Спільний прийом громадян в Центрі правової інформації та консультації Косівського району

Деталі

117 березня 2016 року Коломийським МЦ з надання БВПД проведено спільний прийом громадян  в  Центрі правової інформації та консультації  Косівського району, який утворений 11 листопада 2015 року  за рішенням загальних зборів громадських організацій “Правозахист”, “Допомога дітям війни”, “Союз жінок України за майбутнє дітей” за сприяння Коломийського МЦ з надання БВПД. Правова допомога в Центрі надається  як особисто, так і за письмовим зверненням громадян, по телефону, через мережу інтернет. Основними питаннями  звернень є земельні, цивільні, сімейні питання. Громадські організації  Косівщини активно включаються в процес розвитку  правової допомоги населенню, що дає можливість значно посилити роль  безоплатної правової допомоги в суспільстві.

Детальніше...

Планове стажування працівників місцевих центрів Івано-Франківської області

Деталі

1Згідно плану роботи Регіонального Центру з надання БВПД в області на 1-й квартал 2016р., в середу  16 березня начальником  відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Оксаною Осудар  і начальником відділу організації надання правової допомоги Оксаною Міськів проведено  стажування працівників відділів організації надання БВПД і роботи з адвокатами Калуського, Коломийського та Івано-Франківського місцевих  центрів з надання БВПД. 

Детальніше...

Симпозіум "Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми"

Деталі

211-12 березня 2016 року Представники Регіонального центру з надання ‪БВПД в Івано-Франківській області та Івано-Франківського місцевого центру взяли участь у Міжнародному науково-практичному симпозіумі "Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми". Захід проходив на базі Івано-Франківського університету імені Короля Данила Галицького.

Учасниками симпозіуму стали представники навчальних закладів, органів виконавчої, судової влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій не тільки з України, але і з таких країн як Грузія, Угорщина, Молдова, Білорусь.

Детальніше...

"ГЕН СПРАВЕДЛИВОСТІ" Адвокат системи безоплатної правової допомоги Катерина Крамаренко представляє справу про поновлення на роботі її клієнта Олександра Панченка

Деталі
DNA 219x116В який спосіб великий для району роботодавець намагався звільнити сторожа підприємства, до чого вдавався, до чого примушував, що порушував, які аргументи вислухав суд і як відбувалося поновлення на роботі у спеціальному випуску Гена Справедливості з Івано-Франківська.

«Підприємство саме себе задокументувало в своїх порушеннях, всі документи доводили нашу правоту», — розповідає адвокат. «Коли в них закінчилися законні підстави, вони шукали будь-які аргументи, потім почали вдаватися до образ», — згадує адвокатка Катерина Крамаренко.

arrow1 Детальніше...

 

Робоча нарада з питань можливості виділення землі учасникам АТО та їх сім'ям

Деталі

1Нещодавно в залі засідань Івано-Франківської обласної держадміністрації за участю першого заступника голови ОДА Сергія Басараба, керівників департаментів  та управлінь  облдержадміністрації, обласних установ,організацій,підприємств, представників громадських об'єднань та фондів, волонтерів та активістів Центру допомоги учасникам АТО, журналістів місцевих і регіональних ЗМІ, відбулась робоча нарада  з  питань  можливості виділення землі учасникам АТО, їх сім’ям в населених пунктах, що знаходяться біля  міст обласного значення.  

Детальніше...