Система БПД працюватиме у звичайному режимі

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги у зв’язку із введенням воєнного стану в 10-ти областях України наголошує, що режим роботи системи безоплатної правової допомоги не змінюється, із дотриманням правового режиму воєнного стану.

Усі територіальні відділення – регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги, продовжують працювати відповідно до свого звичайного графіка роботи. Відповідно до затверджених графіків здійснюється робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. 

Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав суб'єктів на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна правова допомога надається у порядку та за наявності підстав, визначених чинним законом. 

Шкільному булінгу – ні

Деталі

1«Шкільний булінг» ˗ урок із такою назвою з нагоди відзначення Дня Прийняття Конвенції про права дитини 19 листопада провели фахівці Калуського місцевого центру з надання БВПД учням сьомого та восьмого класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 міста Калуш.

Детальніше...

Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»

Деталі

1В Університеті Короля Данила16-17 листопада відбувся ІІ Міжнароднийнауково-практичний симпозіум «Гуманізація кримінальної відповідальності», участь в якому взяли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук.

Детальніше...

Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ

Деталі

1У приміщенні Переріслянської селищної ради 14 листопада заступник начальника відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Туєшин провела семінар для представників територіальної громади на тему «Процедура вирішення межових земельних спорів».

Детальніше...

 

Фахівці системи БПД обмінювалися досвідом

Деталі

1З метою підвищення кваліфікації персоналу, покращення якості надання безоплатної правової допомоги, обговорення проблемних питань, надання методичної та практичної допомоги 14 листопада фахівці Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області провели навчання для працівників відділів бюро місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. У Коломийському політехнічному коледжі до Міжнародного дня студентів відбувся круглий стіл з молоддю про їх права та обов’язки
  2. На Прикарпатті обговорили питання гуманізації кримінальних покарань у форматі дискусійного клубу
  3. Питання пільг, прав і соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів стає актуальним на Івано-Франківщині
  4. Співпраця продовжується з регіональними представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  5. Відбулась дискусія про суспільне мовлення на Прикарпатті
  6. Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Спрощено доступ адвокатів до участі у конкурсі
  8. Бути поруч: правова консультація в гірському Перегінську
  9. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №39
  10. Про особливості дотримання адвокатами системи БПД стандартів якості обговорювали на Івано-Франківщині