На Прикарпатті говорили про правову освіту населення

Деталі

123 вересня в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області під головуванням першого заступника начальника ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталії Рожковецької відбулося чергове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у якому взяли участь, окрім членів Ради, представники громадських об'єднань, засобів масової інформації та керівники органів юстиції області.

Детальніше...

плановий прийом громадян Юрієм Вациком

Деталі

прийом БППДУ вівторок, 22.09.2015р., в приміщенні Калуського МЦ БВПД представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано- Франківській області Юрієм Вациком проводився плановий прийом громадян, направлених центром для отримання безоплатної первинної правової допомоги.

 

 

Круглий стіл на тему: "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати"

Деталі

121.09.2015року Коломийським МЦ з надання БВПД в Снятинському районі в приміщенні Снятинської районної ради проведено "круглий стіл" на тему: "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати ". На захід були запрошені представники органів місцевого самоврядування, голови та секретарі сільських та селищних рад, керівники громадських організацій та органів виконавчої влади, які надають правові послуги громадянам, юристи міської, районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

Обговорювалося питань щодо розвитку та поширення системи БВПД в Долинському районі

Деталі

1В п'ятницю,18 вересня 2015 року працівниками відділу інтеграції та відділу по роботі з адвокатами Калуського МЦ БВПД, спільно з провідним спеціалістом Долинського районного управління юстиції Галиною Стефанишин, було прийнято участь в засіданні Долинської РДА, на якій були присутні представники сільських та селищних рад Долинського району, де обговорювалося питання щодо розвитку та поширення системи БПД в районі. 

Детальніше...

 

круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги»

Деталі

12001003 125039687850461 2015385819696984575 oУ п’ятницю, 18 вересня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги» за участю голови ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторії Мітько та начальника відділу забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Олени Сінчук, керівника відокремленого підрозділу ГО в Івано-Франківській області, члена Ради адвокатів Івано-Франківської області Людмили Желізняк, адвокатів-практиків Івано-Франківської області, секретаря ради адвокатів області, адвоката Ігора Тиніва, директора Регіонального Центру з надання БВПД в області Михайла Євчука.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин
  2. Меморандум про співпрацю
  3. «Круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»
  4. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Коломийського місцевого центру
  5. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області
  6. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру
  7. Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"
  8. Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  9. Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області
  10. Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"