Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів

Деталі

1Як внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України? Що потрібно для того, щоб проголосувати за місцем перебування? Як оскаржити порушення виборчих прав? Відповіді на ці та інші питання містяться в інформаційних матеріалах, розроблених за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Детальніше...

Участь у презентації результатів моніторингу якості роботи юридичної клініки «Феміда»

Деталі

1У рамках підписаного меморандуму про співпрацю з Прикарпатським факультетом Національної академії внутрішніх справ 12 березня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі заступника начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігоря Королика.

Детальніше...

Правопросвітництво для клієнтів пробації щодо виборчих прав

Деталі

1Івано-Франківським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа ОПОРА» 6 березня  проведено  правопросвітницький захід для клієнтів пробації на тему «Виборче право громадян та правові наслідки у разі їх порушення».

Детальніше...

Як застосовувати способи медіації в досудовому врегулюванні спору обговорювали на Прикарпатті

Деталі

1У приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області 5 лютого відбувся семінар для працівників юридичних служб щодо основних аспектів інституту медіації.

Детальніше...

 

Робоча зустріч керівництва Регіонального центру з колективом Калуського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

1Щодо оптимізації та забезпечення належного функціонування Калуського місцевого центру з надання БВПД, вжиття заходів, спрямованих на покращення показників його роботи,заступником директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимиром Ковальчуком 1 березня проведено робочу зустріч з колективом центру.

 

Детальніше...