Навчаємось вирішувати спори за допомогою медіації

Деталі

1

У навчально-оздоровчому комплексі «Лімниця» Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти з 17 по 18 грудня проводився дводенний навчальний тренінг «Ідентифікація медіабельних сімейних та спадкових спорів. Кваліфіковане пропонування клієнтам вирішити спір за допомогою медіації».

 

Детальніше...

На Прикарпатті відкрилась виставка «Правова допомога поруч»

Деталі

1

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї 16 грудня відбулось відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч» з метою привернути увагу до переваг державного механізму захисту прав українців на Прикарпатті.

 

 

 

Детальніше...

Підвищуємо кваліфікацію наших адвокатів

Деталі

1

 У приміщенні Університету Короля Данила 13 грудня відбувся семінар підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів».

 

 

Детальніше...

Система надання БПД працює над імплементацією рішень Європейського Суду

Деталі

12.12.2019   ESPL (7)Стан виконання Україною рішень Європейського Суду з прав людини та роль у цьому системи надання безоплатної правової допомоги. Співпраця органів державної влади, неурядових організацій та експертної спільноти у сфері захисту прав людини для подальшого виконання рішень ЄСПЛ.

Детальніше...

 

За рік платформу правових консультацій WikiLegalAid переглянули понад 1,3 млн разів

Деталі

 

Wiki minРік тому, 13 грудня 2018 року, в Україні відкрили правничу Вікіпедію – довідково-інформаційну платформу правових консультації WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua). За цей період інформацію, що містить платформа, переглянули понад 1,3 млн разів.

Детальніше...