Понад дві третини клієнтів системи БПД задоволені правовою допомогою

Деталі

sayt zastavkaСеред клієнтів, які отримали вторинну правову допомогу у місцевих центрах та бюро, 85% досягли успіху. 69% клієнтів вирішили свої правові питання завдяки роз’ясненням та консультаціям фахівців системи БПД. Такі результати опитування 1,6 тис. клієнтів системи БПД. Дослідження проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

На Прикарпатті відбулася пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

1a

 

В Івано-Франківську 19 вересня відбулася пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.

 

Детальніше...

Питання булінгу обговорювали з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету

Деталі

1

У межах Всеукраїнського тижня протидії булінгу в приміщенні Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ 17 вересня відбувся круглий стіл із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

Міжвідомча робоча зустріч з питань дотримання прав іноземців та інших осіб

Деталі

1

З метою обговорення проблемних питань та напрацювання спільних пропозицій щодо їх вирішення 18 вересня відбулась робоча міжвідомча зустріч в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

 

Участь керівництва Регіонального центру в презентації проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні» на теренах Івано-Франківщини

Деталі

1

На запрошення Інституту миру і порозуміння та Верховного суду України в приміщенні конференц-залу Івано-Франківського міського суду 11 вересня в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у презентації проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні».

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Правоосвітня співпраця з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету
  2. З правовими знаннями молодь Прикарпаття розпочинає новий навчальний рік
  3. Для захисту трудових прав система БПД Прикарпаття та профспілки обговорили про можливість підписання меморандуму про співпрацю
  4. Співпраця з партнерами щодо покращення правової обізнаності в сфері культури продовжується
  5. Керівництво Регіонального центру консультувало мешканців Коломийщини
  6. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Медіація в кримінально-правових відносинах на Прикарпатті»
  7. Звіт про роботу системи БПД у 2018 році
  8. Щодо ролі системи БПД у відновному правосудді та медіацію говорили на Прикарпатті
  9. Участь фахівчині Регіонального центру в семінарі щодо домашнього та гендерно-обумовленого насилля
  10. Як не потрапити до рук торгівців людьми навчали в «Лабіринті можливостей»