Cемінар для учасників АТО присвячений дню соціальної справедливості

Деталі

1

19.02.2016 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області проведено Інформаційний семінар для учасників АТО присвячений дню соціальної справедливості. У ході семінару було розглянуті питання працевлаштування учасників АТО та надання їм правової та фінансової підтримки у питаннях відкриття власного бізнесу. Так заступник Івано-Франківського міського голови Богдан Білик поінформував присутніх про відкриття бізнес інкубатора для підтримки учасників АТО та їх перекваліфікації з метою подальшого ведення власної справи. Представниками центру зайнятості та Департаменту соціальної політики було надано інформацію щодо проведення курсів з перекваліфікації. Зокрема серед можливих напрямків були озвучені ІТ сфера та сфера послуг.

 

Детальніше...

Семінар з соціально незахищеними верствами населення

Деталі

118 лютого 2016 року  до Дня соціальної справедливості,  Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  спільно з Коломийським міськрайонним центром зайнятості  проведено семінар з соціально незахищеними верствами населення, особами які  знаходяться на обліку як безробітні, учасниками бойових дій, у тому числі учасниками АТО. Всім присутнім було доведено інформацію про можливість отримання безоплатної правової допомоги, соціальну програму Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх  прав.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Косівського району

Деталі

117 лютого 2016 року в Косівському районі проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування - новообраним головою Косівської ради Павлом Івановичем Ванджураком, юристами ради та спеціалістами Косівського районного управління юстиції.

Під час зустрічі обговорювалися питання розширення доступу до безоплатної правової допомоги для осіб, які належать до основних соціальних та демографічних груп населення, шляхом затвердження місцевих програм з надання БПД та залучення до співпраці параюристів органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

Детальніше...

Пункти он-лайн консультування (Skype) громадян з правових питань

Деталі

BPDПротягом січня – лютого 2016 року, Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочалась системна робота з організації та впровадження в дію пунктів он-лайн консультування (Skype) громадян з правових питань

Проведення он-лайн консультацій здійснено за підтримки районних бібліотек Івано-Франківської області. Відтак, кожен громадянин звернувшись до пункту надання безоплатної он-лайнконсультації матиме змогу отримати вичерпну відповідь стосовно будь якого правового питання, а також дізнатись про право на отримання безкоштовного адвоката.

 

Детальніше...

 

Регіональний Центр відвідали офіційні представники місії ОБСЄ

Деталі

159589Днями, а саме 11 лютого 2016р., в  Регіональному центрі з надання  БВПД в Івано-Франківській області відбулася робоча зустріч керівництва центру з спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Джеймсом Хантом та Лешеком Кочіком. В зустрічі, крім  керівництва  центру, взяв активну участь адвокат і досвідчений юрист з військових питань Михайло Олейняш, а також начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Міськів та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів допомоги Оксана Осудар.

Детальніше...