Не словом, а ділом творити добро

Деталі

1У четвер, 11 лютого 2016 року, в приміщенні Рожнятівської центральної районної бібліотеки інтегратор Калуського МЦ БВПД Сергій Бабійчук прийняв участь в заході, організованому службою у справах дітей Рожнятівської РДА на тему: «Не словом, а ділом творити добро», на яку були запрошені діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, опікуни і піклувальники. Під час зустрічі, Сергієм Бабійчуком було  проінформовано присутніх про завдання та функції системи БПД, функціонування Калуського МЦ БВПД та можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги даними соціально незахищеними категоріями населення.

Детальніше...

Виїзні робочі зустрічі в Надвірній та Яремчі з питань розширення системи надання БПД

Деталі

2З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо створення бюро правової допомоги (БПД) в районах та містах області начальником Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області М. Станіщуком та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області М. Євчуком, директором Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В. Стусяком спільно з начальником Надвірнянського районного управління юстиції Ю. Ільківим проведено робочі зустрічі з головою Надвірнянської РДА – О. Кенізом, головою Надвірнянської районної ради -  І. Гурмаком, міським головою м. Надвірна – З. Андрійовичем та міським головою м. Яремче – В. Онутчаком.

 

Детальніше...

Семінар на тему: «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Івано-Франківській області»

Деталі

4В середу, 10.02.2016 року, в приміщенні Долинської міської ради, інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком, спільно з провідним спеціалістом Долинського районного управління юстиції Галиною Стефанишин, проведено семінар на тему: «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Івано-Франківській області». Участь в заході приймали секретарі селищної та сільських рад Долинського району, представник БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Оксана Куімова та працівники Долинської міської ради. Після заходу, на базі Долинського районного управління юстиції, було проведено виїзний прийом громадян в частині надання безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...

Програма безоплатної правової допомоги населенню Коломийського району на 2016-2017 роки

Деталі

111 лютого 2016 року на другій сесії сьомого демократичного скликання Коломийської районної ради, 43 голосами із 43 присутніх депутатів проголосовано за районну цільову програму безоплатної правової допомоги населенню Коломийського району на 2016-2017 роки. Програма визначає цілі, завдання, які передбачають створення рівних можливостей для доступу до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заходи, що реалізуються, повинні скласти основу для належного функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги на території Коломийського району. 

Детальніше...

 

Інформаційні стенди у центральних районних бібліотеках м. Снятина та Городенки

Деталі

309 та 10 лютого 2016 року, з метою інформування населення про діяльність та функціонування центрів з надання БВПД, в Снятинському та Городенківському районах працівниками Коломийського МЦ з надання БВПД створено інформаційні стенди у центральних районних бібліотеках м. Снятина та Городенки, а також, організовано надання правових послуг з використання вільного доступу до мережі Інтернет.

 

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування
  2. Онлайн консультація громадян Богородчанського району
  3. Круглий стіл на тему "Доступність безоплатної правової допомоги населенню Болехівщини"
  4. Конференція з питань проблематики медичного права в Україні
  5. Візит керівників центрів БВПД Івано-Франківської області в Тлумацьке РУЮ
  6. Візит у Калуську центральну міську бібліотеку ім. Т. Г. Шевченка працівників Калуського місцевого центру з надання БВПД
  7. Засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО
  8. Правове консультування Івано-Франківським Місцевим центром з надання БВПД для мешканців Галицького району
  9. Конференція адвокатів Івано-Франківської області
  10. Зустріч керівників обласних установ і організацій та голів міських рад обласного значення з громадськими організаціями ветеранів АТО