Візит представників системи БВПД у Долинський виправний центр управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118

Деталі

409 грудня 2015 року заступник директора регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, інтегратор Калуського МЦ БВПД Сергій Бабійчук, разом з начальником Долинського районного управління юстиції Сверидою Романом, юристом-координатором громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрієм Вациком, адвокатом БВПД Віталієм Керницьким, начальником управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області Володимиром Павлівим, в рамках проведення "Всеукраїнського тижня права", відвідали Долинський виправний центр  управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області №118, що знаходиться за адресую Івано-Франківська область, Долинський район, село Тростянець.

На даному заході було проведено зустріч з засудженими та роз'яснено їм право на отримання БВПД.

Після загальної зустрічі з засудженими, Юрієм Вациком, Віталієм Керницьким та Сергієм Бабійчуком, на засадах конфіденційності, засудженим було надано юридичні консультації.

Детальніше...

Відкриття і освячення першої в області комунальної установи «Центр з надання первинної правової допомоги»

Деталі

IMG 20151208 110920В рамках проведення в Івано-Франківській області «Всеукраїнського Тижня права»  заступник директора РЦ з надання БВПД Володимир Ковальчук відвідав найвіддаленіше гірське село Верхній Ясенів,що на Верховинщині, де відбулось відкриття  першої в області комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги» при Верхньоясенівській сільській раді за участю голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка, керівника рай.управління юстиції Василя Кошелюка, сільського голови Дмитра Мартищука, заступника директора Національного Природнього Парку «Верховинський» і голови ВГО «№Гуцульщина» Дмитра Стефлюка, Державного реєстратора реєстраційної служби управління юстиції Володимира Рибчука, начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД Вікторії Смерек та журналістів  газети «Гуцульський край».

Детальніше...

Захід у Галицькій виправній колонії № 128

Деталі

2В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2015 року заступником начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано – Франківській області Зіновієм Білоусом спільно з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу Ігорем Равриком у Галицькій виправній колонії № 128 проведено бесіду на тему «Право засуджених на безоплатну правову допомогу, порядок звернення засуджених до позбавлення волі до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Окрім того установою було забезпечено проведення особистого прийому засуджених у ході якого засудженим надавались консультації, зокрема, щодо ініціювання перегляду справи за нововиявленими обставинами, умовно – дострокового звільнення, вирішенні цивільних питань тощо.

Детальніше...

Зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12)

Деталі

0307 грудня 2015 року працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області (начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги (О. Міськів) та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів (О. Осудар) спільно з представниками органів юстиції (К. Сумська) та адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу по контракту (В. Яблончук) в рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено зустріч із неповнолітніми особами, які перебувають в Івано-Франківській установі виконання покарань (№ 12).

Детальніше...

 

Робоча зустріч Калуського місцевого центру стосовно питань соціального захисту та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб

Деталі

108 грудня 2015 року відбулася зустріч організована Калуським міськрайонним центром зайнятості за участю Калуського МЦ БВПД, громадських організацій та роботодавців стосовно питань соціального захисту та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

У заході взяли участь інтегратор Калуського МЦ БВПД Сергій Бабійчук, та головний спеціаліст відділу Кузик Христина, розповіли присутнім про діяльність Центру, повідомили про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіли, що розуміється під поняттям вторинної правової допомоги. Наголосили, що основним завданням новоутвореної державної установи БВПД є максимальна ефективність правової допомоги, що орієнтована на задоволення потреб кожного клієнта. Значну увагу учасники заходу приділили питанням правової підтримки даної категорії населення, розгляду законодавства у сфері зайнятості, інформації про послуги державної служби зайнятості та визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці.

Детальніше...