Підсумкове засідання керівної ради РЦ за 2015 рік

Деталі

1030.12.2015р. Регіональним центром з надання БВПД в Івано-Франківській області проведено розширене засідання керівної ради під головуванням директора центру Михайла Євчука, за участю заступника директора Володимира Ковальчука, директорів місцевих центрів Віталія Стусяка, Руслана Желізняка, Василя Дутчака та начальників відділів організації надання БВПД та забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Оксани Міськів та Оксани Осудар, заступника нач. відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Зіновія Білоуса, інших відповідальних працівників регіонального центру з надання БВПД в області.

Детальніше...

Урочисті заходи присвячені дню адвокатури 2015 року

Деталі

14Радою адвокатів Івано-Франківської області спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури області за участю Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, в приміщенні Університету права ім. Короля Данила Галицького 18 грудня 2015р. урочисто відзначено професійне свято День адвокатури.

Від Ради адвокатів області виступила в. о. голови Ради Світлана Петрова та голова КДКА Руслан Попадинець, які привітали учасників зібрання-адвокатів Івано-Франківської області і вручили окремим з них, відзнаки та подяки Національної Асоціації адвокатів України та Ради адвокатів області, подяки міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, від облдержадміністрації грамоти вручив керівник апарату ОДА Валерій Крецул, від Апеляційного суду Івано-Франківської області адвокатів привітала заступник голови Віра Вакарук, від Головного територіального управління юстиції в області виступив в. о. начальника Микола Станіщук, від Регіонального центру з надання БВПД в області колег-адвокатів привітав і подякував за співпрацю Раді адвокатів області Михайло Євчук.

Детальніше...

На круглому столі-диспуті в Івано-Франківську говорили про дотримання прав людини

Деталі

IMG 9941 110 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Відзначаючи цю подію, в Івано-Франківську провели круглий стіл-дискусію на тему «Ефективне громадянське суспільство як запорука неухильного дотримання прав людини».

Захід з нагоди проведення в області «Всеукраїнського тижня права», організували Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїі, депутатами Івано-Франківської обласної ради за сприяння Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

Детальніше...

В місті Городенка проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини

Деталі

12319795 754826257985389 83410352 n10 грудня 2015 року в приміщенні Городенківської міської ради Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за підтримки міського голови Степана Яворського, проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини. Участь у даному заході взяли представники  громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області, також були присутні учасники АТО, голова громадської організації “Городенківське об’єднання учасників АТО” Орест Гаврилаш, внутрішньо переміщені особи з представником громадської організації “Надія на краще майбутнє” Юрієм Наливайко. Під час зустрічі обговорено питання щодо дотримання прав та свобод громадян та прав на безоплатну вторинну правову допомогу. 

Детальніше...

 

Зустріч з метою правороз’яснювальної роботи в Коломийській виправній колонії №41 щодо реалізації і захисту прав людини

Деталі

DSCN017210 грудня 2015 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Коломийським міськрайонним управлінням юстиції проведено зустріч з метою правороз’яснювальної роботи в Коломийській виправній колонії №41 щодо реалізації і захисту прав людини. Ця зустріч дозволить захистити права ув’язнених, забезпечить надання їм безоплатної правової допомоги при оскарженні дій, рішень або бездіяльності службових осіб, ініціювання перегляду справ, розгляді питань про умовно-дострокове звільнення.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. В Калуші проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб
  2. Візит представників системи БВПД у Долинський виправний центр управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118
  3. Відкриття і освячення першої в області комунальної установи «Центр з надання первинної правової допомоги»
  4. Захід у Галицькій виправній колонії № 128
  5. Зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12)
  6. Робоча зустріч Калуського місцевого центру стосовно питань соціального захисту та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб
  7. Круглий стіл на тему "Кримінально-правовий захист особи в умовах проведення АТО"
  8. Відбувся другий етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області
  9. Робоча зустріч з керівництвом та працівниками Коломийського районного центру зайнятості
  10. Конференція для учасників АТО