Телепроект «Я МАЮ ПРАВО!» допоможе отримати відповіді на найбільш гострі правові проблеми

Деталі

1Українські громадяни отримали можливість підвищити свою правову обізнаність з найбільш гострих проблем завдяки серії випусків програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка щосуботи транслюватиметься в ефірі 5 каналу о 16 год 10 хв.

Детальніше...

Правова допомога поруч: більше 26 тис. громадянам надано правові послуги у бюро правової допомоги на Прикарпатті

Деталі

1Під час прес-конференції на тему «Правова допомога поруч» 3 вересня фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Прикарпаття прозвітували про дворічну роботу 15-ти бюро правової допомоги.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №37

Деталі

1Вийшов 37-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж липня-серпня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №37

Детальніше...

Зустріч Регіонального центру з моніторинговою місією ОБСЄ

Деталі

1У приміщенні офісу Спеціальної моніторингової місії в УкраїніОрганізації з безпеки та співробітництва в Європі в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Мирослава Аннюк 30 серпня зустрілися з міжнародними спостерігачами СММ ОБСЄ Лукою Коста та Девідом Вулфом.

Детальніше...

 

Протидія булінгу в дитячому оточенні

Деталі

1Довготривале цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу визачається явищем булінгу.

Детальніше...