Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 

Детальніше...

Презентація діяльності Коломийського місцевого центру

Деталі

1У приміщенні Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 3 липня відбулась публічна презентація чотирьохрічної його діяльності за участі партнерів системи БПД.

 

Детальніше...

Робоча зустріч з питань кампанії «Чесна платіжка»

Деталі

1З метою узгодження дій по підвищенню рівня обізнаності громадян Прикарпаття щодо проведення правопросвітницької кампанії «Чесна платіжка» у приміщенні Регіонального центу з надання БВПД в Івано-Франківській області  3 липня відбулась робоча зустріч з керівниками місцевих центрів, представників Головного територіального територіального управління юстиції в області та Регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Непийводи.

 

Детальніше...

Про право голосу та щодо порядку його реалізації обговорювали на круглому столі

Деталі

1У приміщенні конференц-залу Івано-Франківської обласної державної адміністрації 3 липня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Право голосу. Порядок його реалізації» за ініціативи Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України в Івано-Франківській області.

 

Детальніше...

 

Бінарне факультативне заняття з іноземної мови на Прикарпатському факультеті разом зі системою БПД

Деталі

2Курсанти другого курсу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, які вивчають німецьку та англійську мови разом з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Мирослави Павлишин та Олени Римарчук, 1 липня провели бінарне факультативне заняття на тему «Торгівля людьми» із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимиром Ковальчуком.

 

Детальніше...