Оголошується конкурс претендентів на посади начальників відділів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

uvaga

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс на посади начальників відділів взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 5 червня 2015 р. заповнити у електронному вигляді заявку на сайтіwww.legalaid-jobs.in.ua  в розділі «Форма заявки».

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів буде запрошено наінтерв’ю, які розпочнуться після 12 червня 2015 р.

Детальніше...

Діалог щодо шляхів співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування продовжили на Івано-Франківщині

Деталі

107 травня 2015 року в приміщенні Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького відбулася 2-га частина круглого столу з обговорення питань взаємодії між системою безоплатної правової допомоги та органами адвокатського самоврядування в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, захід відбувся у рамках серії круглих столів у всіх регіонах України щодо поглиблення питань співпраці між регіональними центрами з надання БВПД та органами адвокатського самоврядування. Круглі столи організовано за ініціативи центрів та відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» у регіонах.

Детальніше...

Обговорення шляхів співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування на Івано-Франківщині

Деталі

103 квітня 2015 року в приміщенні Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького відбувся круглий стіл, що мав на меті обговорення питань взаємодії між системою надання безоплатної вторинної правової допомоги та органами адвокатського самоврядування в Івано-Франківській області. Круглий стіл організовано за ініціативи Івано-Франківського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Івано-Франківського відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

Семінар 30.03.2015

Деталі

2

30 березня 2015 року в місті Івано-Франківську відбувся семінар в рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції» на тему: «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод в справах про видворення, екстрадицію та відмову в наданні захисту шукачам притулку».

Даний захід був організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською Благодійною Фундацією (Право на захист). В обговоренні питань взяли участь директор Івано-Франківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Євчук та адвокати регіону, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

Деталі

3В Івано-Франківському обласному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 17.03.2015 року проведено робочу зустріч директора центру Євчука М. М. з виконуючою обов'язки голови Ради адвокатів Івано-Франківської області Петровою С. Д., керівником Івано-Франківського відділення ГО «Об’єднання адвокатів, що надають безоплатну вторинну правову допомогу» Желізняк Л. Б. щодо організації і проведення круглого столу з питань взаємодії суб’єктів надання БВПД з керівними органами Ради адвокатів Івано-Франківської області, проведення якого заплановано на 03.04.2015р.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  2. Підвищення кваліфікації для працівників юридичних служб територіальних органів центральних органів виконавчої влади у форматі круглого столу
  3. Коли міфи заважають зосередитись
  4. Відбувся регіональний тренінг "Практичні аспекти змагального кримінального процесу"
  5. Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»
  6. Тиждень права
  7. Круглий стіл на тему: "Помилки та порушення, які допускаються адвокатами в кримінальному процесі: можливості превенції та притягнення до відповідальності"
  8. ПРЕС–АНОНС. Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»
  9. Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»
  10. Анонc. Круглий стіл на тему "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги"