Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

1Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

До уваги батьків, діти яких стануть учнями у 2019 році

Деталі

1Про порядок зарахування учнів до 1 класу роз’яснює фахівець відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД

Детальніше...

Налагодження роботи мобільних консультативних пунктів на Коломийщині

Деталі

1З метою моніторингу правових можливостей та підвищення рівня правової обізнаності громадян в сільських населених пунктах 14 травня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук зустрівся зі старостою Воскресинцивської сільської ради Коломийської міської ОТГ.

 

Детальніше...

Про правовий захист учасників бойових дій говорили в Івано-Франківську

Деталі

1На базі Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 10 травня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук взяв участь в зустрічі із учасниками бойових дій та інвалідами війни, які потребують правової допомоги для вирішення питань щодо порушення їхніх прав на пільги, які  передбачені законодавством.

Детальніше...

 

Діти ˗ наше майбутнє!

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківської міської ради 7 травня фахівці системи безоплатної правової допомоги на Прикарпатті взяли участь у роботі круглого столу щодо забезпечення дотримання прав дітей.

Детальніше...