Держава на 96% погасила заборгованість перед адвокатами системи БПД за виконану роботу

Деталі

1Станом на 23 серпня 2018 р. фінансові зобов’язання перед адвокатами, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги (БПД), погашені на 96,5%. Про це повідомив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Участь в ефірі в радіопередачі «Що змінилося в Івано-Франківську за 27 років Незалежності. Суб’єктивний погляд. Тема дня»

Деталі

124 серпня2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Ковальчук взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня» на тему «Що змінилося в Івано-Франківську за 27 років Незалежності. Суб’єктивний погляд».

Детальніше...

Виїзне правове консультування у Воскресинцях

Деталі

1З метою проведення правопросвітньої  та правороз’яснювальної роботи в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 22 серпня провів виїздне консультування у селі Воскресинцях Коломийського району.

Детальніше...

Робота на місцях: правова допомога на Рожнятівщині

Деталі

1У понеділок, 30 липня до Рожнятівського бюро правової допомоги з робочим візитом завітав директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук задля вирішення проблемних питань, які виникають у роботі.

Детальніше...

 

БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів

Деталі

1Парламент удосконалив деякі засади надання безоплатної правової допомоги шляхом внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон). 

Так, згідно зі змінами до статті 14 Закону безоплатна вторинна правова допомога окремим суб’єктам права надаватиметься не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими центрами БВПД, одночасно.

Детальніше...