Розпочато реєстрацію адвокатів та юристів на навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), працівників системи БПД, юристів незалежних правозахисних організацій, юристів та працівників органів місцевого самоврядування, громадських радників та нотаріусів пройти навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин, яке відбудеться орієнтовно 27-29 серпня 2018 року у м. Києві.

Детальніше...

Питання соціального супроводу клієнтів пробації стає актуальним на Івано-Франківщині

Деталі

1З метою проведення соціально-виховної роботи із засудженими та здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення/обмеження волі на певний строк, до звільнення  18 липня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у робочій зустрічі разом з представниками філії державної установи «Центр пробації» в області та Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Батьківство – це відповідальність. Тема дня»

Деталі

118 липня 2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Євчук взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «Батьківство – це відповідальність».

Детальніше...

Участь у тренінгу щодо досвіду та практик примусового виконання рішень

Деталі

1Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 17 липня взяв участь в тренінгу щодо сучасного досвіду та кращих практик примусового виконання рішень, який проводився для державних та приватних виконавців, адвокатів, науковців.

Метою проведення тренінгу на тему «Примусове виконання рішень: сучасний досвід і кращі практики»є підвищення обізнаності учасників заходу про зміни в законодавстві про виконання рішень та надання учасникам практичних порад від провідних вітчизняних експертів щодо ефективної організації примусового виконання рішень.

Детальніше...

 

Варто знати: дотримання прав людини щодо клієнтів пробації

Деталі

1З метою мультидисциплінарного підходу при реалізації досудової пробації директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук 16 липня взяв участь у зустрічі з представниками правоохоронних та правозахисних організацій за ініціативи начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксани Устимчук.

Детальніше...