Партнерство в дії: співпраця продовжується з правничою спільнотою

Деталі

1Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області продовжує співпрацювати з юристами Прикарпаття. 13 вересня фахівці системи безоплатної правової допомоги взяли участь у  засіданні Загальних зборів Відділення Асоціації Правників України в області.

Детальніше...

87 % українців готові звертатися до системи БПД – дослідження

Деталі

187 % опитаних громадян, які знають про систему БПД, звернулися б за консультацією чи допомогою, якби виникла така необхідність. Це свідчить про високу довіру населення до сервісів системи та про якість надання правових послуг.

Детальніше...

Ближче до людей: робота мобільної точки на Рожнятівщині

Деталі

1Згідно спільного графіку Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області 7 вересня у новостворенійБрошнів-Осадській об᾽єднаній територіальній громаді проведено роботу мобільної точки доступу з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

Питання запровадження стандартів надання правових послуг в системі безоплатної правової допомоги обговорювалось в Івано-Франківську

Деталі

1Нещодавно в рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області з питань посилення взаємодії центрів з надання БВПД з адвокатами, які залучаються до надання БВПД та органами адвокатського самоврядування області, відбулися зустрічі директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

Детальніше...

 

Про доступність правової допомоги мешканцям гірських населених пунктів говорилося в прямому ефірі на обласному радіо «UA: Карпати»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 5 вересня в.о. директора Володимир Ковальчук та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Мирослава Аннюк Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня» на тему «Доступність правової допомоги мешканцям гірських населених пунктів».

Детальніше...