Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру

Деталі

11259759 1612585572341680 1902672596 o10.09.2015 року Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з працівниками управління юстиції та центром надання адміністративних послуг було проведено правовий флешмоб "Не гайте часу в чергах", метою якого було інформування населення  щодо роботи центру та онлайн - сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"

Деталі

109 вересня 2015 року о 15 -00 в ПК " Мінерал" за адресою м. Калуш вул. Чорновола 20 було проведено круглий стіл на тему: " Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

com На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області

Деталі

IMG 392427 серпня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області спільно із Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар-навчання для представників територіальних управлінь юстиції області.

З вітальним словом виступив начальних відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції Назарій Саведчук, який наголосив на необхідності проведення інформаційної роботи серед громадян щодо можливості отримання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД) по адміністративних та цивільних справах.

Детальніше...

 

Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"

Деталі

1В Коломийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 27 серпня 2015 року відбувся "круглий стіл" з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги на тему «Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги», мета цього заходу була направлена на інформування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та об'єднань про напрямки діяльності створених центрів безоплатної вторинної правової допомоги та забезпечення якомога кращого обслуговування клієнтів.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги
  2. Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО
  3. Робоча поїздка в Тисменицький район
  4. Радник міністра юстиції О. Дроздик на Прикарпатті
  5. Народний депутат Олександр Дроздик проінспектував роботу Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  6. Прес-анонс прес-конференції Дроздика Олександра Валерійовича
  7. Представник Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сесії районної ради коротко розповів про початок роботи новоствореної установи
  8. В Україні проходить відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур
  9. Участь директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області М. Євчука та його заступника В. Ковальчука в робочих зустрічах в Івано-Франківську 28 липня 2015 року
  10. Керівництво РЦ з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з представниками Асоціації правників України взяли участь у роботі координаційного комітету допомоги учасникам АТО