Розпочали Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги на «Карпатському ранку»

Деталі

1a

10 грудня у ранковій програмі «Карпатський ранок» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» директор Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук разом з головою громадської організації «Молода Просвіта Прикарпаття» Євгенією Бардяк говорили з ведучими про роботу системи БПД на Прикарпатті.

 

Детальніше...

Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA мандрує Прикарпаттям

Деталі

1

В Івано-Франківську 2 грудня відбулася прес-конференція щодо початку XVI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Мандрівний Docudays UA на Прикарпатті, який розпочався 7 грудня. Система безоплатної правової допомоги долучається до переглядів кінофільмів в регіоні.

Детальніше...

Партнерство заради розвитку громадянського суспільства

Деталі

05.12.2019   memo (5)Взаємодія між працівниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представниками «Благодійного фонду «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» для забезпечення прав осіб, постраждалих від збройного конфлікту; інформування внутрішньо переміщених осіб про їхні права та можливості інтеграції в громади; посилення правового захисту мешканців громад. Ці та інші напрями співпраці передбачені угодою про партнерство між Координаційним центром з надання правової допомоги та благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез».

 

Детальніше...

Навчаємось, дискутуємо…

Деталі

1

 В Університеті Короля Данила 6 грудня відбувся VІІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу», участь в якому взяло керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

 

Співпраця з територіальними громадами продовжується

Деталі

1

Під головуванням заступниці голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлани Онищук 29 листопада відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, в якому взяв участь заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук.

 

Детальніше...