Правопросвітницькі зустрічі з курсантами Прикарпатського факультету

Деталі

1У приміщенні Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ 3 жовтня відбулась зустріч із студентами та курсантами юридичної клініки «Феміда» за участі заступника начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігоря Королика.

Детальніше...

Питання правової освіти обговорювали на круглому столі

Деталі

1У Західному регіональному навчально-методичному кабінеті Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України в Івано-Франківську 4 жовтня відбувся тематичний круглий стіл, участь в якому взяв керівний склад Регіонального центру з надання БВПД в області.

Детальніше...

Захисти свої права – спільне завдання системи БПД та Національної поліції

Деталі

1«Обирай захисника самостійно», «Підписуючи документи, маєш право на захисника», «Не маєш власного захисника? Вимагай адвоката за рахунок держави» – ці поради тепер знатиме кожен, хто спілкуватиметься з працівниками Національної поліції на Прикарпатті завдяки системі БПД.

Друковану продукцію з настановами та єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 тепер розмістять в приміщеннях структурних підрозділів поліції, а також у службових автомобілях поліцейських.

Детальніше...

Про судову експертизу з точки зору процесуальних норм дискутували правники в Івано-Франківську

Деталі

1Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно із Радою адвокатів області та Комітетом процесуального права Асоціації правників України 28 вересня провели семінар на тему «Судова експертиза в призмі нових процесуальних кодексів. Перші результати судової практики», участь в якому взяв керівний склад Регіонального центру з надання БВПД в області.

Детальніше...

 

На Прикарпатті презентували книгу про сучасні реалії життя на Донбасі

Деталі

1За сприяння громадської організації «Молода Просвіта Прикарпаття» 28 вересня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь у презентації збірки публіцистично-аналітичних звітів «Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі».

Збірка публіцистично-аналітичних звітів містить 6 самостійних описів різних ситуацій і проблем, з якими стикається цивільне населення від початку воєнних дій на сході країни. Авторами кожного розділу є представники різних громадських організацій, які входять у Коаліцію «Справедливість заради миру на Донбасі».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Робоча зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу
  2. В Івано-Франківську говорили про профілактику та протидію булінгу в молодіжному середовищі
  3. Партнерство в дії: співпраця продовжується з правничою спільнотою
  4. 87 % українців готові звертатися до системи БПД – дослідження
  5. Ближче до людей: робота мобільної точки на Рожнятівщині
  6. Питання запровадження стандартів надання правових послуг в системі безоплатної правової допомоги обговорювалось в Івано-Франківську
  7. Про доступність правової допомоги мешканцям гірських населених пунктів говорилося в прямому ефірі на обласному радіо «UA: Карпати»
  8. Телепроект «Я МАЮ ПРАВО!» допоможе отримати відповіді на найбільш гострі правові проблеми
  9. Правова допомога поруч: більше 26 тис. громадянам надано правові послуги у бюро правової допомоги на Прикарпатті
  10. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №37