Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»

Деталі

116-17 березня 2018 року в приміщені Університету права імені Короля Данила директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук взяли участь у ІІ Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

 

Детальніше...

Правопросвітництво для старост об’єднаних територіальних громад

Деталі

115 березня 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичній дискусії щодо окремих питань роботи посадових осіб місцевого самоврядування в ОТГ.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в телепередачі «Тема дня. Аліментних виплат тепер не уникнути»

Деталі

112 березня 2018 року на обласному телебаченні «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь у передачі «Тема дня. Аліментних виплат тепер не уникнути».

Відеозапис прямого ефіру можна переглянути тут

Детальніше...

Правова допомога – кожному: на Коломийщині прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню

Деталі

17 березня 2018 року директор Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Дутчак взяв участь у роботі XIX сесії сьомого демократичного скликання районної ради, де було прийнято районну цільову Програму безоплатної правової допомоги населенню Коломийського району на 2018-2023 роки.

Детальніше...

 

Конструктивний діалог: керівництво взяло участь у презентації освітнього воркшопу Комітету виборців України

Деталі

15 березня 2018 року в конференц-залі готелю «Станіславів» заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь в презентації освітнього воркшопу Комітету виборців України на тему моніторингу роботи народних депутатів України.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Правова підтримка: на Прикарпатті прийнято Програму правової освіти населення
  2. У Регіональному центрі підбили підсумки за 2017 рік та обговорили напрямки роботи на 2018 рік
  3. Співпраця з партнерами: участь в інформаційній сесії щодо надання адміністративних послуг в області
  4. Лекція для школярів: учням провели роз’яснювальну бесіду щодо протидії насильству
  5. Основні аспекти надання правової допомоги: інформування державних службовців Тисменицького району
  6. Ближче до людей: тренінг для безробітних на Коломийщині
  7. Робота продовжується: навчання для старост об’єднаних територіальних громад
  8. Керівництво Регіонального центру взяло участь у прес-конференції заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова
  9. Студентам Університету третього віку провели юридичну консультацію
  10. «Я МАЮ ПРАВО!»: правове консультування в суді