Нарада в приміщенні Івано - Франківської обласної державної адміністрації, за участю керівника апарату ОДА Романа Маланія

Деталі

118.01.2017р. керівництво Регіонального центру з надання БВПД в області взяло участь в нараді в приміщенні Івано - Франківської обласної державної адміністрації, за участю керівника апарату ОДА Романа Маланія, начальників юридичного відділу та звернення громадян, відділу прес-служби ОДА, Головного територіального управління юстиції в області. Директор  Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук, поінформував присутніх про  проведену роботу в 2016 році, як регіонального, так і трьох місцевих центрів, а також діяльність новостворених бюро правової допомоги, що розпочали свою роботу з 01.09.2016 року.

Детальніше...

Круглий стіл-дискусія до відзначення Дня Соборності України - 22 січня: на тему «Єднання поглядів між молоддю Сходу і Заходу»

Деталі

IMG 20170117 15402417.01.2017р. за участю керівництва Регіонального центру з надання БВПД в області, науковців Івано-Франківського юридичного інституту НУ «Одеська юридична академія», в Івано-Франківському міському Центрі патріотичного виховання молоді ім. С. Бандери відбувся, круглий стіл-дискусія до відзначення Дня Соборності України - 22 січня: на тему «Єднання поглядів між молоддю Сходу і Заходу», для студентів та учнів, вчителів історії і правознавства.

Детальніше...

Зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 465. "Порядок оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу"

uvagaЗ 1 січня 2018 року оплата за годину роботи адвоката, який надає правову допомогу вразливим категоріям громадян, становитиме 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Відповідні зміни внесено до Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Наразі рівень оплати послуг адвокатів, зокрема за надання правової допомоги вразливим категоріям громадян у цивільних та адміністративних справах є вкрай низьким. Це змушує адвокатів відмовлятися від надання правової допомоги у таких справах. А це у разі масових відмов створює серйозний ризик порушення конституційного права громадян на правову допомогу. Прийняття постанови сприятиме забезпеченню надання доступної та якісної безоплатної вторинної правової допомоги усім суб'єктам відповідного права.

Посилання на текст постанови

 

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

Tomorrows lawyer 840x540 100 new2 1Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Коломийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги змінив адресу!
  2. В Долинському районі прийнято нову програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги громадянам.
  3. Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»
  4. Урочистості з нагоди Дня адвокатури в Університеті права Короля Данила
  5. В Івано-Франківську проведено засідання обласної МКМР з правової освіти населення
  6. Урок «Права людини» для студентів Івано-Франківського коледжу фізичного виховання
  7. 10 грудня - Міжнародний день прав людини. Право на захист, що забезпечується центрами з надання безоплатної правової допомоги
  8. Безоплатна правова допомога.Реалізація права на захист осіб, що відбувають покарання
  9. Участь заступника директора Регіонального центру в роботі розширеного засідання постійної депутатської комісії обласної ради
  10. Проведено зустріч із неповнолітніми, що перебувають у СІЗО
   

koord c2

   

ATO

   

banner Адвокат майбутнього

   

Digest

   
   

peremishcheni

   

Слідкуйте за нашою діяльністю у соцмережах:

facebook

YouTube

Google

   
   
   

DNA 219x116

   

Для адвокатів  

Advocats