Всеукраїнський тиждень права розпочато

Деталі

1З нагоди прийняття Загальної декларації прав людини 10 грудня стартував в Україні Всеукраїнський тиждень права. Метою акції є розказати людям, які у них є права, як ними скористатись та як їх захистити.

Детальніше...

Робоча поїздка на Калущину

Деталі

1Задля вирішення проблемних питань, які виникають у роботі, 7 грудня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук завітали з робочою поїздкою до Калуського місцевого центру.

Детальніше...

Про співпрацю системи БПД та відділів державної реєстрації актів цивільного стану обговорювали в Івано-Франківську

Деталі

1У приміщення Університету Короля Данила 5 грудня керівництво Регіонального центру взяло участь у підсумковій нараді начальників обласних відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації Головних територіальних управлінь юстиції в Україні.

Детальніше...

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA гостює на Прикарпатті

Деталі

1До 70-ї річниці прийняття Загальної Декларації з прав людини в.о.  директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 1 грудня взяв участь у відкритті на Прикарпатті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Детальніше...

 

Керівництво Регіонального центру взяло участь у роботі Всеукраїнської олімпіаді з правознавства

Деталі

1На базі вищого навчального закладу «Університет Короля Данила» в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 30 листопада взяв участь у проведенні Всеукраїнської олімпіади за напрямком «Право» серед учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти (9-11 класів).

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40
  2. Про особливості адвокатської діяльності говорили на Івано-Франківщині
  3. Презентовано ґендерну стратегію системи БПД
  4. Співпраця продовжується з Центром підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій
  5. Система БПД працюватиме у звичайному режимі
  6. Шкільному булінгу – ні
  7. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»
  8. Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ
  9. Фахівці системи БПД обмінювалися досвідом
  10. У Коломийському політехнічному коледжі до Міжнародного дня студентів відбувся круглий стіл з молоддю про їх права та обов’язки