Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

com На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області

Деталі

IMG 392427 серпня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області спільно із Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар-навчання для представників територіальних управлінь юстиції області.

З вітальним словом виступив начальних відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції Назарій Саведчук, який наголосив на необхідності проведення інформаційної роботи серед громадян щодо можливості отримання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД) по адміністративних та цивільних справах.

Детальніше...

Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"

Деталі

1В Коломийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 27 серпня 2015 року відбувся "круглий стіл" з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги на тему «Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги», мета цього заходу була направлена на інформування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та об'єднань про напрямки діяльності створених центрів безоплатної вторинної правової допомоги та забезпечення якомога кращого обслуговування клієнтів.

Детальніше...

Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги

Деталі

центр 1У вівторок 25 серпня Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги (далі – місцевий центр з надання БВПД) спільно з Управлінням юстиції в Тлумацькому районі було проведено круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО

Деталі

1В Івано-Франківському місцевому Центрі з надання БВПД директором Регіонального центру Михайлом Євчуком, заступником директора Володимиром Ковальчуком, директором МЦ Віталієм Стусяком проведено роботу зустріч з головним військовим капеланом Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ отцем Олексієм К.

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Робоча поїздка в Тисменицький район
  2. Радник міністра юстиції О. Дроздик на Прикарпатті
  3. Народний депутат Олександр Дроздик проінспектував роботу Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  4. Прес-анонс прес-конференції Дроздика Олександра Валерійовича
  5. Представник Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сесії районної ради коротко розповів про початок роботи новоствореної установи
  6. В Україні проходить відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур
  7. Участь директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області М. Євчука та його заступника В. Ковальчука в робочих зустрічах в Івано-Франківську 28 липня 2015 року
  8. Керівництво РЦ з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з представниками Асоціації правників України взяли участь у роботі координаційного комітету допомоги учасникам АТО
  9. Коментар щодо неправдивої інформації, поширеної заступником голови НААУ, РАУ В. Гвоздієм у Черкасах 18.07.2015
  10. Публічна позиція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської