Успішна справа

Деталі

1Фахівці Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (надалі-Місцевий центр) допомогли учасникам бойових дій захистити їхнє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки.

 

Детальніше...

Моніторингова поїздка директора Регіонального центру

Деталі

1З метою здійснення моніторингу за результатами аналізу діяльності 3 травня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук провів робочу зустріч з колективом Калуського місцевого центру з надання БВПД щодо оптимізації та забезпечення належного функціонування його роботи.

Детальніше...

День народження Івано-Франківська разом зі системою БПД

Деталі

1У рамках святкування дня міста Івано-Франківська та IV Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір» 3 травня фахівці Івано-Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  провели вуличне інформування.

Детальніше...

Переїзд Коломийського місцевого центру в нове приміщення

Деталі

BPD-180x143До уваги громадян ! 
Коломийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01 травня 2019 року змінює адресу:
м. Коломия, вул. Міцкевича, 8 (перший поверх) 
графік роботи: Пн, Вт, Ср, Чт, Пн
09:00-18:00
Сб, Нд – вихідний.
тел.: 4-63-76; 4-63-72.

 

Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах

Деталі

1Інформаційний буклет, з якого можна детально дізнатися про альтернативний спосіб виходу з конфлікту, випущено в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах». 

Проект реалізується «Українською академією медіації» та правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...