Про насильство в сім’ї дискутували на круглому столі

Деталі

1У приміщенні конференц-залу Університету Короля Данила 13 лютого директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук взяв участь у круглому столі на тему «Практичний аспект реалізації адміністративної практики у справах про насильство в сім᾽ї», яке проводило відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області.

Детальніше...

Про голосування вперше говорили на Прикарпатті

Деталі

1У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради Христиною Дзюбак 13 лютого  завітали до юридичного відділення Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

Детальніше...

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Понад 400 адвокатів долучилися до системи БПД

Деталі

1За підсумками ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 23 областях 426 адвокатів включено до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

 

Про підвищення правової обізнаності громадян у виборчий період говорили з працівниками культури Івано-Франківщини

Деталі

1У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук 7 лютого взяв  участь у роботі колегії управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...