Участь системи БПД Івано-Франківщини у семінарі-практикумі щодо гендерної дискримінації

Деталі

1На запрошення Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» 24 липня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

 

Детальніше...

Особливості надання БПД на Сумщині та Прикарпатті: обмін досвідом

Деталі

1У рамках співпраці між регіонами 23-24 липня з дружнім візитом директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко завітала на Прикарпаття.

 

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

Презентація діяльності Коломийського місцевого центру

Деталі

1У приміщенні Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 3 липня відбулась публічна презентація чотирьохрічної його діяльності за участі партнерів системи БПД.

 

Детальніше...

 

Робоча зустріч з питань кампанії «Чесна платіжка»

Деталі

1З метою узгодження дій по підвищенню рівня обізнаності громадян Прикарпаття щодо проведення правопросвітницької кампанії «Чесна платіжка» у приміщенні Регіонального центу з надання БВПД в Івано-Франківській області  3 липня відбулась робоча зустріч з керівниками місцевих центрів, представників Головного територіального територіального управління юстиції в області та Регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Непийводи.

 

Детальніше...