Питання організації роботи дистанційних пунктів доступу БПД обговорювали у філії державної установи «Центр пробації»

Деталі

1На базі філії державної установи «Центр пробації» 11 жовтня відбулася робоча зустріч керівництва Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області з начальником філії ДУ «Центр пробації» в області Оксаною Устимчук.

 

Детальніше...

З нагоди Дня юриста відзначили кращих у професії

Деталі

1З професійним святом Дня юриста представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Прикарпатті отримали почесні відзнаки. Бажаємо фахівцям системи БПД подальших успіхів у професії, міцного здоров'я, добробуту, життєвої наснаги та особистого щастя!

Детальніше...

Правова підтримка: робоча зустріч на Калущині

Деталі

1У приміщенні Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 4 жовтня відбулася робоча зустріч фахівців системи БПД.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №38

Деталі

1Вийшов 38-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж вересня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

 

Детальніше...

 

Правопросвітницькі зустрічі з курсантами Прикарпатського факультету

Деталі

1У приміщенні Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ 3 жовтня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі заступника начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігоря Королика.

Детальніше...