«Хода за свободу» та посилення співпраці з Благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Деталі

1

З ініціативи Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» 18 жовтня фахівці Регіонального та місцевого центрів з надання БВПД взяли участь в інформаційній акції «Хода за свободу», яка присвячена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

 

 

Детальніше...

Про особливості оформлення права власності на земельну ділянку говорили в Івано-Франківську

Деталі

1

 

В Івано-Франківську 17 жовтня фахівці Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Прикарпатті взяли участь у семінарі щодо оформлення права власності на земельну ділянку.

 

Детальніше...

Як розвиватиметься система БПД у 2020 році

Деталі

17 10Система надання безоплатної правової допомоги є одним із найуспішніших соціальних проєктів. Це констатують як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Які пріоритети та плани розвитку системи у 2020 році? Про це директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк розповів у прямому ефірі інформаційного агентства «Інформатор».

 

Детальніше...

Про особливості системи БПД розмовляли в Центрі освітніх інновацій

Деталі

1У приміщенні Центру освітніх інновацій з нагоди Дня захисника України 15 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук зустрівся з учнями 10-11 класів шкіл міста Івано-Франківська.

 

Детальніше...

 

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Доступність та якість безоплатної правової допомоги на Прикарпатті»

Деталі

1

На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 10 жовтня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук разом з громадським експертом, членкинею громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» Оксаною Румак взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня:Радіовимір. Доступність та якість безоплатної правової допомоги на Прикарпатті».

Детальніше...