Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

1З листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Правова освіта у місцях несвободи

Деталі

1У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!»  18 квітня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук відвідав Державну установу «Коломийська виправна колонія №41» з метою передвиборчого моніторингу.

Детальніше...

Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІI Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»

Деталі

1У приміщені Університету Короля Данила 12-13 квітня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук взяли участь у ІІI щорічному Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

Детальніше...

Навчання службовців особливостям надання безоплатної правової допомоги

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вподовж 8-11 квітня фахівці Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяли участь у тематичних семінарах щодо висвітлення різних аспектів діяльності системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Правопросвітництво серед івано-франківських ліцеїстів
  2. Зустріч з молоддю фахівців БПД
  3. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
  4. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента»
  5. Молодь #має право голосу творити майбутнє своєї держави
  6. Про проект «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» говорили на засіданні обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
  7. Фахівці системи БПД дізнавались як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі
  8. У програмі «Про головне в деталях» обговорювали стан готовності окружних та дільничних виборчих комісії Прикарпаття до виборів
  9. Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»
  10. На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права