Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Медіація в кримінально-правових відносинах на Прикарпатті»

Деталі

1

 На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 20 серпня начальник відділу забезпечення якості та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня: Радіовимір. Медіація в кримінально-правових відносинах на Прикарпатті».

 

Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2018 році

Деталі

Звіт1

 

Публічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2018 року.

У звіті представлені ключові досягнення 2018 року, регіональний розріз та динаміка роботи за весь період роботи системи.

 

Детальніше...

Щодо ролі системи БПД у відновному правосудді та медіацію говорили на Прикарпатті

Деталі

1

 З метою забезпечення реалізації та захисту прав громадян 20 серпня відбулося засідання круглого столу щодо відновного правосуддя та визначення пріоритетних напрямків участі ключових ланок у процесі реалізації відновного правосуддя на теренах Івано-Франківської області.

 

 

Детальніше...

Участь фахівчині Регіонального центру в семінарі щодо домашнього та гендерно-обумовленого насилля

Деталі

1

У рамках співпраці з партнерами системи БПД 30 липня начальник відділу забезпечення якості та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк прийняла участь у теоретично-практичному семінарі з питань домашнього та гендерно-обумовленого насилля.

 

Детальніше...

 

Як не потрапити до рук торгівців людьми навчали в «Лабіринті можливостей»

Деталі

1У Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня фахівці Регіонального та Івано-Франківського місцевого центрів з надання БВПД долучились до інформаційного квесту «Лабіринт можливостей», який проходив на Вічевому майдані.

Детальніше...