Робоча зустріч з питань кампанії «Чесна платіжка»

Деталі

1З метою узгодження дій по підвищенню рівня обізнаності громадян Прикарпаття щодо проведення правопросвітницької кампанії «Чесна платіжка» у приміщенні Регіонального центу з надання БВПД в Івано-Франківській області  3 липня відбулась робоча зустріч з керівниками місцевих центрів, представників Головного територіального територіального управління юстиції в області та Регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Непийводи.

 

Детальніше...

Про право голосу та щодо порядку його реалізації обговорювали на круглому столі

Деталі

1У приміщенні конференц-залу Івано-Франківської обласної державної адміністрації 3 липня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Право голосу. Порядок його реалізації» за ініціативи Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

Бінарне факультативне заняття з іноземної мови на Прикарпатському факультеті разом зі системою БПД

Деталі

2Курсанти другого курсу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, які вивчають німецьку та англійську мови разом з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Мирослави Павлишин та Олени Римарчук, 1 липня провели бінарне факультативне заняття на тему «Торгівля людьми» із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимиром Ковальчуком.

 

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Прикарпаття перед виборами до парламенту»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 27 червня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня:Радіовимір. Прикарпаття перед виборами до парламенту».

Детальніше...

 

Про медіацію та виборчі права громадян говорили з адвокатами які надають БВПД

Деталі

1З ініціативи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 20.06.2019 року проведено робочу зустріч з адвокатами, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Детальніше...