Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

1Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

Володимир Ковальчук взяв участь у дискусії щодо створення нових ОТГ

Деталі

114.09.2017р.,в залі засідань Івано-Франківської обласної ради,  під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації  Богдана Кобилянського, відбулось засідання «круглого столу», на якому розглядалось звернення Надвірнянської районної ради щодо створення в районі нових ОТГ( об»єднаних територіальних громад) та проведення в цих  ОТГ виборів 29 жовтня 2017р., відповідно до постанови ЦВК від 18.08.17року.

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

trening zastavka1Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Вуличне інформування в рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»

Деталі

214 вересня 2017, року в рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, спільно з працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області    в середмісті Івано-Франківська біля управління ДВС в області (вул. Галицька, 45) проведено вуличне інформування.

Детальніше...

 

Заступник директора Регіонального центру взяв участь у виїзному консультуванні громадян в Рожнятівському районі

Деталі

21754961_1279832322139954_68104661_oВідповідно до графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, 12 вересня 2017 року проведено виїзний прийом в приміщенні Цінівської сільської ради Рожнятівського району.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Відкритий семінар з правової грамотності на тему "Звернення громадян від А до Я"
  2. Зустріч з підопічними Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування
  3. В Івано-Франківську клієнти системи БПД розповіли Міністрові юстиції про якість наданих їм послуг
  4. Правові консультації мешканцям міста Івано-Франківська
  5. Робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Євчука М.М. з працівниками Івано-Франківського ВП ГУНП
  6. Круглий стіл щодо співпраці на налагодження взаємодії між правоохоронними органами, органами державної влади та установами, діяльність яких спрямована на роботу з особами, які зазнали насильства в сім’ї
  7. Зустріч працівників БПД з громадськими організаціями на тему "Статус потерпілого від збройного конфлікту та агресії РФ для вимушених переселенців, атовців та їхніх сімей, як його отримати та для чого він потрібний"
  8. Інтерв'ю керівництва Координаційного центру з надання правової допомоги для Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина" (ВІДЕО)
  9. Спільний виїздний прийом керівництва Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання БВПД в Богородчанському бюро правової допомоги та Старобогородчанській ОТГ
  10. Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД