Вуличне правове інформування в Калуському та Рожнятівському районах

Деталі

1Цими днями Калуський та Рожнятівський район, м. Калуш з робочою поїздкою відвідав заступник директора регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, заступник Калуського міського голови Наталія Табачук, юрист-координатор громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрій Вацик та голова Івано-Франківської обласної організації «Молода Просвіта» Євгенія Бардяк, а також журналісти Калуського ТБ та газети «Вікна».

На даній зустрічі було обговорено питання розвитку системи безоплатної правової допомоги та правової освіти населення. Заступник директора регіонального центру В.Ковальчук окреслив загальні принципи функціонування безоплатної правової допомоги та акцентував увагу на безоплатній вторинній правовій допомозі, яка надається адвокатами системи БВПД для жителів Калуського, Рожнятівського, Долинського та Рогатинського районів, міст Калуша та Болехова.

Детальніше...

Робоча зустріч Коломийського місцевого центру

Деталі

130.09.2015 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в приміщенні Коломийського Центру поштового зв'язку №3 проведена робоча зустріч з начальниками поштових відділень, працівниками пошти. Тема зустрічі "Безоплатна правова допомога — це міф чи реальність? Як її донести до найвіддаленіших куточків сіл та районів".

Детальніше...

Сесія Рогатинської районної ради

Деталі

1В четвер, 24 вересня 2015 року у м.Рогатин Івано-Франківської області заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Ковальчук Володимир Дмитрович, разом з інтегратором Калуського МЦ БВПД Сергієм Бабійчуком взяли участь у сесії Рогатинської районної ради, де до відома громадськості було доведено інформацію про функціонування системи БПД та презентовано Калуський МЦ БВПД.

Детальніше...

На Прикарпатті говорили про правову освіту населення

Деталі

123 вересня в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області під головуванням першого заступника начальника ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталії Рожковецької відбулося чергове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у якому взяли участь, окрім членів Ради, представники громадських об'єднань, засобів масової інформації та керівники органів юстиції області.

Детальніше...

 

плановий прийом громадян Юрієм Вациком

Деталі

прийом БППДУ вівторок, 22.09.2015р., в приміщенні Калуського МЦ БВПД представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано- Франківській області Юрієм Вациком проводився плановий прийом громадян, направлених центром для отримання безоплатної первинної правової допомоги.

 

 

 

Більше статей...

  1. Круглий стіл на тему: "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати"
  2. Обговорювалося питань щодо розвитку та поширення системи БВПД в Долинському районі
  3. круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги»
  4. Проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин
  5. Меморандум про співпрацю
  6. «Круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»
  7. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Коломийського місцевого центру
  8. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області
  9. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру
  10. Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"