Круглий стіл щодо аналізу змін до Кримінально-процесуального кодексу України

Деталі

114 квітня 2018 року з приміщенні конференц-залу Івано-Франківської торгово-промислової палати начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь у круглому столі щодо аналізу змін до Кримінально-процесуального кодексу України.

Детальніше...

Зустріч з особовим складом ГУНП в Івано-Франківській області

Деталі

112 та 13 квітня 2018 року в Головному управлінні Національної поліції головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД Роман Харук прочитав лекції на тему «Законність затримання. Поняття, види та правові підстави поліцейського затримання. Право на адвоката, право на повідомлення третіх осіб та правоналікаря як основні гарантії захисту від неналежного поводження».

Детальніше...

Медіація як інструмент у роботі адвоката

Деталі

112 квітня 2018 року в приміщенні Університету права Короля Данила директор та його заступник Михайло Євчук і Володимир Ковальчук, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Мирослава Аннюк Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяли участь у семінарі адвокатів на тему «Медіація як інструмент для адвоката».

Детальніше...

Варто знати свої права: правопросвітництво та інформування

Деталі

111 квітня 2018 року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організаційзаступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичному семінаріщодо розвитку інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...

 

Робота триває: відбувся круглий стіл з партнерами

Деталі

130 березня 2018 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області відбувся круглий стіл щодо поглиблення співпраці між представниками Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» та Регіональним центром.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Участь фахівця Регіонального центру у тематичному семінарі Міністерства юстиції України
  2. Ближче до людей: участь у презентації досягнень прикарпатських громад після реформи
  3. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»
  4. Правопросвітництво для старост об’єднаних територіальних громад
  5. Участь у прямому ефірі в телепередачі «Тема дня. Аліментних виплат тепер не уникнути»
  6. Правова допомога – кожному: на Коломийщині прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню
  7. Конструктивний діалог: керівництво взяло участь у презентації освітнього воркшопу Комітету виборців України
  8. Правова підтримка: на Прикарпатті прийнято Програму правової освіти населення
  9. У Регіональному центрі підбили підсумки за 2017 рік та обговорили напрямки роботи на 2018 рік
  10. Співпраця з партнерами: участь в інформаційній сесії щодо надання адміністративних послуг в області