Проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі під час судового провадження у Коломийському міськрайонному

Деталі

06 жовтня 2015 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області – адвокат Оксана Осудар провела спостереження за роботою адвоката Ірини Вань в Коломийському міськрайонному суді Івано-Франківської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню особи, захист якої здійснюється за призначенням.
Підзахисний Ірини Вань обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України.
На прохання Ірини Вань підтримати її в процесі відгукнулись також адвокати системи БВПД Ігор Солтис та Іван Федорук, які були присутні в залі судового засіданні під час слухання справи.
Перед судовим засіданням, з дозволу суду, адвокат провела конфіденційне побачення з підзахисним, в судовому засіданні адвокат заявила відвід колегії суддів, діяла в інтересах підзахисного, вела себе впевнено та переконливо.

1

Вуличне правове інформування в Калуському та Рожнятівському районах

Деталі

1Цими днями Калуський та Рожнятівський район, м. Калуш з робочою поїздкою відвідав заступник директора регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, заступник Калуського міського голови Наталія Табачук, юрист-координатор громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрій Вацик та голова Івано-Франківської обласної організації «Молода Просвіта» Євгенія Бардяк, а також журналісти Калуського ТБ та газети «Вікна».

На даній зустрічі було обговорено питання розвитку системи безоплатної правової допомоги та правової освіти населення. Заступник директора регіонального центру В.Ковальчук окреслив загальні принципи функціонування безоплатної правової допомоги та акцентував увагу на безоплатній вторинній правовій допомозі, яка надається адвокатами системи БВПД для жителів Калуського, Рожнятівського, Долинського та Рогатинського районів, міст Калуша та Болехова.

Детальніше...

Робоча зустріч Коломийського місцевого центру

Деталі

130.09.2015 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в приміщенні Коломийського Центру поштового зв'язку №3 проведена робоча зустріч з начальниками поштових відділень, працівниками пошти. Тема зустрічі "Безоплатна правова допомога — це міф чи реальність? Як її донести до найвіддаленіших куточків сіл та районів".

Детальніше...

Сесія Рогатинської районної ради

Деталі

1В четвер, 24 вересня 2015 року у м.Рогатин Івано-Франківської області заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Ковальчук Володимир Дмитрович, разом з інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком взяли участь у сесії Рогатинської районної ради, де до відома громадськості було доведено інформацію про функціонування системи БПД та презентовано Калуський МЦ БВПД.

Детальніше...

 

На Прикарпатті говорили про правову освіту населення

Деталі

123 вересня в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області під головуванням першого заступника начальника ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталії Рожковецької відбулося чергове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у якому взяли участь, окрім членів Ради, представники громадських об'єднань, засобів масової інформації та керівники органів юстиції області.

Детальніше...