Про позитивний досвід БПД говорили на правоосвітній зустрічі

Деталі

1

У приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області 27 вересня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк взяла участь у черговому засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

Діалог між обласною владою та Радою профспілок за участі системи БПД

Деталі

1

 Щодо подальшої співпраці між обласною владою та Радою профспілок за участі фахівців системи безоплатної правової допомоги 25 вересня обговорювали на робочій зустрічі в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

 

Детальніше...

Система БПД, пробації та Національної поліції на правовому захисті людини

Деталі

70698219 671090290067677 6395034913074053120 n

 

Система безоплатної правової допомоги на Прикарпатті продовжує тісну співпрацю з органами пробації та Національної поліції в області. 24 вересня відбулась робоча міжвідомча зустріч начальника Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області Володимира Голубоша, керівника філії Державна установа «Центр пробації» в області Оксани Устимчук та директора Регіонального центру з надання БВПД в області Михайла Євчука.

 

Детальніше...

Понад дві третини клієнтів системи БПД задоволені правовою допомогою

Деталі

sayt zastavkaСеред клієнтів, які отримали вторинну правову допомогу у місцевих центрах та бюро, 85% досягли успіху. 69% клієнтів вирішили свої правові питання завдяки роз’ясненням та консультаціям фахівців системи БПД. Такі результати опитування 1,6 тис. клієнтів системи БПД. Дослідження проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

 

На Прикарпатті відбулася пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

1a

 

В Івано-Франківську 19 вересня відбулася пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Питання булінгу обговорювали з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету
  2. Міжвідомча робоча зустріч з питань дотримання прав іноземців та інших осіб
  3. Участь керівництва Регіонального центру в презентації проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні» на теренах Івано-Франківщини
  4. Правоосвітня співпраця з курсантами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету
  5. З правовими знаннями молодь Прикарпаття розпочинає новий навчальний рік
  6. Для захисту трудових прав система БПД Прикарпаття та профспілки обговорили про можливість підписання меморандуму про співпрацю
  7. Співпраця з партнерами щодо покращення правової обізнаності в сфері культури продовжується
  8. Керівництво Регіонального центру консультувало мешканців Коломийщини
  9. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Медіація в кримінально-правових відносинах на Прикарпатті»
  10. Звіт про роботу системи БПД у 2018 році