Публічна позиція Асоціації правників України

Деталі

BPDПублічна позиція АПУ з приводу переслідування адвоката Андрія Вишневського

13 липня 2015 року Асоціація правників України висловвила публічну позицію з приводу факту переслідування адвоката Андрія Вишневського за висловлення ним свої критичної думки щодо стану сучасної адвокатури.

Виступаючи 15 червня 2015 року на конференції у Верховному суді України, Андрій Вишневський висловив своє бачення професійного рівня сучасної української адвокатури, звернувши увагу на її низькі етичні стандарти та нагальну необхідність у реформуванні. Промова пана Вишневського містила відкриту критику на адресу Національної асоціації адвокатів України (надалі - НААУ) за її інертність і відсутність зацікавленості у реформі.

На підставі цього 24 червня 2015 року НААУ було направлено звернення до голів кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури (надалі - КДКА) регіонів та рад адвокатів регіонів з проханням прийняти дану інформацію до відома та висловити свою активну позицію.

Додатково, НААУ було направлено звернення до голови КДКА Київської області з проханням відповідного реагування на виступ адвоката Андрія Вишневського, а 2 липня 2015 року КДКА Київської області ухвалила рішення про порушення щодо нього дисциплінарної справи.

З огляду на вищевикладене, Асоціація правників України:

1) вважає недопустимим використання дисциплінарного провадження як способу тиску на адвоката та будь-які переслідування за публічні висловлювання адвокатами своїх поглядів та переконань.

2) закликає колег долучитися до підтримки адвоката Андрія Вишневського під час розгляду дисциплінарної справи, яке відбудеться 16 липня 2015 року о 14.30 в приміщенні КДКА Київської області за адресою: вул. Артема, 10, м.Київ.

З повним текстом документу можна ознайомитися за посиланням.

Заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, директор Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Желізняк, інтегратор

Деталі

313 липня 2015 року заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, директор Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Желізняк, інтегратор даного центру Сергій Бабійчук спільно з головою громадської правозахисної організації «Станіславська правозахисна група» Андрєм Малетиним взяли участь в сесії Долинської міської ради. На початку сесії виступили діти з м. Рубíжне Луганської області, які на запрошення о. В. Левицького та міської ради перебували на відпочинку і висловили своє захоплення гостинністю Долинщини.

В ході проведення сесії Ковальчуком В. Д. було окреслено загальні принципи функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги, її завдання та застосування, особливо акцентовано з 01 липня 2015 року щодо забезпечення захисту малозабезпечених верств населення в цивільних та адміністративних справах.

Детальніше...

Тимчасова адреса Калуського місцевого центру

Деталі

uvagaУ зв'язку з проведенням ремонтних робіт та тимчасовими труднощами з матеріально-технічним забезпеченням Калуський місцевий центр здійснює прийом громадян за адресою:

м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 25/13

Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області виступив на засіданні координаційного комітету допомоги учасникам АТО

Деталі

1В Івано-Франківську під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулось засідання обласного координаційного комітету допомоги учасникам АТО, в роботі якого взяв участь і виступив заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області (далі – РЦ), депутат обласної ради Володимир Ковальчук.

Учасники зібрання разом з представниками влади, місцевого самоврядування, громадських правозахисних, волонтерських організацій та благодійних фондів за участю керівництва Івано-Франківського громадського об′єднання учасників АТО обговорили проблемні питання щодо реабілітації демобілізованих військових, які брали участь в військових діях, питань виділення земельних ділянок, вирішення інших соціально-побутових проблем.

Детальніше...

 

Тренінг 03-04 липня 2015 року

Деталі

103 та 04 липня 2015 р. в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Є.Коновальця, 35 відбувся другий етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи».

Детальніше...