Зустріч з представниками громад Калущини

Деталі

1В понеділок, 12 жовтня 2015 року, в приміщенні відділу реєстрації актів цивільного стану по Калуському району Калуського міськрайонного управління юстиції, інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком, начальником відділу по роботі з клієнтами центру Дмитром Бейко, разом з представниками  Калуського міськрайонного управління юстиції, було проведено зустріч з секретарями сільських та селищних рад Калуського району.

На даному заході було обговорено функціонування системи БПД, зазначено порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню та окреслено завдання, які покладаються на Калуський МЦ БВПД. Під час зустрічі, серед представників громад Калущини, було розповсюджено  інформаційні роздруківки формату А-3 з інформацією про систему безоплатної вторинної правової допомоги та рекомендовано розмістити дані матеріали на інформаційних стендах в приміщеннях сільських та селищних рад.

Детальніше...

Проведено семінар-навчання для працівників юридичних служб

Деталі

1Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області організувало семінар-навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій та громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги.

Працівників юридичних служб ознайомили із порядком надання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, досвідом співпраці місцевих центрів з надання БВПД з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги та діяльністю громадських організацій в частині надання юридичного захисту населення.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками Городенківської райдержадміністрації, Городенківської районної ради, начальником Управління Пенсійного Фонду України в Городенквіському районі

Деталі

106 жовтня в Городенківському районі працівниками Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено ряд заходів щодо інформування населення, керівників та працівників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади про функціювання системи безоплатної правової допомоги.

Відбулися робочі зустрічі з представниками (юристами) Городенківської райдержадміністрації, Городенківської районної ради, начальником Управління Пенсійного Фонду України в Городенквіському районі Надією Павлюк, директором Центру зайнятості Марією Філіпенко, начальником Держгеокадастру М. Федишиним, на яких обговорені питання співпраці та ефективної допомоги в вирішенні спільних питань.

Детальніше...

В Івано-Франківську обговорили можливості надання безоплатної юридичної допомоги переселенцям

Деталі

Ni8TJEzLIjIСьогодні, 6 жовтня, в Івано-Франківському університеті права ім. Короля Данила Галицького відбувся круглий стіл "Особливості надання безоплатної правової допомоги внутрішньопереміщеним особам"

Участь в обговоренні взяли юристи Української Гельсінської спілки з прав людини, правозахисники громадських об'єднань, МГЦ "Еталон", представники головного територіального управління юстиції, Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

Проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі під час судового провадження у Коломийському міськрайонному

Деталі

06 жовтня 2015 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області – адвокат Оксана Осудар провела спостереження за роботою адвоката Ірини Вань в Коломийському міськрайонному суді Івано-Франківської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню особи, захист якої здійснюється за призначенням.
Підзахисний Ірини Вань обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України.
На прохання Ірини Вань підтримати її в процесі відгукнулись також адвокати системи БВПД Ігор Солтис та Іван Федорук, які були присутні в залі судового засіданні під час слухання справи.
Перед судовим засіданням, з дозволу суду, адвокат провела конфіденційне побачення з підзахисним, в судовому засіданні адвокат заявила відвід колегії суддів, діяла в інтересах підзахисного, вела себе впевнено та переконливо.

1