Медіація як інструмент у роботі адвоката

Деталі

112 квітня 2018 року в приміщенні Університету права Короля Данила директор та його заступник Михайло Євчук і Володимир Ковальчук, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Мирослава Аннюк Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяли участь у семінарі адвокатів на тему «Медіація як інструмент для адвоката».

Детальніше...

Варто знати свої права: правопросвітництво та інформування

Деталі

111 квітня 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організаційзаступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичному семінаріщодо розвитку інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...

Робота триває: відбувся круглий стіл з партнерами

Деталі

130 березня 2018 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області відбувся круглий стіл щодо поглиблення співпраці між представниками Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» та Регіональним центром.

Детальніше...

Участь фахівця Регіонального центру у тематичному семінарі Міністерства юстиції України

Деталі

128 березня 2018 року в приміщенні в приміщені Університету права імені Короля Данила начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі на тему «Актуальні питання роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Акредитація, контроль та моніторинг суб᾽єктів державної реєстрації. Типові помилки, які виникають підчас державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Детальніше...

 

Ближче до людей: участь у презентації досягнень прикарпатських громад після реформи

Деталі

126 березня в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у презентації мотивуючого проекту «До і Після … Реформи» прикарпатських ОТГ.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»
  2. Правопросвітництво для старост об’єднаних територіальних громад
  3. Участь у прямому ефірі в телепередачі «Тема дня. Аліментних виплат тепер не уникнути»
  4. Правова допомога – кожному: на Коломийщині прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню
  5. Конструктивний діалог: керівництво взяло участь у презентації освітнього воркшопу Комітету виборців України
  6. Правова підтримка: на Прикарпатті прийнято Програму правової освіти населення
  7. У Регіональному центрі підбили підсумки за 2017 рік та обговорили напрямки роботи на 2018 рік
  8. Співпраця з партнерами: участь в інформаційній сесії щодо надання адміністративних послуг в області
  9. Лекція для школярів: учням провели роз’яснювальну бесіду щодо протидії насильству
  10. Основні аспекти надання правової допомоги: інформування державних службовців Тисменицького району