Шкільному булінгу – ні

Деталі

1«Шкільний булінг» ˗ урок із такою назвою з нагоди відзначення Дня Прийняття Конвенції про права дитини 19 листопада провели фахівці Калуського місцевого центру з надання БВПД учням сьомого та восьмого класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 міста Калуш.

Детальніше...

Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»

Деталі

1В Університеті Короля Данила16-17 листопада відбувся ІІ Міжнароднийнауково-практичний симпозіум «Гуманізація кримінальної відповідальності», участь в якому взяли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук.

Детальніше...

Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ

Деталі

1У приміщенні Переріслянської селищної ради 14 листопада заступник начальника відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Туєшин провела семінар для представників територіальної громади на тему «Процедура вирішення межових земельних спорів».

Детальніше...

Фахівці системи БПД обмінювалися досвідом

Деталі

1З метою підвищення кваліфікації персоналу, покращення якості надання безоплатної правової допомоги, обговорення проблемних питань, надання методичної та практичної допомоги 14 листопада фахівці Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області провели навчання для працівників відділів бюро місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

 

У Коломийському політехнічному коледжі до Міжнародного дня студентів відбувся круглий стіл з молоддю про їх права та обов’язки

Деталі

1У рамках міжнародного свята студентської молоді 13 листопада в Коломийському політехнічному коледжі відбувся правопросвітницький захід в «Школі правових знань» на тему «Чи знаєш ти свої права та обов’язки».

Детальніше...