В Івано-Франківську говорили про профілактику та протидію булінгу в молодіжному середовищі

Деталі

1Під головуванням заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка 26 вересня керівництво Регіонального центру з надання БВПД в області взяло участь у засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

Партнерство в дії: співпраця продовжується з правничою спільнотою

Деталі

1Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області продовжує співпрацювати з юристами Прикарпаття. 13 вересня фахівці системи безоплатної правової допомоги взяли участь у  засіданні Загальних зборів Відділення Асоціації Правників України в області.

Детальніше...

87 % українців готові звертатися до системи БПД – дослідження

Деталі

187 % опитаних громадян, які знають про систему БПД, звернулися б за консультацією чи допомогою, якби виникла така необхідність. Це свідчить про високу довіру населення до сервісів системи та про якість надання правових послуг.

Детальніше...

Ближче до людей: робота мобільної точки на Рожнятівщині

Деталі

1Згідно спільного графіку Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області 7 вересня у новостворенійБрошнів-Осадській об᾽єднаній територіальній громаді проведено роботу мобільної точки доступу з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

 

Питання запровадження стандартів надання правових послуг в системі безоплатної правової допомоги обговорювалось в Івано-Франківську

Деталі

1Нещодавно в рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області з питань посилення взаємодії центрів з надання БВПД з адвокатами, які залучаються до надання БВПД та органами адвокатського самоврядування області, відбулися зустрічі директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Про доступність правової допомоги мешканцям гірських населених пунктів говорилося в прямому ефірі на обласному радіо «UA: Карпати»
  2. Телепроект «Я МАЮ ПРАВО!» допоможе отримати відповіді на найбільш гострі правові проблеми
  3. Правова допомога поруч: більше 26 тис. громадянам надано правові послуги у бюро правової допомоги на Прикарпатті
  4. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №37
  5. Зустріч Регіонального центру з моніторинговою місією ОБСЄ
  6. Протидія булінгу в дитячому оточенні
  7. Держава на 96% погасила заборгованість перед адвокатами системи БПД за виконану роботу
  8. Участь в ефірі в радіопередачі «Що змінилося в Івано-Франківську за 27 років Незалежності. Суб’єктивний погляд. Тема дня»
  9. Виїзне правове консультування у Воскресинцях
  10. Робота на місцях: правова допомога на Рожнятівщині