Команда тренерів soft skills системи БПД стала більшою

Деталі

1Тренінг для тренерів (ТоТ) з розвитку навичок роботи з вразливими групами клієнтів системи БПД відбувся 19-21 квітня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ. Адвокати, працівники регіональних, місцевих центрів з надання БВПД «вчилися навчати» – сприяти розвитку навичок колег працювати з вразливим групами клієнтів системи БПД. Тренінг для тренерів проведений за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Про проходження другого туру виборів Президента України обговорювали в телепередачі «Про головне в деталях»

Деталі

121 квітня на обласному телебаченні Галичина в програмі «Про головне в деталях» у прямому ефірі заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук разом з головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком та начальником Головного управління Національної поліції в області Володимиром Голубошом говорили про проходження другого туру виборів Президента України на Прикарпатті.

 

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Права виборців під час голосування»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 19 квітня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня. Права виборців під час голосування».

 

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

1З листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

 

Правова освіта у місцях несвободи

Деталі

1У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!»  18 квітня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук відвідав Державну установу «Коломийська виправна колонія №41» з метою передвиборчого моніторингу.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІI Міжнародному науково-практичому симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»
  2. Графік роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за період з 01.04.2019 по 30.06.2019
  3. Навчання службовців особливостям надання безоплатної правової допомоги
  4. Правопросвітництво серед івано-франківських ліцеїстів
  5. Зустріч з молоддю фахівців БПД
  6. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
  7. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента»
  8. Молодь #має право голосу творити майбутнє своєї держави
  9. Про проект «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» говорили на засіданні обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
  10. Фахівці системи БПД дізнавались як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі