Круглий стіл в Калуському місцевому центрі

Деталі

130.06.2015 року Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено круглий стіл на тему: «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав».

Учасниками даного заходу були представники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів, представник правозахисної організації "Станіславська правозахисна група", адвокати, які надають безоплатну правову допомогу та ЗМІ. Працівниками Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було представлено місцевий центр, окреслено його завдання та функції. В ході обговорення, виступили з пропозиціями та своїм баченням проблеми функціонування безоплатної правової допомоги  представник правозахисної організації "Станіславська правозахисна група" Андрій Малетин, представник Калуської міської ради Іван Коцан, адвокати, які надають безоплатну правову допомогу та інші учасники круглого столу. Учасники заходу залишились задоволеними, розмова велась грунтовно. Кожен з присутніх розумів важливість сприяти втіленню державного проекту, направленого на захист прав та інтересів громадян.

Детальніше...

Круглий стіл в Коломийському місцевому центрі

Деталі

З 1 липня 2015 року сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України.

Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпечені особи (чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів ), учасники бойових дій (в тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, та ін. Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорії, що мають право на безоплатну вторинну правову допомог, як це визначено ст. 14 Закону України « Про безоплатну правову допомогу» .

Детальніше...

Прес-конференція щодо початку роботи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

130 червня 2015 року в залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо початку роботи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який забезпечуватиме доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

На прес-конференції були присутні представники медійних, друкованих та електронних засобів масової інформації.

На запрошення організаторів прес-конференції прибули спостерігачі ОБСЄ, зокрема Драган Гаговіч та Драгослав Цветік.

Детальніше...

Інтерв'ю з претендентами на посади начальників структурних підрозділів місцевих центрів

Деталі

126 червня 2015 року за результатами конкурсу відбулося інтерв'ю з претендентами на посади посади начальників відділів організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами та відділів попередньої роботи з клієнтами.

Детальніше...

 

Анонс круглого столу Коломийського місцевого центру

Деталі

круглий стілКоломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою налагодження комунікації місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Коломия, Городенківському, Косівському, Снятинському, Верховинському та Коломийському районах з місцевими територіальними громадами та партнерами, які надають різні види правових послуг направлених на захист права кожного 30 червня 2015 року в приміщенні Коломийської районної ради проводить круглий стіл «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав». На даний захід запрошено Коломийського міського голову, голів районних рад та районних державних адміністрацій Коломийського, Верховинського, Снятинського, Городенківського та Верховинського районів, керівників управлінь юстиції даних районів, адвокатів, голів громадських правозахисних організацій.