Майже 5,4 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу з початку 2018 року

Деталі

1З 1 січня по 30 вересня 2018 року до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 5 349 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

Питання організації роботи дистанційних пунктів доступу БПД обговорювали у філії державної установи «Центр пробації»

Деталі

1На базі філії державної установи «Центр пробації» 11 жовтня відбулася робоча зустріч керівництва Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області з начальником філії ДУ «Центр пробації» в області Оксаною Устимчук.

 

Детальніше...

З нагоди Дня юриста відзначили кращих у професії

Деталі

1З професійним святом Дня юриста представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Прикарпатті отримали почесні відзнаки. Бажаємо фахівцям системи БПД подальших успіхів у професії, міцного здоров'я, добробуту, життєвої наснаги та особистого щастя!

Детальніше...

Правова підтримка: робоча зустріч на Калущині

Деталі

1У приміщенні Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 4 жовтня відбулася робоча зустріч фахівців системи БПД.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №38

Деталі

1Вийшов 38-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж вересня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

 

Детальніше...