Вуличне інформування населення щодо надання правової допомоги за рахунок держави

Деталі

417 листопада було проведено вуличне інформування населення щодо надання правової допомоги за рахунок держави. Захід було проведено на Залізничному та на приміському Автовокзалі м. Івано-Франківськ. Окрім заходу було проведено зустрічі з керівництвом Вокзалів та обговорено можливість встановлення стаціонарної інформаційної дошки з роздатковими матеріалами.Участь у заході взяли представники Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Максим Субота та Тарас Красніков.

Детальніше...

Круглий стіл на тему: «Доступ до правосуддя у сучасному правозастосуванні»

Деталі

IMG 20151111 12084511 листопада 2015р.  директор Регіонального центру з надання БВПД В області Михайло Євчук та заступник директора Володимир Ковальчук взяли участь в роботі круглого столу на тему: «Доступ до правосуддя у сучасному правозастосуванні», який організували й провели науковці юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника спільно з ВГО «Асоціація українських правників» та ГО «Інститут права і демократичного розвитку». На початку засідання її учасників привітали гості з США –професор, доктор права і філософії Університету Регента (Regent University School of Law)  Джин Дейвідс та професор, доктор історії та філософії Інституту Реформації (Reformation Institute) Брюс Андерсен а також член-кор. НАПрН України, д. ю .н. ,президент ВГО «Асоціації українських правників» Василь Костицький, директор юридичного інституту ПНУ, д. ю. н., професор Валентина Васильєва.

Детальніше...

плановий прийом громадян Юрієм Вациком 10 листопада 2015 року

Деталі

2У вівторок, 10.11.2015р., в приміщенні Калуського МЦ БВПД представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано- Франківській області Юрієм Вациком проводився плановий прийом громадян,направлених центром для отримання безоплатної первинної правової допомоги.

 

 

Детальніше...

Робоча поїздка заступника директора Регіонального центру в м. Долина

Деталі

1Цими днями, а саме 5 листопада 2015р., заступник директора РЦ з надання БВПД в Івано-Франківській області В. Ковальчук з робочою поїздкою відвідав м. Долину, де провів зустрічі з новообраним міським головою В. Гараздом та працівниками виконавчого комітету Долинської міськради, начальником Долинського районного управління юстиції Р. Сверидою та керівником реєстраційної служби РУЮ Л. Шмегою, за участю адвоката В. Керницького,який з один з перших в Долинському районі,пройшов конкурсний відбір серед адвокатів для роботи з надання БВПД.

Детальніше...

 

Відбувся перший етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області

Деталі

11260936 507791262715148 3229129173203320560 n29-30 жовтня 2015 року в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Є.Коновальця, 35 відбувся перший етап каскадних тренінгів для адвокатів Івано-Франківської області , які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Тема тренінгу «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконний обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосуванні негласних слідчих (розшукових) дій».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Розшукуються фахівці з комунікації! – оголошення про конкурс
  2. Відкрито реєстрацію учасників дистанційного курсу «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги»
  3. Робоча зустріч з експертом Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні
  4. каскадні тренінги для адвокатів Івано-Франківської області
  5. Семінар "Діяльність Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги"
  6. Зустріч з представниками громад Калущини
  7. Проведено семінар-навчання для працівників юридичних служб
  8. Робоча зустріч з представниками Городенківської райдержадміністрації, Городенківської районної ради, начальником Управління Пенсійного Фонду України в Городенквіському районі
  9. В Івано-Франківську обговорили можливості надання безоплатної юридичної допомоги переселенцям
  10. Проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі під час судового провадження у Коломийському міськрайонному