Налагодження роботи мобільних консультативних пунктів на Коломийщині

Деталі

1З метою моніторингу правових можливостей та підвищення рівня правової обізнаності громадян в сільських населених пунктах 14 травня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук зустрівся зі старостою Воскресинцивської сільської ради Коломийської міської ОТГ.

 

Детальніше...

Про правовий захист учасників бойових дій говорили в Івано-Франківську

Деталі

1На базі Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 10 травня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук взяв участь в зустрічі із учасниками бойових дій та інвалідами війни, які потребують правової допомоги для вирішення питань щодо порушення їхніх прав на пільги, які  передбачені законодавством.

Детальніше...

Діти ˗ наше майбутнє!

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківської міської ради 7 травня фахівці системи безоплатної правової допомоги на Прикарпатті взяли участь у роботі круглого столу щодо забезпечення дотримання прав дітей.

Детальніше...

Успішна справа

Деталі

1Фахівці Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (надалі-Місцевий центр) допомогли учасникам бойових дій захистити їхнє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки.

 

Детальніше...

 

Моніторингова поїздка директора Регіонального центру

Деталі

1З метою здійснення моніторингу за результатами аналізу діяльності 3 травня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук провів робочу зустріч з колективом Калуського місцевого центру з надання БВПД щодо оптимізації та забезпечення належного функціонування його роботи.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. День народження Івано-Франківська разом зі системою БПД
  2. Переїзд Коломийського місцевого центру в нове приміщення
  3. Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах
  4. Команда тренерів soft skills системи БПД стала більшою
  5. Про проходження другого туру виборів Президента України обговорювали в телепередачі «Про головне в деталях»
  6. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Права виборців під час голосування»
  7. Правові консультації можна отримати жестовою мовою
  8. Правова освіта у місцях несвободи
  9. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІI Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»
  10. Графік роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за період з 01.04.2019 по 30.06.2019