Урочисті заходи присвячені дню адвокатури 2015 року

Деталі

14Радою адвокатів Івано-Франківської області спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури області за участю Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, в приміщенні Університету права ім. Короля Данила Галицького 18 грудня 2015р. урочисто відзначено професійне свято День адвокатури.

Від Ради адвокатів області виступила в. о. голови Ради Світлана Петрова та голова КДКА Руслан Попадинець, які привітали учасників зібрання-адвокатів Івано-Франківської області і вручили окремим з них, відзнаки та подяки Національної Асоціації адвокатів України та Ради адвокатів області, подяки міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, від облдержадміністрації грамоти вручив керівник апарату ОДА Валерій Крецул, від Апеляційного суду Івано-Франківської області адвокатів привітала заступник голови Віра Вакарук, від Головного територіального управління юстиції в області виступив в. о. начальника Микола Станіщук, від Регіонального центру з надання БВПД в області колег-адвокатів привітав і подякував за співпрацю Раді адвокатів області Михайло Євчук.

Детальніше...

На круглому столі-диспуті в Івано-Франківську говорили про дотримання прав людини

Деталі

IMG 9941 110 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Відзначаючи цю подію, в Івано-Франківську провели круглий стіл-дискусію на тему «Ефективне громадянське суспільство як запорука неухильного дотримання прав людини».

Захід з нагоди проведення в області «Всеукраїнського тижня права», організували Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїі, депутатами Івано-Франківської обласної ради за сприяння Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

Детальніше...

В місті Городенка проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини

Деталі

12319795 754826257985389 83410352 n10 грудня 2015 року в приміщенні Городенківської міської ради Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за підтримки міського голови Степана Яворського, проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини. Участь у даному заході взяли представники  громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області, також були присутні учасники АТО, голова громадської організації “Городенківське об’єднання учасників АТО” Орест Гаврилаш, внутрішньо переміщені особи з представником громадської організації “Надія на краще майбутнє” Юрієм Наливайко. Під час зустрічі обговорено питання щодо дотримання прав та свобод громадян та прав на безоплатну вторинну правову допомогу. 

Детальніше...

Зустріч з метою правороз’яснювальної роботи в Коломийській виправній колонії №41 щодо реалізації і захисту прав людини

Деталі

DSCN017210 грудня 2015 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Коломийським міськрайонним управлінням юстиції проведено зустріч з метою правороз’яснювальної роботи в Коломийській виправній колонії №41 щодо реалізації і захисту прав людини. Ця зустріч дозволить захистити права ув’язнених, забезпечить надання їм безоплатної правової допомоги при оскарженні дій, рішень або бездіяльності службових осіб, ініціювання перегляду справ, розгляді питань про умовно-дострокове звільнення.

Детальніше...

 

В Калуші проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб

Деталі

4

10 грудня 2015 року інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком, разом представниками Калуської районної державної адміністрації та Калуського міськрайонного управління юстиції, в рамках проведення “Всеукраїнського тижня права”, в приміщення Калуської РДА проведено захід, присвячений проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Сергій Бабійчук ознайомив присутніх з роботою Калуського МЦ БВПД в частині надання правової допомоги вищезазначеним категоріям населення та системою БПД загалом. Запрошені на зустріч, голова Івано-Франківської обласної організації “Молода Просвіта” Євгенія Бардяк продемонструвала документальний фільм "Ті, що пережили пекло", в якому описані історії осіб, що були в полоні на сході України, а представник громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області  Юрій Вацик зазначив, якими саме правами та пільгами мають право скористатися учасники АТО, члени їх сімей та внутрішньо переміщені особи та надав вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Після заходу  Юрій Вацик та Євгенія Бардяк дали короткі інтерв’ю кореспонденту Калуського міського телебачення.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Візит представників системи БВПД у Долинський виправний центр управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118
  2. Відкриття і освячення першої в області комунальної установи «Центр з надання первинної правової допомоги»
  3. Захід у Галицькій виправній колонії № 128
  4. Зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12)
  5. Робоча зустріч Калуського місцевого центру стосовно питань соціального захисту та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб
  6. Круглий стіл на тему "Кримінально-правовий захист особи в умовах проведення АТО"
  7. Відбувся другий етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області
  8. Робоча зустріч з керівництвом та працівниками Коломийського районного центру зайнятості
  9. Конференція для учасників АТО
  10. Робоча зустріч з ведучою радіопередач "Наше право"