У адвокатів професійне свято

Деталі

1У конференц-залі готелю «Надія» 19 грудня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяло участь у святкуванні професійного свята – Дня адвокатури, яке організували й провели Рада адвокатів області.

Детальніше...

Керівництво Регіонального центру взяло участь у підсумкові прес-конференції щодо впровадження реформ децентралізації на Прикарпатті

Деталі

1В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування в рамках заходу «До і Після реформи» 17 грудня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у підведенні підсумків 2018 року в частині впровадження реформи децентралізації на Івано-Франківщині.

Детальніше...

Освітянські правопросвітницькі зустрічі на Тижні права

Деталі

1У рамках Всеукраїнського тижня права фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області впродовж тижня з правопросвітницькою метою відвідували навчальні заклади Івано-Франківська.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. «WikiLegalAid» ˗ інструмент для консультацій системи безоплатної правової допомоги»

Деталі

113 грудня 2018 року на обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Ковальчук разом з начальник ом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Марією Коляджин взяв участь в інформаційно-аналітичні передачі «Актуальна тема» на тему «WikiLegalAid» ˗ інструмент для консультацій системи безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...

 

Платформу правових консультацій «WikiLegalAid» презентовано на Прикарпатті

Деталі

1До Тижня права в Івано-Франківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 13 грудня презентували довідковo-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», де є можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Детальніше...