На Прикарпатті фахівці системи безоплатної правової допомоги опановували навички soft skills

Деталі

1Вміння слухати, говорити, домовлятися, позбуватися стресу удосконалювали фахівці системи БПД в м. Івано-Франківську. 8-9 червня в готелі Станіславів проводився тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Для системи БПД виготовили інформаційний буклет та паспорт прав дитини

Деталі

1«Твої права – твій надійний захист» – таку назву має новий буклет для дітей, який за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», виготовили для системи БПД.

Детальніше...

Підписання чотирьохстороннього Меморандуму – запорука тісної співпраці на Івано-Франківщині

Деталі

1Об᾽єднання  зусиль шляхом підписання Меморандуму про співпрацю між Департаментом соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та Службою у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулося 8 червня  в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Конкурс на участь у школі з міграційного права на тему «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»

Деталі

1У межах Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні, та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України оголошується відкритий конкурс на участь у триденному навчальному тренінгу для юристів, адвокатів та інших зацікавлених осіб, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях. Навчання відбуватиметься 05-07 липня 2018 року у Київській області.

Детальніше...

 

Спільні дії задля ефективного захисту прав прикарпатців

Деталі

1Об’єднання зусиль задля сприяння недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу, обговорювали 5 червня в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

Детальніше...