Проведено навчання щодо правових гарантій забезпечення прав і свобод людини в Україні

Деталі

1

У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 12 грудня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк розказала про забезпечення права на правову допомогу осіб, в тому числі дітей, які проживають (виховуються) в закладах інституційного догляду.

Детальніше...

У Прикарпатській поліції обговорили дотримання прав затриманих осіб на безоплатну правову допомогу

Деталі

1

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області 10 грудня директор Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук взяв участь у засіданні круглого столу «Дотримання прав затриманих осіб на безоплатну правову допомогу, актуальні проблеми та шляхи вирішення».

 

 

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «РадіоДень. Як захищають права людини на Прикарпатті»

Деталі

1

На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» UA: КАРПАТИ» 10 грудня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з доктором юридичних наук, доцентом, директором Науково-дослідного інституту Університету Короля Данила Романом Луцьким взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «РадіоДень. Як захищають права людини на Прикарпатті».

Детальніше...

Кава з директором: життєві історії від партнерів

Деталі

1

До Дня прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини,10 грудня в Україні започаткували Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги. У форматі «Кава з директором» у Регіональному центрі з надання БВПД в Івано-Франківській області пройшла відверта розмова з партнерами системи БПД.

 

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи БПД – листопад 2019 року

Деталі

09.12 decВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...