У 2018 році вдвічі більша кількість дзвінків до контакт-центру

Деталі

1Минулого року до контактного центру системи безоплатної правової допомоги надійшло понад 361 тис. дзвінків. Це удвічі більше ніж у 2017 році, коли кількість дзвінків склала майже 172 тис. Безкоштовний номер 0 800 213 103 стає все більш затребуваним серед українців.

 

Детальніше...

В Івано-Франківську завершився другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

1У Регіональному центрі з надання БВПД в Івано-Франківській  області 21 січня працювала комісія з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Потреба у правовій допомозі зростає

Деталі

1Минулого року до центрів та бюро правової допомоги надійшло понад 623,8 тис. звернень від українців. Це на 10% більше, ніж у 2017 році. Захист у кримінальних провадженнях отримали понад 91,1 тис. осіб. 

 

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Правила сексу по-новому»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 21 січня начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня. Правила сексу по-новому».

Детальніше...

 

Комунікація з об’єднаними територіальними громадами продовжується

Деталі

1В Івано-Франківську 17 січня керівництво Регіонального центру з надання безоплатно вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяло участь у семінарі «Організація діяльності новоутворених ОТГ та налагодження комунікації».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. На Прикарпатті відбувся перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД
  2. Cпівпраця продовжується з державною установою «Центр Пробації» на Прикарпатті
  3. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Використання фемінітивів»
  4. Навички медіації підвищували на Прикарпатті
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №41
  6. У адвокатів професійне свято
  7. Керівництво Регіонального центру взяло участь у підсумкові прес-конференції щодо впровадження реформ децентралізації на Прикарпатті
  8. Освітянські правопросвітницькі зустрічі на Тижні права
  9. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. «WikiLegalAid» ˗ інструмент для консультацій системи безоплатної правової допомоги»
  10. Платформу правових консультацій «WikiLegalAid» презентовано на Прикарпатті