Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40

Деталі

1Вийшов 40-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №40

Детальніше...

Про особливості адвокатської діяльності говорили на Івано-Франківщині

Деталі

1На запрошення Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно з Радою адвокатів області 29 листопада керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи взяло участь у круглому столі, присвяченому обговоренню професійної таємниці адвоката (лікарської, банківської, нотаріальної, захист персональних даних).

Детальніше...

Презентовано ґендерну стратегію системи БПД

Деталі

1Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Детальніше...

Співпраця продовжується з Центром підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області 23 листопада взяло участь у семінарі «Завдання і можливості прес-служби у побудові довіри громади до роботи органів місцевого самоврядування в проведенні реформ».

Детальніше...

 

Система БПД працюватиме у звичайному режимі

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги у зв’язку із введенням воєнного стану в 10-ти областях України наголошує, що режим роботи системи безоплатної правової допомоги не змінюється, із дотриманням правового режиму воєнного стану.

Усі територіальні відділення – регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги, продовжують працювати відповідно до свого звичайного графіка роботи. Відповідно до затверджених графіків здійснюється робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. 

Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав суб'єктів на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна правова допомога надається у порядку та за наявності підстав, визначених чинним законом. 

 

Більше статей...

  1. Шкільному булінгу – ні
  2. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»
  3. Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ
  4. Фахівці системи БПД обмінювалися досвідом
  5. У Коломийському політехнічному коледжі до Міжнародного дня студентів відбувся круглий стіл з молоддю про їх права та обов’язки
  6. На Прикарпатті обговорили питання гуманізації кримінальних покарань у форматі дискусійного клубу
  7. Питання пільг, прав і соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів стає актуальним на Івано-Франківщині
  8. Співпраця продовжується з регіональними представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  9. Відбулась дискусія про суспільне мовлення на Прикарпатті
  10. Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги