Робоча зустріч з начальником Івано-Франківського міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

Деталі

image-0-02-05-83b4f5d87ae02c65b67fee77b199f9067fa0f83b6cf9e44d976abcb4613c1d69-V21.06.2017р. в приміщенні РЦ з надання БВПД в Ів-Фр.обл. відбулась робоча зустріч директора РЦ М. Євчука та його заступникка В.Ковальчука, директора Ів-Франк.МЦ з надання БВПД В. Стусяка з начальником Івано-Франківського міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Р. Кострибою та юристконсультом установи В.Луцишиним.

Детальніше...

Захисти магістерських та бакалаврських робіт випускників юридичного факультету в Університеті права ім. Короля Данила Галицького

Деталі

1Протягом цього тижня, з 12.06 по 16.06.2017р., в Університеті права ім. Короля Данила Галицького відбувались захисти магістерських та бакалаврських робіт випускників юридичного факультету цього навчального закладу. В роботі екзаменаційної комісії (ЕК) брав участь заступник директора РЦ з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук.

 

Детальніше...

Саме діалог був і залишатиметься головним інструментом нашої роботи

Деталі

1Саме діалог був і залишатиметься головним інструментом нашої роботи. Жодним насильством нічого неможливо здобути надовго, а боротьба заради боротьби позбавлена сенсу. Всі ми розуміємо, що прогрес – найбільш раціональний шлях розвитку суспільства.

Довіра та партнерство – наші спільні цінності. Дуже важливо, щоби всі ми гуртувалися навколо таких цінностей, адже всі ми робимо одну роботу і спільно працюємо в інтересах прав людини.

Протягом останніх днів ми всі жили питанням розвитку справи безоплатної правової допомоги. Багато кого з нас обставини змусили виступати в незвичній для себе ролі. Було дуже багато емоцій – це очікувано. Це має бути припинено. Цілком очікувано, що деякий час триватиме обговорення подій, що вже в минулому, але ми пропонуємо говорити про майбутнє. Всі ми отримали неймовірно важливий досвід. Тепер дуже важливо перетворити виклик на нову можливість.

Ми вдячні за конструктивну позицію Міністру юстиції і повністю довіряємо йому як політику, що знайшов мудрий вихід зі складної ситуації. Також ми вдячні всім нашим партнерам, всім тим людям, хто невтомно весь цей час намагався віднайти шляхи порозуміння. Ми засуджуємо будь-які спроби використати ситуацію, що склалася навколо питання безоплатної правової для своїх будь-яких власних цілей, що не пов’язані з подальшим діалогом і розвитком.

Публічне звернення команди системи безоплатної правової допомоги

Деталі

BPDПублічне звернення команди системи безоплатної правової допомоги стосовно порушених базових принципів при проведенні конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги

Повага до гідності, прозорість та підзвітність, незалежність від політичного впливу – це ті цінності, які система безоплатної правової допомоги виборювала впродовж останніх п’яти років. Ми здобули суспільну довіру і право на життя під час Революції Гідності, коли були чи не єдиною державною інституцією, що захищала права громадських активістів.

На наше переконання, те, у який спосіб щойно відбувся конкурс з відбору нового директора Координаційного центру з надання правової допомоги, нівелює базові принципи, на яких ґрунтується наша діяльність, підриває довіру до системи, зрештою, позбавляє сотні тисяч людей – наших клієнтів права на справедливість. Це – наруга над гідністю і людськими правами.

Система безоплатної правової допомоги в Україні – інституція, яка служить громадянам України, фінансується коштами платників податків і звітує насамперед перед суспільством. Ми не можемо і не маємо права ні на йоту допустити сумнів у нашій ціннісній чистоті і дозволити зламати те, довіру до чого здобували сумлінною і тяжкою працею. Вважаємо цю боротьбу нашою особистою Революцією Гідності, заради мільйонів громадян, яким служимо.

Звертаємось до Міністерства юстиції України та Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо:

- анулювання результатів проведеного конкурсу;

- зміни порядку призначення директора Координаційного центру з надання правової допомоги з переданням відповідних повноважень Кабінетові Міністрів України;

- проведення нового, об’єктивного і прозорого конкурсу із паритетною участю правозахисних громадських організацій та міжнародних партнерів, зокрема, за уже існуючим прикладом проведення публічних конкурсів у системі безоплатної правової допомоги;

- початку публічної професійної дискусії з метою підвищення незалежності системи безоплатної правової допомоги та мінімізації політичного впливу на неї з подальшим прийняттям відповідних рішень Урядом України.

Звертаємося до суспільства із закликом захистити та зберегти систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Станом на 04.06.2017 його підтримали 222 співробітники системи, 58 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 52 громадські правозахисні організації.
Наше публічне звернення відкрите до приєднання!

 

День захисту дітей

Деталі

101.06.2017 року  Івано – Франківським місцевий  центр з надання БВПД спільно з місцевим центром зайнятості був організований святковий захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. У Івано-Франківську обговорювали реформу юридичної освіти в Україні
  2. Консультування громадян з правових питань в Рожнятівському бюро правової допомоги
  3. Урочисте відкриття Центру розвитку місцевого самоврядування
  4. Міжнародний науково-практичний симпозіум «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки» і наукова конференція на тему: «Проблеми формування національної правової системи України та її адаптація до Європейського права»
  5. Обговорено питання співпраці щодо протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї
  6. Круглий стіл ”Безоплатна правова допомога адвокатів: окремі актуальні питання при здійсненні процесуальних дій” відбувся в Івано-Франківську
  7. В.о. директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук зустрівся зі студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
  8. Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в області взяло участь в офіційній зустрічі учасників флешмобу “Радеберг – Тисмениця”
  9. Правопросвітництво у роботі із умовно засудженими
  10. Наша колега потребує допомоги у боротьбі з недугою!