Зустріч керівників обласних установ і організацій та голів міських рад обласного значення з громадськими організаціями ветеранів АТО

Деталі

IMG 5372 1 1В залі засідань Івано-Франківської обласної держадміністрації 27.01.2016р. під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Басараба та заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка відбулась розширена нарада зустріч керівників обласних установ і організацій та голів міських рад обласного значення з представниками та членами громадської спілки «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО», волонтерських і інших громадських об'єднань,які займаються питаннями надання допомоги учасникам АТО, їхнім сім'ям, в роботі якої взяв участь заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук.

Детальніше...

Керівники в системі БПД обговорили план її розвитку у 2016 році

Деталі

118 січня, у Києві відбулася робоча нарада за участі керівників у системі безоплатної правової допомоги – Координаційного центру з надання правової допомоги та регіональних центрів з надання БВПД. Зустріч мала на меті обговорення плану розвитку системи БПД у 2016 році – утворення бюро правової допомоги, які розпочнуть обслуговувати громадян вже з 1 липня 2016 року.

Нагадаємо, планується, що бюро правової допомоги будуть утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року. Ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які будуть ліквідовані найближчим часом.

Детальніше...

Бібліотека живої книги

Деталі

DSC 024116 січня 2016 року в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки, відбулася зустріч на тему: «Бібліотека живої книги» за участю представників Коломийського МЦ з надання БВПД. Мета зустрічі полягає - розширити можливість надання населенню безоплатної правової допомоги через мережу «Інтернет». Читачам надається безкоштовний доступ до світової мережі Інтернет згідно проекту «Бібліоміст» в інтернет-центрах, що знаходяться в 12 ( дванадцятьох) населених пунктах Коломийського району . Це дає можливість вільно і доступно отримати як первинну, так і вторинну правову допомогу громадянам. А також, залучити пара-юристів до надання такої правової допомоги.

Детальніше...

Телевізійний проект "Новий погляд"

Деталі

IMG 20151229 155907Заступник директора регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь в телевізійному проекті «Новий погляд» на місцевому ТК «РАІ», спільно з головою правління МГЦ «Еталон» Лесею Аронець та експертом МГЦ «Еталон», адвокатом Іваном Ватутіним, який організувала й провела журналістка ТК «РАІ» Мар'яна Мацьків. Темою дискусії, яка вийшла нещодавно в телевізійний ефір: покращення надання безоплатної правової допомоги громадянам через діяльність громадських правозахисних організацій та молодіжних об'єднань і співпрацю з місцевими центрами з надання БВПД. Також учасники телеефіру подискутували над проблемними питаннями, які виникають при наданні консультативної та правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та їм сім'ям, які в силу різних причин прибувають на Прикарпаття з Луганської та Донецької областей.

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 11

Деталі

DigestВийшов 11-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У поточному випуску ми зібрали важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада - грудня 2015 року, зокрема, щодо планів розвитку системи у наступному році, інші актуальні питання її функціонування, статистичні дані щодо її роботи, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Підсумкове засідання керівної ради РЦ за 2015 рік
  2. Урочисті заходи присвячені дню адвокатури 2015 року
  3. На круглому столі-диспуті в Івано-Франківську говорили про дотримання прав людини
  4. В місті Городенка проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини
  5. Зустріч з метою правороз’яснювальної роботи в Коломийській виправній колонії №41 щодо реалізації і захисту прав людини
  6. В Калуші проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб
  7. Візит представників системи БВПД у Долинський виправний центр управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118
  8. Відкриття і освячення першої в області комунальної установи «Центр з надання первинної правової допомоги»
  9. Захід у Галицькій виправній колонії № 128
  10. Зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12)