Проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин

Деталі

IMG 20150915 101958Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин у ході якої було поінформовано про функціонування та підсумки роботи центру. Участь у заході взяли Володимир Ковальчук – в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Петро Курляк – Бурштинський міський голова, Віталій Стусяк – директор Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Максим Субота – інтегратор місцевого центру.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю

Деталі

IMG 20150914 110134Підписано меморандум про співпрацю між громадськими організаціями та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбулась робоча зустріч з визначення спільних кроків, спрямованих на покращення доступу до безоплатної правової допомоги учасників АТО та членів їх сімей.

Детальніше...

«Круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»

Деталі

1З метою налагодження комунікації Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Верховинському районі, який належить до юрисдикції місцевого центру з громадськими організаціями, територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, які надають різні види правових послуг направлених на захист прав кожного, 10 вересня 2015 року в приміщенні Верховинської районної ради був проведений «круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав».

Детальніше...

Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Коломийського місцевого центру

Деталі

IMG 3167 499x33309.09.2015 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з працівниками управління юстиції було проведено правовий флешмоб "Не гайте часу в чергах", метою якого було інформування населення щодо роботи центру та онлайн - сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

 

Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області

Деталі

2На виконання доручення Міністра юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги на Івано-Франківщині (в Івано-Франківську, Коломиї та Калуші) протягом 3-х днів (8-10 вересня) Регіональним центром з надання БВПД спільно з реєстраційною службою Головного територіального управління юстиції в області проведено правові флешмоби-«Акції вуличного інформування» під назвою «Не гайте часу в чергах!».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру
  2. Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"
  3. Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  4. Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області
  5. Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"
  6. Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги
  7. Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО
  8. Робоча поїздка в Тисменицький район
  9. Радник міністра юстиції О. Дроздик на Прикарпатті
  10. Народний депутат Олександр Дроздик проінспектував роботу Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги