Зупинимо булінг разом

Деталі

1У кожної людини є право - любити іншого, або не любити, поважати, або не поважати ... Але ні у кого немає права образити людину – нехай навіть просто словесно.

Детальніше...

У Регіональному центрі відбулося засідання керівної ради системи БПД Прикарпаття

Деталі

1У приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області 26 лютого відбулось засідання керівної ради з метою розгляду удосконалення системи БПД.

Детальніше...

Анонс

Деталі

BPDУ зв’язку з проведенням 31 березня 2019 року виборів Президента України, система безоплатної вторинної правової допомоги долучається до проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу». З метою ефективної реалізації інформаційної кампанії 28 лютого 2019 року у приміщенні Університету Короля Данила за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35, 1 поверх Регіональним центром з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з представником ВГО «ОПОРА» - громадським омбудсменом із захисту виборчих прав Зоряном Пілянським проводиться семінар з питань виборчого права.

 

Детальніше...

Оголошено конкурс на навчання для громадських радників

Деталі

1Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Детальніше...

 

Співпраця продовжується з працівникам районних ЦНАПів та органів місцевого самоврядування

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 19 лютого заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тематичному семінарі «Реалізація Стратегії державної міграційної політики України».

Детальніше...