Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

1Шановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

Співпраця продовжується з юридичною клінікою «Феміда»

Деталі

1У рамках підписаного меморандуму про співпрацю з Прикарпатським факультетом Національної академії внутрішніх справ 12 червня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі заступника начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігоря Королика на тему «Основні помилки при складання процесуальних документів».

Детальніше...

Участь керівництва Регіонального центру в юридичному форумі

Деталі

1На запрошення Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області 10 червня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи взяло участь у юридичному форумі «Жінка-юрист в сучасному світі».

Детальніше...

Особливості надання БВПД адвокатами обговорювали на Калущині

Деталі

1З метою розвитку компетенцій та навиків адвокатів3 червня у приміщенні Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся навчальний захід з підвищення кваліфікації надавачами безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

День сім’ї на базі інноваційної платформи «Промприлад. Реновація»

Деталі

1Фахівці Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2 червня долучилися до проведення Дня сім’ї організованого громадською ініціативою «Нове життя в нових умовах» на базі інноваційної платформи «Промприлад. Реновація».

Детальніше...