Проведено навчання щодо правових гарантій забезпечення прав і свобод людини в Україні

Деталі

1

У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 12 грудня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк розказала про забезпечення права на правову допомогу осіб, в тому числі дітей, які проживають (виховуються) в закладах інституційного догляду.

 

2

У межах тематичного семінару «Правові гарантії забезпечення прав і свобод людини в Україні» для працівників структурних підрозділів соціальної сфери, охорони здоров’я, національної поліції та освіти органів державної влади та органів місцевого самоврядування і працівників підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, відповідальних за реалізацію правових гарантій забезпечення прав і свобод людини в Україні начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк розказала про можливості системи безоплатної правової допомоги.

Фахівець системи безоплатної правової допомоги ознайомила присутніх з особливостями надання БПД, хто належить до категорій, які мають право на безоплатну правову допомогу. Вона перелічила документи, які необхідні для отримання БВПД.

3

Мирослава Аннюк розказала про правничу платформу Wikilegalaid, на які можна легко знайти консультацію, не виходячи з дому.

«Система безоплатної правової допомоги відкрита для людей, з кожним разом стає все доступнішою, оскільки застосовуються інноваційні методи та підходи, в тому числі цифрові технології та системи», ˗  зазначила вона.

 


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)