Візит у Калуську центральну міську бібліотеку ім. Т. Г. Шевченка працівників Калуського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

127 січня 2016 року працівники Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христина Кузик та Ольга Бульба відвідали Калуську центральну міську бібліотеку ім. Т. Г. Шевченка, де було проведено зустріч з керівництвом та відвідувачами бібліотеки, обговорено майбутню співпрацю та проведення спільних заходів на правову тематику, досягнуто домовленість про надання онлайн консультації відвідувачам бібліотекі через скайп- звязок. Реалізація даної програми надасть можливість жителям територіальної громади отримувати різноманітну інформацію, в тому числі правову.

Після зустрічі, на інформаційній вітрині бібліотеки, було розміщено інформаційні роздруківки формату А-3 з інформацією про Калуський МЦ БВПД та систему БПД.

Детальніше...

Засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО

Деталі

103 лютого 2016 року працівники Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христина Кузик та Кіндюх Володимир  взяли участь засіданні Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та їх сімей та міського інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей, де було обговоренно питання щодо вирішення проблемних питань працевлаштування демобілізованих війсковослужбовців, з числа учасників антитерористичної операції.

Значну увагу учасники заходу приділили питанням правової підтримки, та  надання юридичних консультацій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Детальніше...

Правове консультування Івано-Франківським Місцевим центром з надання БВПД для мешканців Галицького району

Деталі

329.01.2016 року Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області спільно з Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) та Громадською приймальнею Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області організовано постійно діючий виїзний консультативний пункт в м. Галичі.

 

Детальніше...

Конференція адвокатів Івано-Франківської області

Деталі

229 січня 2016 року працівники Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняли участь в конференції адвокатів Івано-Франківської області, на якій було затверджено звіт голови Ради адвокатів, звіт голови КДКА Івано-Франківської області, звіт ревізійної комісії за 2015р та штатний розпис і кошторис Ради адвокатів та КДКА регіону на 2016 рік.

 

Детальніше...

 

Зустріч керівників обласних установ і організацій та голів міських рад обласного значення з громадськими організаціями ветеранів АТО

Деталі

IMG 5372 1 1В залі засідань Івано-Франківської обласної держадміністрації 27.01.2016р. під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Басараба та заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка відбулась розширена нарада зустріч керівників обласних установ і організацій та голів міських рад обласного значення з представниками та членами громадської спілки «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО», волонтерських і інших громадських об'єднань,які займаються питаннями надання допомоги учасникам АТО, їхнім сім'ям, в роботі якої взяв участь заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук.

Детальніше...