Продовжується співпраця системи БПД з органами пробації на Прикарпатті

Деталі

1У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю 13 липня директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук провів робочу зустріч з начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксаною Устимчук з метою покращення координації зусиль обох структур.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

1Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Гендерна стратегія в системі БПД в радіопередачі «Актуальна тема»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 5 липня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб᾽єктами надання БППД Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Коляджин взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «Гендерна стратегія в системі безоплатної правової допомоги».

Детальніше...

 

Питання ідентифікації випадків гендерної дискримінації на часі

Деталі

1На базі правового клубу PRAVOKATOR Львівської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи 3 липня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк та адвокат Людмила Желізняк взяли участь у засіданні робочої групи по розробці Методичних рекомендацій для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та працівників центрів з надання БВПД щодо ідентифікації випадків гендерної дискримінації та надання допомоги постраждалим.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36
  2. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Конституція України – 22 роки поступу і змін. Актуальна тема»
  3. Екзаменуємо майбутніх правників
  4. Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі
  5. Інвалід війни з Івано-Франківщини відсудив 144 тис. грн одноразової допомоги
  6. Про підвищення правової обізнаності громадян говорили з працівниками культури Івано-Франківщини
  7. На Івано-Франківщині відбирали адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної правової допомоги
  8. В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»
  9. На Прикарпатті фахівці системи безоплатної правової допомоги опановували навички soft skills
  10. Для системи БПД виготовили інформаційний буклет та паспорт прав дитини