Правоосвітня співпраця з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету

Деталі

1

У приміщенні Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ 10 вересня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимира Ковальчука.

 

 

Детальніше...

З правовими знаннями молодь Прикарпаття розпочинає новий навчальний рік

Деталі

1

 Учні Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови та студенти юридичного відділення Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 5 вересня отримали чудову нагоду – провести цікаво та пізнавально урок права. До його проведення долучилися фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

Для захисту трудових прав система БПД Прикарпаття та профспілки обговорили про можливість підписання меморандуму про співпрацю

Деталі

1З метою взаємодії у захисті трудових прав прикарпатців Регіональний центр з надання БВПД в Івано-Франківській області та рада профспілок області 3 вересня обговорили про можливість підписання меморандуму про співпрацю.

 

Детальніше...

Співпраця з партнерами щодо покращення правової обізнаності в сфері культури продовжується

Деталі

1

У межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 29 серпня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у роботі колегії управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Детальніше...

 

Керівництво Регіонального центру консультувало мешканців Коломийщини

Деталі

1

З метою ознайомлення із особливостями роботи працівників системи безоплатної правової допомоги та надання їм методично-практичної роботи 23 серпня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук провів робочу зустріч та консультування в Коломийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Детальніше...