Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

113 грудня 2018 року о 12.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

 

Детальніше...

Про права людини говорили з експертами ОБСЄ

Деталі

1У рамках відзначення 70-річчя прийняття Загальної Декларації прав людини та Всеукраїнського тижня права 11 грудня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області разом з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі провели зустрічі-дискусію в рамках ОБСЄ Cafe.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права розпочато

Деталі

1З нагоди прийняття Загальної декларації прав людини 10 грудня стартував в Україні Всеукраїнський тиждень права. Метою акції є розказати людям, які у них є права, як ними скористатись та як їх захистити.

Детальніше...

Робоча поїздка на Калущину

Деталі

1Задля вирішення проблемних питань, які виникають у роботі, 7 грудня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук завітали з робочою поїздкою до Калуського місцевого центру.

Детальніше...

 

Про співпрацю системи БПД та відділів державної реєстрації актів цивільного стану обговорювали в Івано-Франківську

Деталі

1У приміщення Університету Короля Данила 5 грудня керівництво Регіонального центру взяло участь у підсумковій нараді начальників обласних відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації Головних територіальних управлінь юстиції в Україні.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA гостює на Прикарпатті
  2. Керівництво Регіонального центру взяло участь у роботі Всеукраїнської олімпіаді з правознавства
  3. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40
  4. Про особливості адвокатської діяльності говорили на Івано-Франківщині
  5. Презентовано ґендерну стратегію системи БПД
  6. Співпраця продовжується з Центром підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій
  7. Система БПД працюватиме у звичайному режимі
  8. Шкільному булінгу – ні
  9. Керівництво Регіонального центру взяло участь у ІІ Міжнародному науково-практичному симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності»
  10. Про вирішення межових земельних спорів обговорювали в Переріслянській ОТГ