Про права людини говорили з експертами ОБСЄ

Деталі

1У рамках відзначення 70-річчя прийняття Загальної Декларації прав людини та Всеукраїнського тижня права 11 грудня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області разом з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі провели зустрічі-дискусію в рамках ОБСЄ Cafe.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права розпочато

Деталі

1З нагоди прийняття Загальної декларації прав людини 10 грудня стартував в Україні Всеукраїнський тиждень права. Метою акції є розказати людям, які у них є права, як ними скористатись та як їх захистити.

Детальніше...

Робоча поїздка на Калущину

Деталі

1Задля вирішення проблемних питань, які виникають у роботі, 7 грудня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук завітали з робочою поїздкою до Калуського місцевого центру.

Детальніше...

Про співпрацю системи БПД та відділів державної реєстрації актів цивільного стану обговорювали в Івано-Франківську

Деталі

1У приміщення Університету Короля Данила 5 грудня керівництво Регіонального центру взяло участь у підсумковій нараді начальників обласних відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації Головних територіальних управлінь юстиції в Україні.

Детальніше...

 

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA гостює на Прикарпатті

Деталі

1До 70-ї річниці прийняття Загальної Декларації з прав людини в.о.  директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 1 грудня взяв участь у відкритті на Прикарпатті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Детальніше...