Гендерна стратегія в системі БПД в радіопередачі «Актуальна тема»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 5 липня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб᾽єктами надання БППД Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Коляджин взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «Гендерна стратегія в системі безоплатної правової допомоги».

Детальніше...

Питання ідентифікації випадків гендерної дискримінації на часі

Деталі

1На базі правового клубу PRAVOKATOR Львівської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи 3 липня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк та адвокат Людмила Желізняк взяли участь у засіданні робочої групи по розробці Методичних рекомендацій для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та працівників центрів з надання БВПД щодо ідентифікації випадків гендерної дискримінації та надання допомоги постраждалим.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36

Деталі

1Вийшов 36-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж червня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Конституція України – 22 роки поступу і змін. Актуальна тема»

Деталі

127 червня 2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Ковальчук взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «Конституція України – 22 роки поступу і змін».

Детальніше...

 

Екзаменуємо майбутніх правників

Деталі

1Впродовж 25-26 червня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяв участь у роботі Державної екзаменаційної комісії юридичного відділення Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі
  2. Інвалід війни з Івано-Франківщини відсудив 144 тис. грн одноразової допомоги
  3. Про підвищення правової обізнаності громадян говорили з працівниками культури Івано-Франківщини
  4. На Івано-Франківщині відбирали адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної правової допомоги
  5. В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»
  6. На Прикарпатті фахівці системи безоплатної правової допомоги опановували навички soft skills
  7. Для системи БПД виготовили інформаційний буклет та паспорт прав дитини
  8. Підписання чотирьохстороннього Меморандуму – запорука тісної співпраці на Івано-Франківщині
  9. Конкурс на участь у школі з міграційного права на тему «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»
  10. Спільні дії задля ефективного захисту прав прикарпатців