День народження Івано-Франківська разом зі системою БПД

Деталі

1У рамках святкування дня міста Івано-Франківська та IV Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір» 3 травня фахівці Івано-Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  провели вуличне інформування.

Детальніше...

Переїзд Коломийського місцевого центру в нове приміщення

Деталі

BPD-180x143До уваги громадян ! 
Коломийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01 травня 2019 року змінює адресу:
м. Коломия, вул. Міцкевича, 8 (перший поверх) 
графік роботи: Пн, Вт, Ср, Чт, Пн
09:00-18:00
Сб, Нд – вихідний.
тел.: 4-63-76; 4-63-72.

Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах

Деталі

1Інформаційний буклет, з якого можна детально дізнатися про альтернативний спосіб виходу з конфлікту, випущено в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах». 

Проект реалізується «Українською академією медіації» та правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Команда тренерів soft skills системи БПД стала більшою

Деталі

1Тренінг для тренерів (ТоТ) з розвитку навичок роботи з вразливими групами клієнтів системи БПД відбувся 19-21 квітня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ. Адвокати, працівники регіональних, місцевих центрів з надання БВПД «вчилися навчати» – сприяти розвитку навичок колег працювати з вразливим групами клієнтів системи БПД. Тренінг для тренерів проведений за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 

Про проходження другого туру виборів Президента України обговорювали в телепередачі «Про головне в деталях»

Деталі

121 квітня на обласному телебаченні Галичина в програмі «Про головне в деталях» у прямому ефірі заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук разом з головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком та начальником Головного управління Національної поліції в області Володимиром Голубошом говорили про проходження другого туру виборів Президента України на Прикарпатті.

 

Детальніше...