Участь у прямому ефірі в радіопередачі «РадіоДень. Як захищають права людини на Прикарпатті»

Деталі

1

На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» UA: КАРПАТИ» 10 грудня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з доктором юридичних наук, доцентом, директором Науково-дослідного інституту Університету Короля Данила Романом Луцьким взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «РадіоДень. Як захищають права людини на Прикарпатті».

 

2

3

10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини. Який прогрес є у задоволенні прав людини на Прикарпатті та які особливості надання безоплатної правової допомоги, - про це говоритимемо сьогодні із доктором юридичних наук Романом Луцьким та  заступником директора Регіонального центру з надання БВПД Володимиром Ковальчуком.

4

5

Відеозапис прямого ефіру можна переглянути тут

6

 

 


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)