Правопросвітництво для клієнтів пробації щодо виборчих прав

Деталі

1Івано-Франківським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа ОПОРА» 6 березня  проведено  правопросвітницький захід для клієнтів пробації на тему «Виборче право громадян та правові наслідки у разі їх порушення».

Детальніше...

Як застосовувати способи медіації в досудовому врегулюванні спору обговорювали на Прикарпатті

Деталі

1У приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області 5 лютого відбувся семінар для працівників юридичних служб щодо основних аспектів інституту медіації.

Детальніше...

Робоча зустріч керівництва Регіонального центру з колективом Калуського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

1Щодо оптимізації та забезпечення належного функціонування Калуського місцевого центру з надання БВПД, вжиття заходів, спрямованих на покращення показників його роботи,заступником директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимиром Ковальчуком 1 березня проведено робочу зустріч з колективом центру.

 

Детальніше...

В авторській передачі «На часі з Ярославою Угринюк» говорили про виборчий процес на Прикарпатті

Деталі

128 лютого на каналі 402 в програмі «На часі» в прямому ефірі заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук  обговорював проходження виборчого процесу на Івано-Франківщині.

Детальніше...

 

В Івано-Франківську відбувся семінар з виборчого права

Деталі

1За місяць до президентських виборів 28 лютого у приміщенні Університету Короля Данила Регіональний центром з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з представником ВГО «ОПОРА» – громадським омбудсменом із захисту виборчих прав Зоряном Пілянським проведено семінар з питань виборчого права.

Детальніше...