Навчання службовців особливостям надання безоплатної правової допомоги

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вподовж 8-11 квітня фахівці Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяли участь у тематичних семінарах щодо висвітлення різних аспектів діяльності системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Правопросвітництво серед івано-франківських ліцеїстів

Деталі

1У приміщенні Івано-Франківського природничо-математичного ліцею 4та 5 квітня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у тренінгу в рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Детальніше...

Зустріч з молоддю фахівців БПД

Деталі

1Разом з науковцями кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 3 квітня фахівці Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяли участь в обговоренні презентації студентів вузу для молоді Івано-Франківська щодо перспектив Євроатлантичного співробітництва України.

Детальніше...

 

Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Деталі

1Удосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня: Івано-Франківщина обирає Президента»
  2. Молодь #має право голосу творити майбутнє своєї держави
  3. Про проект «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» говорили на засіданні обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
  4. Фахівці системи БПД дізнавались як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі
  5. У програмі «Про головне в деталях» обговорювали стан готовності окружних та дільничних виборчих комісії Прикарпаття до виборів
  6. Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»
  7. На Долинщині проведено інформаційно-роз'яснювальні заходи з питань виборчого права
  8. Про підготовку до виборів на Прикарпатті говорили на ТРК «3-Студія»
  9. У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада
  10. Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів