На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права

Деталі

1Напередодні президентських виборів, 18 березня у приміщенні Долинської центральної районної бібліотеки проведено «круглий стіл» з актуальних питань виборчого права з працівниками закладу та гостями за участі заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимира Ковальчука та в.о директора Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Жиркової.

Детальніше...

Про підготовку до виборів на Прикарпатті говорили на ТРК «3-Студія»

Деталі

114 березня на каналі ТРК «3-Студія» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук та завідувач кафедри кримінального права та кримінології Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», член окружної виборчої комісії ТВО №83 по виборах Президента України Віталій Юрчишин говорили про підготовку до виборів на Івано-Франківщині.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів

Деталі

1Як внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України? Що потрібно для того, щоб проголосувати за місцем перебування? Як оскаржити порушення виборчих прав? Відповіді на ці та інші питання містяться в інформаційних матеріалах, розроблених за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Детальніше...

 

Участь у презентації результатів моніторингу якості роботи юридичної клініки «Феміда»

Деталі

1У рамках підписаного меморандуму про співпрацю з Прикарпатським факультетом Національної академії внутрішніх справ 12 березня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі заступника начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігоря Королика.

Детальніше...