Робоча зустріч: створення рівних можливостей доступу БПД для засуджених без позбавлення волі

Деталі

118 квітня 2018 року директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук провели робочу зустріч зі заступником начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Марією Бойдою з метою створення рівних можливостей для доступу до правосуддя осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі.

Детальніше...

Правопросвітницький проект для школярів Коломийщини «Я маю право!»

Деталі

117 квітня 2018 року на базі Корницької ЗОШ І-ІІІ ступеня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб᾽єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського міського центру з надання БВПД Вікторія Смерек взяла участь у правопросвітницькому заході на тему «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю!».

Детальніше...

Протидія насильству у сім’ї та гендерній дискримінації за ознакою статті: проблеми надання безоплатної допомоги

Деталі

116 квітня 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичному семінарі щодо протидії насильництву у сім᾽ї.

Детальніше...

Круглий стіл щодо аналізу змін до Кримінально-процесуального кодексу України

Деталі

114 квітня 2018 року з приміщенні конференц-залу Івано-Франківської торгово-промислової палати начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь у круглому столі щодо аналізу змін до Кримінально-процесуального кодексу України.

Детальніше...

 

Зустріч з особовим складом ГУНП в Івано-Франківській області

Деталі

112 та 13 квітня 2018 року в Головному управлінні Національної поліції головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД Роман Харук прочитав лекції на тему «Законність затримання. Поняття, види та правові підстави поліцейського затримання. Право на адвоката, право на повідомлення третіх осіб та правоналікаря як основні гарантії захисту від неналежного поводження».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Медіація як інструмент у роботі адвоката
  2. Варто знати свої права: правопросвітництво та інформування
  3. Робота триває: відбувся круглий стіл з партнерами
  4. Участь фахівця Регіонального центру у тематичному семінарі Міністерства юстиції України
  5. Ближче до людей: участь у презентації досягнень прикарпатських громад після реформи
  6. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»
  7. Правопросвітництво для старост об’єднаних територіальних громад
  8. Участь у прямому ефірі в телепередачі «Тема дня. Аліментних виплат тепер не уникнути»
  9. Правова допомога – кожному: на Коломийщині прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню
  10. Конструктивний діалог: керівництво взяло участь у презентації освітнього воркшопу Комітету виборців України