Анонс

Деталі

1З метою покращення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги на Прикарпатті 30 жовтня 2018 р. з 14: 00 до 16:00 у залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, 4 поверх відбудеться семінар для адвокатів, які співпрацюють зі системою безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Ефективна робота з бюро правової допомоги на Прикарпатті продовжується

Деталі

1З метою здійснення моніторингу інформаційної присутності системи безоплатної правової допомоги у засобах масової комунікації 25 жовтня головний спеціаліст відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Наталія Шотурма завітала до Рогатинського та Бурштинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці системи БПД опановували професійний кодекс працівників прес-служб

Деталі

1У рамках проекту «Школа реформ для регіональних прес-служб» 24 жовтня фахівці з комунікації Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги взяли участь у семінарі на тему «Етика та професійний кодекс працівників прес-служб ОМС/ВВ».

Детальніше...

Правопросвітницький урок для ліцеїстів «#СтопБулінг»

Деталі

1Як запобігти булінгу, сформувати здоровий клімат у групах, оперативно вирішувати конфліктні ситуації, як допомогти жертві булінгу – такі питання обговорювали на уроці громадянської освіти 18 жовтня в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї.

Детальніше...

 

Правова підтримка: інформування та адресна допомога

Деталі

1У приміщенні Косівського бюро правової допомоги 12 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук надав консультативну правову допомогу фахівцю бюро у роботі з клієнтами системи БПД.

З метою підвищення правової спроможності громадян, поширення інформації про безоплатну правову допомогу та надання індивідуальних консультацій і роз’яснень з правових питань заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук спільно з головним спеціалістом відділу «Косівське бюро правової допомоги» Петром Григорчуком провели прийом громадян.

Детальніше...