вдома Вас завжди чекає затишок і мир!

 

Регіональний центр з надання БВПД

в Івано-Франківській області

Майже 5,4 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу з початку 2018 року

Деталі

1З 1 січня по 30 вересня 2018 року до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 5 349 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

 

Питання організації роботи дистанційних пунктів доступу БПД обговорювали у філії державної установи «Центр пробації»

Деталі

1На базі філії державної установи «Центр пробації» 11 жовтня відбулася робоча зустріч керівництва Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області з начальником філії ДУ «Центр пробації» в області Оксаною Устимчук.

 

Детальніше...