На Прикарпатті відбувся перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

1У приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області 16 січня пройшов перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в області.

Детальніше...

Cпівпраця продовжується з державною установою «Центр Пробації» на Прикарпатті

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківської обласної ради 14 січня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук взяв участь в обговоренні щодо розбудови системи волонтерів пробації.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Використання фемінітивів»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 3 січня 2019 року начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк взяла участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня. Використання фемінітивів».

Детальніше...

Навички медіації підвищували на Прикарпатті

Деталі

1За сприяння громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» 28 грудня керівництво Регіонального центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяло участь у першому етапі тренінгових занять «Основи медіації. Медіаційні навички», який проводив Київський центр медіації.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №41

Деталі

1Вийшов 41-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж грудня 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Детальніше...