Розшукуються фахівці з комунікації! – оголошення про конкурс

Деталі

конкурс фахівців з комунікаційКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – регіональні центри). Назва посади – «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації».

У регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України) в обласних центрах (окрім міста Чернігова) та м. Київ розшукуються фахівці з комунікації!

Детальніше...

Відкрито реєстрацію учасників дистанційного курсу «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги»

Деталі

дистанційне навчанняІз 1 листопада 2015 року розпочалась реєстрація учасників для проходження дистанційного курсу навчання «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги». Охочі долучитися до навчального процесу зможуть зареєструватися до 23:59 год 6 листопада.

Курс «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги» має на меті впорядкувати, систематизувати та вдосконалити знання його слухачів стосовно функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні. Зокрема, він розрахований на адвокатів, які були відібрані за результатами 8 конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також для всіх працівників місцевих центрів з надання БВПД. Станом на 12:00 год 02 листопада для проходження дистанційного курсу навчання уже зареєструвалися 450 осіб.

Детальніше...

Робоча зустріч з експертом Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні

Деталі

422.10.2015р. в  Регіональному  центрі з надання БВПД у Івано-Франківській області відбулась робоча зустріч директора РЦ Михайла Євчука, заступника Володимира Ковальчука, директорів Коломийського, Калуського та Івано-Франківського МЦ з надання БВПД  з експертом  Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні ( КМЄС в Україні) п. П'єтром Сардаро, консультантом місії Сергієм Рибченком, які поцікавилися роботою новостворених центрів з надання правової допомоги, взаємовідносинами регіонального та місцевих центрів з правоохоронними та судовими органами, адвокатськими та правозахисними громадськими об'єднаннями щодо покращення способів захисту прав людини в регіоні.

В робочій зустрічі активну участь також взяли адвокат Петро Йосифів, який з початків створення системи БВПД та проходження конкурсного відбору з адвокатського середовища, надає безоплатну правову допомогу громадянам та Оксана Міськів, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів регіонального центру.

Детальніше...

каскадні тренінги для адвокатів Івано-Франківської області

Деталі

BPD

29-30 жовтня та 24-25 листопада 2015 р. в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Є.Коновальця, 35 будуть проведені каскадні тренінги для адвокатів Івано-Франківської області , які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконних обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосування негласних слідчих (розшукових) дій»

 

Каскадний тренінг організовується Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Івано-Франківській  області за дорученням Координаційного центру з надання правової допомоги спільно з ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», та проводиться за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США.

 

 

29-30 жовтня та 04-05 листопада 2015 р. в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Є.Коновальця, 35 будуть проведені каскадні тренінги для адвокатів Івано-Франківської області , які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконних обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосування негласних слідчих (розшукових) дій»

Каскадний тренінг організовується Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Івано-Франківській  області за дорученням Координаційного центру з надання правової допомоги спільно з ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», та проводиться за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США.

 

Семінар "Діяльність Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги"

Деталі

113 жовтня 2015 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Снятинським районним управлінням юстиції Івано-Франківської області  проведено семінар з юрисконсультами та особами відповідальними за здійснення прийому громадян місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, територіальними органами центральних органів виконавчої влади на тему: "Діяльність Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги".

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Зустріч з представниками громад Калущини
  2. Проведено семінар-навчання для працівників юридичних служб
  3. Робоча зустріч з представниками Городенківської райдержадміністрації, Городенківської районної ради, начальником Управління Пенсійного Фонду України в Городенквіському районі
  4. В Івано-Франківську обговорили можливості надання безоплатної юридичної допомоги переселенцям
  5. Проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі під час судового провадження у Коломийському міськрайонному
  6. Вуличне правове інформування в Калуському та Рожнятівському районах
  7. Робоча зустріч Коломийського місцевого центру
  8. Сесія Рогатинської районної ради
  9. На Прикарпатті говорили про правову освіту населення
  10. плановий прийом громадян Юрієм Вациком