Анонс круглого столу Калуського місцевого центру

Деталі

круглий стіл30 червня 2015 року о 10 год. 30 хв. за адресою: м.Калуш, вул. Чорновола, 52 (2-й поверх готелю «Меркурій», конференц-зал) відбудеться круглий стіл на тему «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав».

 

На заході обговорюватимуться такі питання:

  • представлення Калуського місцевого центру з надання БВПД: цілі, завдання та плани; можливість для представників громади отримати якісний правовий захист (представництво інтересів у судах) за рахунок держави;
  • презентація нового етапу у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов'язаного із представництвом їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, починаючи із 01 липня 2015 року;
  • розкриття напряму діяльності місцевого центру з урахуванням потреб регіону;
  • формування рекомендацій щодо механізму подальшої співпраці усіх суб'єктів надання правових послуг на рівні територіальних громад з метою захисту індивідуальних прав представників громади.

    Детальніше...

Анонс прес-конференції Івано-Франківського місцевого центру

Деталі


uvaga30 червня о 11:00 прес-конференція на тему: «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав»

Організатор: Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Учасники: Михайло Євчук – директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, Володимир Ковальчук - депутат Івано-Франківської обласної ради, представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини по Івано-Франківській області, Віталій Стусяк - директор Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Тренінг

Деталі

115 - 16 червня 2015 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, за участю заступника регіонального директора програми «Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права» (ABAROLI)» Дмитра Філіпенко та тренера – модератора Ірини Вань розпочався І етап каскадних тренінгів для адвокатів системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, організованих Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», «Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права» (ABAROLI), Українською фундацією правової допомоги та проводиться за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США на тему: «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи».

Детальніше...

Іінтерв'ю з претендентами на посади начальників відділів взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги

Деталі

 

2

13 червня 2015 року за результатами конкурсу відбулося інтерв'ю з претендентами на посади посади начальників відділів взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

Детальніше...

 

Вітання

Деталі

Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області щиро вітає в. о. директора Коломийського місцевого центру Дутчака Василя Володимировича з Днем народження!

 

Детальніше...