Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги

Деталі

центр 1У вівторок 25 серпня Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги (далі – місцевий центр з надання БВПД) спільно з Управлінням юстиції в Тлумацькому районі було проведено круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО

Деталі

1В Івано-Франківському місцевому Центрі з надання БВПД директором Регіонального центру Михайлом Євчуком, заступником директора Володимиром Ковальчуком, директором МЦ Віталієм Стусяком проведено роботу зустріч з головним військовим капеланом Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ отцем Олексієм К.

 

Детальніше...

Робоча поїздка в Тисменицький район

Деталі

112 серпня 2015 року в м. Тисмениця Івано-Франківської області за участю голови Тисменицької районної ради Володимира Семеніва та голови Тисменицької райдержадміністрації Івана Семанюка, депутатів обласної та районної рад, представників ЗМІ проведено День депутата місцевої ради.

В роботі цього депутатського засідання взяли участь та виступили заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, депутат облради Володимир Ковальчук, голова обласної організації КВУ Максим Лисюк, директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців ОДА Богдан Волошинський, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Ігор Владика та начальник Тисменицького районного управління юстиції Віктор Шеленко.

Детальніше...

Радник міністра юстиції О. Дроздик на Прикарпатті

Деталі

105 серпня 2015року радник Міністра юстиції України, народний депутат Олександр Дроздик здійснив робочу поїздку на Івано-Франківщину.

Під час перебування на Прикарпатті спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайлом Євчуком, начальником Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Василем Кавацюком та начальником реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції Ольгою Сав'юк, відвідали Регіональний центр з надання БВПД в області, місцеві центри в містах Коломия, Калуш і Івано-Франківську, а також центр надання адміністративних послуг та реєстраційну службу міста Івано-Франківська.

Детальніше...

 

Народний депутат Олександр Дроздик проінспектував роботу Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

1Сьогодні до Калуша у рамках робочої поїздки на Прикарпаття завітав народний депутат, радник Міністра юстиції України, голова підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Олександр Дроздик. Нардеп відвідав Калуський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Центр надання адміністративних послуг.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Прес-анонс прес-конференції Дроздика Олександра Валерійовича
  2. Представник Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сесії районної ради коротко розповів про початок роботи новоствореної установи
  3. В Україні проходить відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур
  4. Участь директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області М. Євчука та його заступника В. Ковальчука в робочих зустрічах в Івано-Франківську 28 липня 2015 року
  5. Керівництво РЦ з надання БВПД в Івано-Франківській області спільно з представниками Асоціації правників України взяли участь у роботі координаційного комітету допомоги учасникам АТО
  6. Коментар щодо неправдивої інформації, поширеної заступником голови НААУ, РАУ В. Гвоздієм у Черкасах 18.07.2015
  7. Публічна позиція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської
  8. Публічна позиція Громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги
  9. Публічна позиція Асоціації адвокатів України
  10. Публічна позиція Української Гельсінської спілки з прав людини