Тимчасова адреса Калуського місцевого центру

Деталі

uvagaУ зв'язку з проведенням ремонтних робіт та тимчасовими труднощами з матеріально-технічним забезпеченням Калуський місцевий центр здійснює прийом громадян за адресою:

м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 25/13

Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області виступив на засіданні координаційного комітету допомоги учасникам АТО

Деталі

1В Івано-Франківську під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулось засідання обласного координаційного комітету допомоги учасникам АТО, в роботі якого взяв участь і виступив заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області (далі – РЦ), депутат обласної ради Володимир Ковальчук.

Учасники зібрання разом з представниками влади, місцевого самоврядування, громадських правозахисних, волонтерських організацій та благодійних фондів за участю керівництва Івано-Франківського громадського об′єднання учасників АТО обговорили проблемні питання щодо реабілітації демобілізованих військових, які брали участь в військових діях, питань виділення земельних ділянок, вирішення інших соціально-побутових проблем.

Детальніше...

Тренінг 03-04 липня 2015 року

Деталі

103 та 04 липня 2015 р. в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Є.Коновальця, 35 відбувся другий етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи».

Детальніше...

Круглий стіл в Калуському місцевому центрі

Деталі

130.06.2015 року Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено круглий стіл на тему: «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав».

Учасниками даного заходу були представники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів, представник правозахисної організації "Станіславська правозахисна група", адвокати, які надають безоплатну правову допомогу та ЗМІ. Працівниками Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було представлено місцевий центр, окреслено його завдання та функції. В ході обговорення, виступили з пропозиціями та своїм баченням проблеми функціонування безоплатної правової допомоги  представник правозахисної організації "Станіславська правозахисна група" Андрій Малетин, представник Калуської міської ради Іван Коцан, адвокати, які надають безоплатну правову допомогу та інші учасники круглого столу. Учасники заходу залишились задоволеними, розмова велась грунтовно. Кожен з присутніх розумів важливість сприяти втіленню державного проекту, направленого на захист прав та інтересів громадян.

Детальніше...

 

Круглий стіл в Коломийському місцевому центрі

Деталі

З 1 липня 2015 року сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України.

Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпечені особи (чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів ), учасники бойових дій (в тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, та ін. Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорії, що мають право на безоплатну вторинну правову допомог, як це визначено ст. 14 Закону України « Про безоплатну правову допомогу» .

Детальніше...