У програмі «Про головне в деталях» обговорювали стан готовності окружних та дільничних виборчих комісії Прикарпаття до виборів

Деталі

122 березня на обласному телебаченні Галичина в програмі «Про головне в деталях» у прямому ефірі заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук разом з головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком та головою ОВК по ТВО № 83 Лесею Петрик говорили про перевірку громадян в Державному реєстрі виборців та особливості законодавства в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Детальніше...

Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»

Деталі

1У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу»  19 березня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь в робочому засіданні дільничної виборчої комісії, яка створена при Державній установі «Івано-Франківська установа виконання покарань №12».

Детальніше...

На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права

Деталі

1Напередодні президентських виборів, 18 березня у приміщенні Долинської центральної районної бібліотеки проведено «круглий стіл» з актуальних питань виборчого права з працівниками закладу та гостями за участі заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимира Ковальчука та в.о директора Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Жиркової.

Детальніше...

Про підготовку до виборів на Прикарпатті говорили на ТРК «3-Студія»

Деталі

114 березня на каналі ТРК «3-Студія» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук та завідувач кафедри кримінального права та кримінології Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», член окружної виборчої комісії ТВО №83 по виборах Президента України Віталій Юрчишин говорили про підготовку до виборів на Івано-Франківщині.

Детальніше...

 

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...