Участь керівництва Регіонального центру в юридичному форумі

Деталі

1На запрошення Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області 10 червня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи взяло участь у юридичному форумі «Жінка-юрист в сучасному світі».

Детальніше...

Особливості надання БВПД адвокатами обговорювали на Калущині

Деталі

1З метою розвитку компетенцій та навиків адвокатів3 червня у приміщенні Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся навчальний захід з підвищення кваліфікації надавачами безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

День сім’ї на базі інноваційної платформи «Промприлад. Реновація»

Деталі

1Фахівці Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2 червня долучилися до проведення Дня сім’ї організованого громадською ініціативою «Нове життя в нових умовах» на базі інноваційної платформи «Промприлад. Реновація».

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД на Прикарпатті

Деталі

1З метою навчання фахівців системи безоплатної правової допомоги на Івано-Франківщині як правильно донести інформацію про систему БПД, 31 травня відбулась зустріч у Регіональному центрі з надання БВПД в області.

Детальніше...

 

Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Деталі

1У рамках реалізації інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 27 травня працівники Бурштинського бюро правової допомоги провели тематичну бесіду для учнів 1-2-х класів Бурштинського навчально-виховного комплексу на тему «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Детальніше...