Тренінг

Деталі

115 - 16 червня 2015 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, за участю заступника регіонального директора програми «Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права» (ABAROLI)» Дмитра Філіпенко та тренера – модератора Ірини Вань розпочався І етап каскадних тренінгів для адвокатів системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, організованих Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», «Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права» (ABAROLI), Українською фундацією правової допомоги та проводиться за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США на тему: «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи».

Детальніше...

Іінтерв'ю з претендентами на посади начальників відділів взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги

Деталі

 

2

13 червня 2015 року за результатами конкурсу відбулося інтерв'ю з претендентами на посади посади начальників відділів взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

Детальніше...

Вітання

Деталі

Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області щиро вітає в. о. директора Коломийського місцевого центру Дутчака Василя Володимировича з Днем народження!

 

Детальніше...

Змінено форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

uvaga

Шановні адвокати!


20.05.2015 року опубліковано Наказ Міністерства Юстиції України № 634/5 від 30.04.2015 року, яким внесено зміни до форми акта надання БВПД та додатків до нього.

 

Анонс каскадного тренінгу!

Деталі

круглий стілКоординаційним центром, спільно з ВГО "Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу", Американською асоціацією юристів "Ініціатива з верховенства права" (ABA ROLI) та Українською фундацією правової допомоги заплановано проведення каскадних тренінгів на тему: "Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи"

Регіональним центром БВПД в Івано-Франківській області вказаний тренінг буде проведено в м. Івано-Франківськ 15 - 16 червня та 03 - 04 липня 2015 року.

Просимо підтвердити свою участь у тренінгу.

Адреса проведення тренінгу: м. Івано-франківськ, вул. Коновальця, 35. Актовий зал Івано-Франківського університету ім. Короля Данила Галицького.

 

Більше статей...

  1. Оголошується конкурс претендентів на посади начальників відділів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  2. Діалог щодо шляхів співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування продовжили на Івано-Франківщині
  3. Обговорення шляхів співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування на Івано-Франківщині
  4. Семінар 30.03.2015
  5. Робоча зустріч
  6. Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Підвищення кваліфікації для працівників юридичних служб територіальних органів центральних органів виконавчої влади у форматі круглого столу
  8. Коли міфи заважають зосередитись
  9. Відбувся регіональний тренінг "Практичні аспекти змагального кримінального процесу"
  10. Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»