Про запобігання та протидію домашньому насильству говорили на Прикарпатті

Деталі

1

У межах акції «16 днів проти насильства» 28 листопада заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у роботі круглого столу щодо питань запобігання та протидії домашнього насильства в області.

Детальніше...

Участь фахівців системи БПД у навчанні щодо земельних питань

Деталі

1

Задля здобуття практичних порад у сфері земельних правовідносин фахівці системи правової допомоги Івано-Франківщини 28 листопада взяли участь у тренінгу «Земельні відносини».

Детальніше...

Фахівці системи БПД отримали безкоштовний доступ до ZakonOnline

Деталі

29.11 mem2 min min minАдвокати та працівники системи надання безоплатної правової допомоги отримали безкоштовний доступ до аналітично-правової системи ZakonOnline. Планується також обмін правовими консультаціями між сервісом ZakonOnline та довідково-інформаційної платформою WikiLegalAid. Це передбачено меморандумом про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та компанією «Інформаційно-правові системи».

Детальніше...

Брейн шторм менеджменту системи БПД: плани на 2020 рік

Деталі

29.11 strat 1Впродовж місяця менеджмент системи БПД формував напрями розвитку правової допомоги у 2020 році з урахуванням регіональних особливостей, орієнтуючись на пріоритетні завдання Уряду.

Детальніше...

 

Мільйон українців звернулися по правову допомогу телефоном!

Деталі

26.11.2019  call centreМільйонний дзвінок зафіксувала 26 листопада операторка єдиного всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги Анастасія Мельник у Чернівцях. На «гарячу» цілодобову лінію БПД звернулася переселенка, яку цікавило питання отримання соціальних виплат. Фахівчиня контакт-центру надала їй вичерпну відповідь.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Керівництво Регіонального центру взяло участь у круглому столі щодо дотримання прав і свобод людини в місцях несвободи
 2. Зустріч з майбутніми правниками у форматі відкритого діалогу
 3. Система БПД та профспілки консолідують зусилля на Прикарпатті
 4. Проведено правоосвітня зустріч з працівниками органів влади та ОТГ
 5. Питання захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом піднімали на Прикарпатті
 6. «Хода за свободу» та посилення співпраці з Благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»
 7. Про особливості оформлення права власності на земельну ділянку говорили в Івано-Франківську
 8. Як розвиватиметься система БПД у 2020 році
 9. Про особливості системи БПД розмовляли в Центрі освітніх інновацій
 10. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Доступність та якість безоплатної правової допомоги на Прикарпатті»