У Прикарпатській поліції обговорили дотримання прав затриманих осіб на безоплатну правову допомогу

Деталі

1

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області 10 грудня директор Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук взяв участь у засіданні круглого столу «Дотримання прав затриманих осіб на безоплатну правову допомогу, актуальні проблеми та шляхи вирішення».

 

 

 

2

Під час круглого столу учасники обговорили питання щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги затриманим особам, а також узгодили взаємодію щодо недопущення порушення права даних осіб.

Головне завдання зустрічі – максимальний захист та дотримання прав громадян у правоохоронних органах області.

3

Участь в даному заході взяли начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, представники структурних підрозділів та територіальних підрозділів поліції, Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода, керівник філії Державна установа «Центр пробації» в Івано-Франківській області, адвокат Оксана Устимчук, Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в області Світлана Дем’янчук, голова громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» Володимир Шегда, адвокат, член громадської організації адвокатів, які надають БПД, професор кафедри кримінального права і процесу Університету Короля Данила Михайло Лотоцький, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Михайло Євчук, правозахисники та громадськість.

4

Михайло Євчук наголосив про поглиблення співпраці Національної поліції та системи БПД в частині надання правової допомоги, а також захисту осіб, які зазнали домашнього насильства. Він зазначив, що впродовж 2019 року не допущено жодного випадку неповідомлення центрів з надання безоплатної правової допомоги про затриманих осіб.

5

За підсумками круглого столу запропоновано конкретні шляхи щодо посилення та удосконалення роботи з питань захисту конституційних прав затриманих осіб на безоплатну правову допомогу, в тому числі подальшої співпраці щодо проведення спільних заходів у даному напрямі.

6

Захід відбувся за ініціативи старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України, майора поліції Крістіни Тягур.

 


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)