Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Деталі

1Удосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 31 березня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з начальником Головного управління Національної поліції в області Володимиром Голубошом та завідувачем кафедри кримінального права та кримінології Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», член окружної виборчої комісії ТВО №83 по виборах Президента України Віталієм Юрчишином взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента».

Детальніше...

Молодь #має право голосу творити майбутнє своєї держави

Деталі

1У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» 27 березня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук зустрівся зі студентами–журналістами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника щодо виборчих прав молоді.

Детальніше...

Про проект «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» говорили на засіданні обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Деталі

1У приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області 27 березня керівництво Регіонального центру з надання БВПД в області взяло участь у засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

 

Фахівці системи БПД дізнавались як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі

Деталі

1У рамках проекту «Школа реформ для регіональних прес-служб» 22 березня фахівці з комунікацій  Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги взяли участь у семінарі на тему «Соціальні мережі для прес-служб: як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. У програмі «Про головне в деталях» обговорювали стан готовності окружних та дільничних виборчих комісії Прикарпаття до виборів
  2. Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»
  3. На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права
  4. Про підготовку до виборів на Прикарпатті говорили на ТРК «3-Студія»
  5. У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада
  6. Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів
  7. Участь у презентації результатів моніторингу якості роботи юридичної клініки «Феміда»
  8. Правопросвітництво для клієнтів пробації щодо виборчих прав
  9. Як застосовувати способи медіації в досудовому врегулюванні спору обговорювали на Прикарпатті
  10. Робоча зустріч керівництва Регіонального центру з колективом Калуського місцевого центру з надання БВПД