Круглий стіл на тему: "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати"

Деталі

121.09.2015року Коломийським МЦ з надання БВПД в Снятинському районі в приміщенні Снятинської районної ради проведено "круглий стіл" на тему: "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати ". На захід були запрошені представники органів місцевого самоврядування, голови та секретарі сільських та селищних рад, керівники громадських організацій та органів виконавчої влади, які надають правові послуги громадянам, юристи міської, районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

Обговорювалося питань щодо розвитку та поширення системи БВПД в Долинському районі

Деталі

1В п'ятницю,18 вересня 2015 року працівниками відділу інтеграції та відділу по роботі з адвокатами Калуського МЦ БВПД, спільно з провідним спеціалістом Долинського районного управління юстиції Галиною Стефанишин, було прийнято участь в засіданні Долинської РДА, на якій були присутні представники сільських та селищних рад Долинського району, де обговорювалося питання щодо розвитку та поширення системи БПД в районі. 

Детальніше...

круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги»

Деталі

12001003 125039687850461 2015385819696984575 oУ п’ятницю, 18 вересня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги» за участю голови ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторії Мітько та начальника відділу забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Олени Сінчук, керівника відокремленого підрозділу ГО в Івано-Франківській області, члена Ради адвокатів Івано-Франківської області Людмили Желізняк, адвокатів-практиків Івано-Франківської області, секретаря ради адвокатів області, адвоката Ігора Тиніва, директора Регіонального Центру з надання БВПД в області Михайла Євчука.

Детальніше...

Проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин

Деталі

IMG 20150915 101958Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено зустріч з мешканцями м. Бурштин у ході якої було поінформовано про функціонування та підсумки роботи центру. Участь у заході взяли Володимир Ковальчук – в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Петро Курляк – Бурштинський міський голова, Віталій Стусяк – директор Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Максим Субота – інтегратор місцевого центру.

Детальніше...

 

Меморандум про співпрацю

Деталі

IMG 20150914 110134Підписано меморандум про співпрацю між громадськими організаціями та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області.

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбулась робоча зустріч з визначення спільних кроків, спрямованих на покращення доступу до безоплатної правової допомоги учасників АТО та членів їх сімей.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. «Круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»
  2. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Коломийського місцевого центру
  3. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області
  4. Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру
  5. Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"
  6. Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області
  8. Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"
  9. Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги
  10. Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО