Ближче до людей: тренінг для безробітних на Коломийщині

Деталі

121 лютого 2018 року в Коломийській міськрайонній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб᾽єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського міського центру з надання БВПД Вікторія Смерек взяла участь у психологічному тренінгу-практикумі для осіб, які знаходяться на обліку як безробітні на тему «Вибір до змін».

 

Детальніше...

Робота продовжується: навчання для старост об’єднаних територіальних громад

Деталі

121 лютого 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у дискусії щодо окремих питань роботи посадових осіб місцевого самоврядування в ОТГ Прикарпаття.

Детальніше...

Керівництво Регіонального центру взяло участь у прес-конференції заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова

Деталі

116 лютого 2018 рокув залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Михайло Євчук взяв участь упідсумковій прес-конференції за участі заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Андрія Гайди та першого заступника управління Наталії Рожковецької.

Детальніше...

Студентам Університету третього віку провели юридичну консультацію

Деталі

1Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську студентам Університету третього віку розповіли про те, хто має право на безоплатну юридичну допомогу та куди звертатися у разі виникнення проблем юридичного характеру.

Детальніша інформація на сайті газети "Галицький кореспондент"

 

Детальніше...

 

«Я МАЮ ПРАВО!»: правове консультування в суді

Деталі

114 лютого 2018 року в приміщенні Івано-Франківського міського суду заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з фахівцями Головного територіального управління юстиції в області взяв участь у роботіпостійно діючого консультативного пункту з надання безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...