Відбувся регіональний тренінг "Практичні аспекти змагального кримінального процесу"

Деталі

27-28 січня 2015 року відбувся дводенний регіональний тренінг на тему "Практичні аспекти змагального кримінального процесу". Даний захід організований Американською асоціацією юристів за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США, за підтримни Департаменту юстиції США та посольства США в Україні.

4

 Перед прокурорами та адвокатами Івано-Франківської області  виступили Девід  Грайс та Джеффрі Коул - радники з правових  питань Департаменту юстиції США, а також Галина  Станковська - суддя апеляційного суду Чернівецької області та  Володимир Гулкевич - заступник прокурора Івано-Франківської  області. 

 

Детальніше...

Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»

Деталі

12 та 13 грудня в Києві пройшла Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги» . Конференція зібрала ключових учасників національної системи кримінального правосуддя та провідних іноземних експертів у цій сфері за обговоренням шляхів досягнення вищої якості правової допомоги та кращої взаємодії задля забезпечення права на справедливий суд.

Титулка

Учасниками обговорення та зацікавленими сторонами було обговорено коло питань, зокрема: чи вдалося досягти результатів щодо забезпечення рівного права на захист усім, хто зазнав кримінального переслідування? Які проблемні питання постають перед системою безоплатної правової допомоги з початку її функціонування протягом двох років? Чи є такі проблеми в інших демократичних країнах? Чи можлива ефективна співпраця протилежних сторін у кримінальному провадженні заради справедливого правосуддя?

Детальніше...

Тиждень права

Деталі

10 грудня Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області на базі Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького був організований семінар-навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій, присвячений Всеукраїнському тижню права.

1

Про правовий статус, функції та повноваження прокуратури відповідно до ЗУ «Про прокуратуру», розповіла начальник відділу представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Івано-Франківської області Попова Олена Володимирівна.

Завідувач кафедри кримінального права і процесу, доктор філософії, кандидат юридичних наук , доцент, професор Івано-Франківського університету права імені Короля Данили Галицького Петро Васильович Мельник розкрив науковий підхід до новацій ЗУ «Про прокуратуру» від 14.10.2014 р.

Детальніше...

Круглий стіл на тему: "Помилки та порушення, які допускаються адвокатами в кримінальному процесі: можливості превенції та притягнення до відповідальності"

Деталі

1

5 грудня 2014 року в Івано-Франківську експертами проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та ГО "По захисту прав людини" був організований круглий стіл на тему: "Помилки та порушення, які допускаються адвокатами в кримінальному процесі: можливості превенції та притягнення до відповідальності", в якому взяли участь судді, прокурори, слідчі та адвокати. Івано-Франківський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги представляли директор Євчук Михайло Миколайович та начальник відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Міськів Оксана Тарасівна.

Детальніше...

 

ПРЕС–АНОНС. Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги»

Деталі

 

  Міжнародна конференція Якість безоплатної правової допомоги

 

Проходить акредитація на участь представників засобів масової інформації у Міжнародній конференції «Якість безоплатної правової допомоги»

12 – 13 грудня 2014 року відбудеться Міжнародна конференція «Якість безоплатної правової допомоги». Метою проведення конференції є розгляд та оцінка досягнень і викликів у сфері забезпечення якості надання безоплатної правової допомоги у системі правосуддя на національному та міжнародному рівнях.

Детальніше...