Статті

Навчальні заходи для підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

Спільний круглий стіл на тему «Медіація як альтернативний спосіб вирішення юридичних спорів»на тему «Медіація як альтернативний спосіб вирішення юридичних спорів»

09 грудня 2016 року

м. Івано-Франківськ

соціація правників України запрошує Вас взяти участь в спільному круглому столі Відділення в Івано-Франківській області та Ради адвокатів Івано-Франківської області за підтримки Українського Центру медіації на тему «Медіація як альтернативний спосіб вирішення юридичних порів»,  присвяченому обговоренню медіації як інструмента для адвокатів.


USAID Україна

Дата: 5 - 6 грудня 2016

м. Київ

Конференція «Новий погляд на суддівське самоврядування», організована Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», за підтримки Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Норвезької місії радників з питань верховенства права в Україні та Канадсько-українського Проекту підтримки судової реформи, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади


ІII Всеукраїнська конференція з кримінального права та процесу

Дата: 10 - 11 листопада 2016 

м. Київ

Асоціація правників України запрошує Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській конференції з кримінального права та процесу, яка відбудеться в м. Києві 10 - 11 листопада 2016 року у готелі Radisson Blu Hotel Kyiv. Конференція проводиться за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», фінансованого урядом Данії.


Семінар «Що треба знати юристу для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини»

Дата: 30 та 31 жовтня 2016 року

м. Київ

Основна увага під час навчання буде зосереджена на практичних аспектах застосування Європейської Конвенції з прав людини: разом з тренерами учасники розширяться свої знання щодо прав, які гарантуються Конвенцією та їх трактування Європейським судом з прав людини, критерії прийнятності скарги в Європейський суд, а також дізнаються як формулювати фактичні обставини справи.


Семінар для адвокатів Львівщини

Дата: 29 жовтня 2016 року

м. Львів

Національна асоціація адвокатів України оголошує про проведення семінару з підвищення кваліфікації адвокатів. Семінар буде присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо.


Міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад»

Дата: 21 вересня 2016 року

м. Харків

Участь у конференції братимуть експерти-практики з різних країн, в тому числі Канади, США, Південної Африки, Пакистану. На конференції буде представлено кращі міжнародні та українські практики посилення правової спроможності громад, а також будуть обговорюватися питання чому важливо посилювати правову спроможність українських громад, в чому користь і ефект від цього процесу для громад, які є можливі інструменти для цього, що це означає в контексті розвитку української системи безоплатної правової допомоги і який міжнародний досвід ми можемо використовувати для підвищення ефективності цього процесу.


Стратегічна дискусія в івано-франківську: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»

Дата: 05 жовтня 2016 року

м. Івано-Франківськ

Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні»,  ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд»), Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на  шосту Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Івано-Франківськ.

Адреса проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35, Університет права ім. Короля Данила Галицького (1й поверх)


Адвокатська монополія: турбота про якість чи шкідливий протекціонізм

Дата: 29 вересня 2016 року

м. Київ

Напередодні набрання чинності нових змін до Конституції України в частині правосуддя, запрошуємо вас до участі у правозахисному клубі на тему «Адвокатська монополія: турбота про якість чи шкідливий протекціонізм», який відбудеться в Києві в закладі “Хармс”, за адресою вул. Володимирська 45А, що відразу напроти виходу з м. Золоті Ворота


П'ятий судовий форум АПУ

Дата: 29-30 вересня 2016 року

м. Київ

Асоціація правників України (АПУ) запрошує Вас на унікальний захід — V Судовий форум, який пройде 29-30 вересня 2016 року у м. Києві. за адресою вул. Володимирська, 60, Червоний корпус КНУ ім. Т. Шевченка.


Базовий тренінг моніторингової кампанії "Поліція під контролем"

Дата: 29-31 липня 2016 року 

м. Тернопіль

Асоціація УМДПЛ проводить серію базових тренінгів "Поліція під контролем". Зустріч відбудеться 29-31 липня в м. Тернопіль. Проїзд та харчування учасників - відшкодовується