Фахівець Регіонального центру надавав консультації щодо надання правової допомоги потерпілим від насильства в сім’ї

Деталі

117 квітня 2018 року начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк провела робочу зустріч зі заступником начальника відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Вікторією Бігун.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

 

Детальніше...

Робоча зустріч: створення рівних можливостей доступу БПД для засуджених без позбавлення волі

Деталі

118 квітня 2018 року директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук провели робочу зустріч зі заступником начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Марією Бойдою з метою створення рівних можливостей для доступу до правосуддя осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі.

Детальніше...

Правопросвітницький проект для школярів Коломийщини «Я маю право!»

Деталі

117 квітня 2018 року на базі Корницької ЗОШ І-ІІІ ступеня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб᾽єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського міського центру з надання БВПД Вікторія Смерек взяла участь у правопросвітницькому заході на тему «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю!».

Детальніше...

 

Протидія насильству у сім’ї та гендерній дискримінації за ознакою статті: проблеми надання безоплатної допомоги

Деталі

116 квітня 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичному семінарі щодо протидії насильництву у сім᾽ї.

Детальніше...