В Калуші проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб

Деталі

4

10 грудня 2015 року інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком, разом представниками Калуської районної державної адміністрації та Калуського міськрайонного управління юстиції, в рамках проведення “Всеукраїнського тижня права”, в приміщення Калуської РДА проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Сергій Бабійчук ознайомив присутніх з роботою Калуського МЦ БВПД в частині надання правової допомоги вищезазначеним категоріям населення та системою БПД загалом. Запрошені на зустріч, голова Івано-Франківської обласної організації “Молода Просвіта” Євгенія Бардяк продемонструвала документальний фільм "Ті, що пережили пекло", в якому описані історії осіб, що були в полоні на сході України, а представник громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області  Юрій Вацик зазначив, якими саме правами та пільгами мають право скористатися учасники АТО, члени їх сімей та внутрішньо переміщені особи та надав вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Після заходу  Юрій Вацик та Євгенія Бардяк дали короткі інтерв’ю кореспонденту Калуського міського телебачення.

Детальніше...

Візит представників системи БВПД у Долинський виправний центр управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118

Деталі

409 грудня 2015 року заступник директора регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, інтегратор Калуського МЦ БВПД Сергій Бабійчук, разом з начальником Долинського районного управління юстиції Сверидою Романом, юристом-координатором громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрієм Вациком, адвокатом БВПД Віталієм Керницьким, начальником управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області Володимиром Павлівим, в рамках проведення "Всеукраїнського тижня права", відвідали Долинський виправний центр  управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118, що знаходиться за адресую Івано-Франківська область, Долинський район, село Тростянець.

На даному заході було проведено зустріч з засудженими та роз'яснено їм право на отримання БВПД.

Після загальної зустрічі з засудженими, Юрієм Вациком, Віталієм Керницьким та Сергієм Бабійчуком, на засадах конфіденційності, засудженим було надано юридичні консультації.

Детальніше...

Відкриття і освячення першої в області комунальної установи «Центр з надання первинної правової допомоги»

Деталі

IMG 20151208 110920В рамках проведення в Івано-Франківській області «Всеукраїнського Тижня права»  заступник директора РЦ з надання БВПД Володимир Ковальчук відвідав найвіддаленіше гірське село Верхній Ясенів,що на Верховинщині, де відбулось відкриття  першої в області комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги» при Верхньоясенівській сільській раді за участю голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка, керівника рай.управління юстиції Василя Кошелюка, сільського голови Дмитра Мартищука, заступника директора Національного Природнього Парку «Верховинський» і голови ВГО «№Гуцульщина» Дмитра Стефлюка, Державного реєстратора реєстраційної служби управління юстиції Володимира Рибчука, начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД Вікторії Смерек та журналістів  газети «Гуцульський край».

Детальніше...

Захід у Галицькій виправній колонії № 128

Деталі

2В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2015 року заступником начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано – Франківській області Зіновієм Білоусом спільно з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу Ігорем Равриком у Галицькій виправній колонії № 128 проведено бесіду на тему «Право засуджених на безоплатну правову допомогу, порядок звернення засуджених до позбавлення волі до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Окрім того установою було забезпечено проведення особистого прийому засуджених у ході якого засудженим надавались консультації, зокрема, щодо ініціювання перегляду справи за нововиявленими обставинами, умовно – дострокового звільнення, вирішенні цивільних питань тощо.

Детальніше...

 

Зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12)

Деталі

0307 грудня 2015 року працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області (начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги (О. Міськів) та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів (О. Осудар) спільно з представниками органів юстиції (К. Сумська) та адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу по контракту (В. Яблончук) в рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12).

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Робоча зустріч Калуського місцевого центру стосовно питань соціального захисту та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб
  2. Круглий стіл на тему "Кримінально-правовий захист особи в умовах проведення АТО"
  3. Відбувся другий етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області
  4. Робоча зустріч з керівництвом та працівниками Коломийського районного центру зайнятості
  5. Конференція для учасників АТО
  6. Робоча зустріч з ведучою радіопередач "Наше право"
  7. Вуличне інформування населення щодо надання правової допомоги за рахунок держави
  8. Круглий стіл на тему: «Доступ до правосуддя у сучасному правозастосуванні»
  9. плановий прийом громадян Юрієм Вациком 10 листопада 2015 року
  10. Робоча поїздка заступника директора Регіонального центру в м. Долина