Як опитувати неповнолітніх: розроблено пам’ятки для правоохоронців

Деталі

1

 

Фундація DEJURE у партнерстві з правовим клубом PRAVOKATOR.Київ розробили пам’ятки для суддів, прокурорів, слідчих та адвокатів про особливості опитування неповнолітніх потерпілих або свідків злочину.

Детальніше...

Буклет про безоплатну правову допомогу перекладено 15 мовами

Деталі

1

Буклет «Безоплатна правова допомога: правова допомога, що гарантується державою» перекладено мовами 15 національних груп, представники яких найчастіше звертаються до системи надання БПД. Переклад здійснено за підтримки україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

Про ненасильницькі методи захисту прав дітей шляхом використання послуги примирення та порозуміння (медіації) обговорювали в Івано-Франківську

Деталі

1

На запрошення громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті», партнера системи безоплатної правової допомоги, керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області 9 жовтня взяло участь у практичному семінарі «Ненасильницькі методи захисту прав дітей шляхом використання послуги примирення та порозуміння (медіації)».

 

Детальніше...

Спроможність громад через діяльність ЦНАПів спільно зі системою безоплатної правової допомоги

Деталі

1

У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 8 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук провів лекцію «Законодавство України про безоплатну правову допомогу».

 

Детальніше...

 

Участь керівництва Регіонального центру в урочистостях партнерів БПД

Деталі

1

У приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк 3 жовтня керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяло участь у ювілейному святкуванні Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, як постійного партнера системи на Прикарпатті.

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Як не стати жертвою булінгу радили фахівці Регіонального центру
  2. Відновне правосуддя: шлях до активного громадського життя
  3. Про позитивний досвід БПД говорили на правоосвітній зустрічі
  4. Діалог між обласною владою та Радою профспілок за участі системи БПД
  5. Система БПД, пробації та Національної поліції на правовому захисті людини
  6. Понад дві третини клієнтів системи БПД задоволені правовою допомогою
  7. На Прикарпатті відбулася пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»
  8. Питання булінгу обговорювали з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету
  9. Міжвідомча робоча зустріч з питань дотримання прав іноземців та інших осіб
  10. Участь керівництва Регіонального центру в презентації проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні» на теренах Івано-Франківщини