ПРЕС–АНОНС. Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»

Деталі

 

  Міжнародна конференція Якість безоплатної правової допомоги

 

Проходить акредитація на участь представників засобів масової інформації у Міжнародній конференції «Якість безоплатної правової допомоги»

12 – 13 грудня 2014 року відбудеться Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги». Метою проведення конференції є розгляд та оцінка досягнень і викликів у сфері забезпечення якості надання безоплатної правової допомоги у системі правосуддя на національному та міжнародному рівнях.

Детальніше...

Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»

Деталі

13 листопада 2014 року в конференц – залі Івано-Франківського університету права імені короля Данила Галицького (вулиця Коновальця 35) відбувся регіональний круглий стіл на тему «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»

1

 Участь у круглому столі взяли :

 Директор Івано-Франківського обласного центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги  Євчук Михайло Миколайович, начальник відділу  забезпечення якості правової допомоги Івано-  Франківського обласного центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги Осудар Оксана  Петрівна, представник Всеукраїнської благодійної  організації «Українська фундація правової допомоги»  Григоренко  Оксана Миколаївна, начальник відділу  організації  надання правової допомоги у кримінальному процесі Міськів Оксана Тарасівна Івано-Франківського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; в.о Голови Ради адвокатів Івано-Франківської області Петрова Світлана Дмитрівна, член Ради адвокатів Стрипа Ігор Степанович, перший заступник начальника Головного управління юстиції Ковальчук Володимир Дмитрович, представник пенітенціарної служби Луцишин Василь Михайлович, представник Апеляційного суду Івано-Франківської області Шкрібляк Юрій Дмитрович, начальник відділу процесуального керівництва при провадження досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтриманні державного обвинувачення та нагляду за додержанням законів у кримінальному провадження прокуратури Івано-Франківської області Семків Тарас Григорович, заступник начальника СУ МВС в Івано-Франківській області Бойчук Олександр Валерійович, адвокати що надають безоплатну вторинну правову допомогу: Яблончук Володимир Йосипович, Шкварок Петро Іванович, Войцеховська Тетяна Михайлівна, Лотоцький Михайло Васильович, Крамаренко Катерина Сергіївна, Олейняш Михайло Іванович, Кінаш Мілена Анатоліївна, Сопків Петро Васильович та представники ЗМІ.

Детальніше...

Анонc. Круглий стіл на тему "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги"

Деталі

круглий стіл Івано-франківський обласний центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги 13 листопада  2014 року організовує проведення регіонального  круглого столу на тему: "Співпраця заради якості  безоплатної правової допомоги", метою якого є  обговорення якості надання безоплатної правової  допомоги та взаємодія між основними суб'єктами у  сфері  правосуддя задля ії  забезпечення.

До участі у заході запрошуються представники: управління юстиції, суддівського корпусу, органів прокуратури, органів внутрішніх справ, органів адвокатського самоврядування, адвокати, залучені до надання безоплатної правової допомоги та обласні ЗМІ.

Круглий стіл відбувається за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", Всеукраїнської благодійної організації "Українська фундація правової допомоги".

Захід відбудеться 13.11.2014 р. о 10 год. за адресою: вул. Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ, конференцзал Івано-Франківського університету права ім. короля Данили Галицького.


Довідки за телефоном: (0342)55-61-17

Вийшов 2 випуск інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

DigestЗавдячуючи спільним зусиллям команди Координаційного центру та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також усіх адвокатів системи, підготовлено та опубліковано другий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги

У випуску проаналізовано важливі законодавчі зміни, що стосуються системи безоплатної правової допомоги у зв'язку із прийнятими парламентом та затвердженими Урядом законодавчими ініціативами.

 

На сторінках дайджесту ви знайдете резонансні справи та приклади успішних справ адвокатів системи БПД, кращі практики адвокатської дільності та менеджменту центрів БВПД, а також іншу актуальну інформацію стосовно подій та планів щодо подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги.

Крім того, другий випуск доповнено розділом щодо європейської практики правового захисту, інформація в якому, без сумніву, стане в нагоді українським адвокатам.

Інформаційний дайджест до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

 

Третій етап шостого конкурсу з відбору адвокатів

Деталі

10711108 368161816678094 8117123132307937073 n 30 жовтня 2014 року в приміщенні Головного управління  юстиції в Івано-Франківській області відбувся третій етап  шостого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до  надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

 

 Загалом до участі в конкурсі адвокатами Івано-Франківщини було  подано 11 заяв. Разом з тим, участь у другому етапі конкурсу  (письмовому тестуванні) взято 9 претендентами, які в рамках  третього етапу конкурсу успішно пройшли співбесіду та отримали  високі оцінки від усіх членів конкурсної комісії. В якості позитивних  прикладів своєї роботи трьом адвокатом було надано копію  виправдувального вироку в справі за його участі, п'ятьом іншим -  зразки відповідних процесуальних документів. Варто відзначити, що  представником Ради адвокатів Івано-Франківської області Ігорем Стрипою звернуто увагу на високий професійний рівень зазначених адвокатів.

 

  

 10730245 368161616678114 5443616027729608311 n 10501908 368161966678079 977110967701811428 n 12781 368161920011417 3438028235935295076 n