Питання соціального супроводу клієнтів пробації стає актуальним на Івано-Франківщині

Деталі

1З метою проведення соціально-виховної роботи із засудженими та здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення/обмеження волі на певний строк, до звільнення  18 липня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у робочій зустрічі разом з представниками філії державної установи «Центр пробації» в області та Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Батьківство – це відповідальність. Тема дня»

Деталі

118 липня 2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Євчук взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «Батьківство – це відповідальність».

Детальніше...

Участь у тренінгу щодо досвіду та практик примусового виконання рішень

Деталі

1Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 17 липня взяв участь в тренінгу щодо сучасного досвіду та кращих практик примусового виконання рішень, який проводився для державних та приватних виконавців, адвокатів, науковців.

Метою проведення тренінгу на тему «Примусове виконання рішень: сучасний досвід і кращі практики»є підвищення обізнаності учасників заходу про зміни в законодавстві про виконання рішень та надання учасникам практичних порад від провідних вітчизняних експертів щодо ефективної організації примусового виконання рішень.

Детальніше...

Варто знати: дотримання прав людини щодо клієнтів пробації

Деталі

1З метою мультидисциплінарного підходу при реалізації досудової пробації директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук 16 липня взяв участь у зустрічі з представниками правоохоронних та правозахисних організацій за ініціативи начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксани Устимчук.

Детальніше...

 

Продовжується співпраця системи БПД з органами пробації на Прикарпатті

Деталі

1У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю 13 липня директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук провів робочу зустріч з начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксаною Устимчук з метою покращення координації зусиль обох структур.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills
  2. Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні
  3. Гендерна стратегія в системі БПД в радіопередачі «Актуальна тема»
  4. Питання ідентифікації випадків гендерної дискримінації на часі
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36
  6. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Конституція України – 22 роки поступу і змін. Актуальна тема»
  7. Екзаменуємо майбутніх правників
  8. Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі
  9. Інвалід війни з Івано-Франківщини відсудив 144 тис. грн одноразової допомоги
  10. Про підвищення правової обізнаності громадян говорили з працівниками культури Івано-Франківщини