Керівництво Регіонального центру взяло участь у роботі Всеукраїнської олімпіаді з правознавства

Деталі

1На базі вищого навчального закладу «Університет Короля Данила» в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 30 листопада взяв участь у проведенні Всеукраїнської олімпіади за напрямком «Право» серед учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти (9-11 класів).

 

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40

Деталі

1Вийшов 40-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №40

Детальніше...

Про особливості адвокатської діяльності говорили на Івано-Франківщині

Деталі

1На запрошення Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно з Радою адвокатів області 29 листопада керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи взяло участь у круглому столі, присвяченому обговоренню професійної таємниці адвоката (лікарської, банківської, нотаріальної, захист персональних даних).

Детальніше...

Презентовано ґендерну стратегію системи БПД

Деталі

1Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Детальніше...

 

Співпраця продовжується з Центром підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області 23 листопада взяло участь у семінарі «Завдання і можливості прес-служби у побудові довіри громади до роботи органів місцевого самоврядування в проведенні реформ».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Система БПД працюватиме у звичайному режимі
  2. Шкільному булінгу – ні
  3. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»
  4. Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ
  5. Фахівці системи БПД обмінювалися досвідом
  6. У Коломийському політехнічному коледжі до Міжнародного дня студентів відбувся круглий стіл з молоддю про їх права та обов’язки
  7. На Прикарпатті обговорили питання гуманізації кримінальних покарань у форматі дискусійного клубу
  8. Питання пільг, прав і соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів стає актуальним на Івано-Франківщині
  9. Співпраця продовжується з регіональними представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  10. Відбулась дискусія про суспільне мовлення на Прикарпатті