Семінар з питань в сфері надання первинної та вторинної правової допомоги

Деталі

204 березня 2016 року працівником Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитром Бейко, спільно з провідним спеціалістом Долинського районного управління юстиції Галиною Стефанишин, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, проведено семінар з актуальних питань в сфері надання первинної та вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Схід і Захід разом

Деталі

1Про символічний місток єднання між Івано-Франківською та Донецькою областями через постаті шістдесятників-правозахисників, членів УГС: письменника Олекси Тихого та художника Опанаса Заливахи  йшлося на зустрічі в Івано-Франківську, що пройшла  в редакції газети «Галичина» 27.02.2016р,  учасників проекту «Схід-Захід, разом», делегації творчої групи з м. Дружківка Донецької області, переселенців з східних областей,що тимчасово проживають на Прикарпатті та депутатами Івано-Франківської обласної ради, представниками громадських, молодіжних організацій та Регіонального центру з надання БВПД в області.

Детальніше...

Круглий стіл на тему: "Закон, право, справедливість"

Деталі

2В середу 24 лютого 2016 року, в приміщенні Калуської центральної бібліотеки імені Т.Г. Шевченка, головними спеціалістами Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кузик Христиною та Кащій Дарією взято участь в круглому столі, присвяченому до Дня соціальної справедливості, організованому Калуським МЦ БВПД спільно з центральною бібліотекою, на тему: "Закон, право, справедливість". На заході присутніх було ознайомлено з роботою центру, надано роз'яснення стосовно категорій громадян які мають право на отримання БВПД та консультації з правових питань. Серед відвідувачів заходу були розповсюдженні буклети з інформацією про систему БПД.

 

Детальніше...

Навчальний семінар «Забезпечення свободи слова і захисту прав громади на доступ до публічної і правдивої інформації».

Деталі

1В рамках проекту грантової програми відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні 23 лютого в м. Івано-Франківську пройшов навчальний семінар «Забезпечення свободи слова і захисту прав громади на доступ до публічної і правдивої інформації».

В семінарі взяв участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, який виступив з інформацією щодо діяльності центрів з надання БВПД, про співпрацю з електронними та друкованими ЗМІ з питань надання безоплатної правової допомоги. Також в цьому заході взяли участь працівники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Христина Верменічева, Руслана Уєвич, Катерина Шумська, Оксана Поповчук, а також адвокат Любомир Олексюк.

Детальніше...

 

Тренінг-семінар на тему «Природа влади в Україні як причина корупції та відсутності реформ. Виявлення корупційнонебезпечних сфер»

Деталі

1В суботу 20 лютого 2016 року, в приміщенні Калуської центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка, інтегратори Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Бабійчук та Христина Кузик взяли участь в тренінг-семінарі на тему «Природа влади в Україні як причина корупції та відсутності реформ. Виявлення корупційнонебезпечних сфер». Даний захід організовано ГО «Журнал «Ї» спільно з проектом «Київський діалог» в рамках програми проведення серії промоційних семінарів-тренінгів, семінарів-дискусій громадською організацією «Журнал «Ї» (м. Львів).

Проект полягав у навчанні щодо виявлення корупційнонебезпечних сфер та проведення журналістських розслідувань, блогерських та громадських кампаній з метою протидії корупції та захисту журналістів від репресій з огляду на їх діяльність. Тренінг-семінар проводили: політолог, головний редактор ГО Журнал «Ї» Тарас Возняк, громадські діячі Ярослав Романишин та Ігор Ткач.

Детальніше...