Інформаційний дайджест системи БПД – січень 2019 року

Деталі

logodagestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

У «Карпатському ранку» говорили про насильство в школі та відповідальність за вчинене правопорушення

Деталі

118 лютого у ранковій програмі «Карпатський ранок» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в області Мирослава Аннюк обговорювали з ведучими питання булінгу: як каратимуть за жорстокість у школі.

Детальніше...

В Івано-Франківську фахівців системи БПД навчали як інформувати громадян з питань виборчого законодавства

Деталі

131 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Взяти участь у голосуванні – невід’ємне право кожного громадянина, яке гарантоване Конституцією України. Забезпечити правовий захист виборчих прав – одне з основних завдань фахівців системи БПД. У залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області з метою ефективної реалізації інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» 15 лютого проведено тренінг з питань виборчого законодавства.

 

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Перше голосування: що потрібно знати про участь у виборах Президента України»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 14 лютого заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук та кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталія Марчук взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня. Перше голосування: що потрібно знати про участь у виборах Президента України».

Детальніше...

 

Про насильство в сім’ї дискутували на круглому столі

Деталі

1У приміщенні конференц-залу Університету Короля Данила 13 лютого директор Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Михайло Євчук взяв участь у круглому столі на тему «Практичний аспект реалізації адміністративної практики у справах про насильство в сім᾽ї», яке проводило відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області.

Детальніше...