Підвищуємо кваліфікацію наших адвокатів

Деталі

1

 У приміщенні Університету Короля Данила 13 грудня відбувся семінар підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів».

 

 

 

2

Лектором виступила адвокат, тренер Людмила Желізняк. Зі вступним привітальним словом звернувся директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук, який ознайомив присутніх з місією та цінностями системи безоплатної правової допомоги.

4ф

3

Впродовж семінару учасники-адвокати отримали теоретичні знання, та, в ході виконання практичних завдань, вчилися застосовувати практику Європейського суду з прав людини задля кращого захисту громадян, які звертаються за правовою допомогою.

5

6ф

Під час семінару учасники детально розбирали, які дії повинен вчиняти захисник при затриманні клієнта, врученні повідомлення про підозру, в суді першої та апеляційної інстанції.

7ф

 


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:        Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)