Прес-конференція щодо початку роботи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

130 червня 2015 року в залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо початку роботи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який забезпечуватиме доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

На прес-конференції були присутні представники медійних, друкованих та електронних засобів масової інформації.

На запрошення організаторів прес-конференції прибули спостерігачі ОБСЄ, зокрема Драган Гаговіч та Драгослав Цветік.

Детальніше...

Інтерв'ю з претендентами на посади начальників структурних підрозділів місцевих центрів

Деталі

126 червня 2015 року за результатами конкурсу відбулося інтерв'ю з претендентами на посади посади начальників відділів організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами та відділів попередньої роботи з клієнтами.

Детальніше...

Анонс круглого столу Коломийського місцевого центру

Деталі

круглий стілКоломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою налагодження комунікації місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Коломия, Городенківському, Косівському, Снятинському, Верховинському та Коломийському районах з місцевими територіальними громадами та партнерами, які надають різні види правових послуг направлених на захист права кожного 30 червня 2015 року в приміщенні Коломийської районної ради проводить круглий стіл «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав». На даний захід запрошено Коломийського міського голову, голів районних рад та районних державних адміністрацій Коломийського, Верховинського, Снятинського, Городенківського та Верховинського районів, керівників управлінь юстиції даних районів, адвокатів, голів громадських правозахисних організацій.

Анонс круглого столу Калуського місцевого центру

Деталі

круглий стіл30 червня 2015 року о 10 год. 30 хв. за адресою: м.Калуш, вул. Чорновола, 52 (2-й поверх готелю «Меркурій», конференц-зал) відбудеться круглий стіл на тему «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав».

 

На заході обговорюватимуться такі питання:

  • представлення Калуського місцевого центру з надання БВПД: цілі, завдання та плани; можливість для представників громади отримати якісний правовий захист (представництво інтересів у судах) за рахунок держави;
  • презентація нового етапу у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов'язаного із представництвом їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, починаючи із 01 липня 2015 року;
  • розкриття напряму діяльності місцевого центру з урахуванням потреб регіону;
  • формування рекомендацій щодо механізму подальшої співпраці усіх суб'єктів надання правових послуг на рівні територіальних громад з метою захисту індивідуальних прав представників громади.

    Детальніше...

 

Анонс прес-конференції Івано-Франківського місцевого центру

Деталі


uvaga30 червня о 11:00 прес-конференція на тему: «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав»

Організатор: Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Учасники: Михайло Євчук – директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, Володимир Ковальчук - депутат Івано-Франківської обласної ради, представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини по Івано-Франківській області, Віталій Стусяк - директор Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...