Спрощено доступ адвокатів до участі у конкурсі

Деталі

1Постановою Уряду від 31.10.2018 № 898 внесено зміни до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що спрощують механізм подання адвокатом документів для участі у конкурсі та конкретизують окремі питання його проведення.

Детальніше...

Бути поруч: правова консультація в гірському Перегінську

Деталі

1У приміщенні Перегінського бюро правової допомоги 2 листопада заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук надав консультативну правову допомогу фахівцям бюро у роботі з клієнтами системи БПД.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №39

Деталі

1Вийшов 39-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж жовтня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів.

Детальніше...

Про особливості дотримання адвокатами системи БПД стандартів якості обговорювали на Івано-Франківщині

Деталі

1В Івано-Франківську 30 жовтня задля покращення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр з надання БВПД в області провів семінар для адвокатів, які співпрацюють зі системою безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...

 

Анонс

Деталі

1З метою покращення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги на Прикарпатті 30 жовтня 2018 р. з 14: 00 до 16:00 у залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, 4 поверх відбудеться семінар для адвокатів, які співпрацюють зі системою безоплатної правової допомоги.

Детальніше...