На Прикарпатті обговорили конфлікти і шляхи примирення

Деталі

1За ініціативи благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» спільно з Івано-Франківською академією Івана Золотоустого 7 лютого відбувся круглий стіл «Конфлікт. Діалог. Примирення» за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайла Євчука.

 

Детальніше...

Правопросвітницька комунікаційна зустріч з молоддю

Деталі

1У приміщенні Університету Короля Данила 4 лютого начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк провела зустріч зі студентствомта викладацьким складом вузу.

 

Детальніше...

Виїзне консультування в місцях несвободи на Коломийщині

Деталі

1У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю 1 лютого фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області  провели консультування в Державній установі «Коломийська виправна колонія (№ 41)».

Детальніше...

Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів

Деталі

1З метою підвищення якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги у кримінальних провадженнях, Комісія з експертно-правового аналізу (далі –Комісія), утворена на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів УкраїниУкраїнською фундацією правової допомогиУкраїнською гельсінською спілкою з прав людини та Харківською правозахисною групою, оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

Детальніше...

 

Долучайтеся до ініціативи з підвищення якості надання БПД

Деталі

1Зважаючи на те, що забезпечення безоплатної вторинної правової допомоги є пріоритетом діяльності системи БПД, Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) разом з Національною асоціацією адвокатів України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Харківською правозахисною групою та Українською фундацією правової допомоги започатковано експертно-правовий аналіз кримінальних проваджень, у яких надається безоплатна правова допомога.

Детальніше...