Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІI Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»

Деталі

1У приміщені Університету Короля Данила 12-13 квітня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук взяли участь у ІІI щорічному Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

Детальніше...

Навчання службовців особливостям надання безоплатної правової допомоги

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вподовж 8-11 квітня фахівці Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяли участь у тематичних семінарах щодо висвітлення різних аспектів діяльності системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Правопросвітництво серед івано-франківських ліцеїстів

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського природничо-математичного ліцею 4та 5 квітня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тренінгу в рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Детальніше...

 

Зустріч з молоддю фахівців БПД

Деталі

1Разом з науковцями кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 3 квітня фахівці Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяли участь в обговоренні презентації студентів вузу для молоді Івано-Франківська щодо перспектив Євроатлантичного співробітництва України.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
  2. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента»
  3. Молодь #має право голосу творити майбутнє своєї держави
  4. Про проект «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» говорили на засіданні обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
  5. Фахівці системи БПД дізнавались як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі
  6. У програмі «Про головне в деталях» обговорювали стан готовності окружних та дільничних виборчих комісії Прикарпаття до виборів
  7. Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»
  8. На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права
  9. Про підготовку до виборів на Прикарпатті говорили на ТРК «3-Студія»
  10. У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада