«Круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»

Деталі

1З метою налагодження комунікації Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Верховинському районі, який належить до юрисдикції місцевого центру з громадськими організаціями, територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, які надають різні види правових послуг направлених на захист прав кожного, 10 вересня 2015 року в приміщенні Верховинської районної ради був проведений «круглий стіл» на тему: «Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав».

Детальніше...

Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Коломийського місцевого центру

Деталі

IMG 3167 499x33309.09.2015 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з працівниками управління юстиції було проведено правовий флешмоб "Не гайте часу в чергах", метою якого було інформування населення щодо роботи центру та онлайн - сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області

Деталі

2На виконання доручення Міністра юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги на Івано-Франківщині (в Івано-Франківську, Коломиї та Калуші) протягом 3-х днів (8-10 вересня) Регіональним центром з надання БВПД спільно з реєстраційною службою Головного територіального управління юстиції в області проведено правові флешмоби-«Акції вуличного інформування» під назвою «Не гайте часу в чергах!».

Детальніше...

Флешмоб "Не гайте часу в чергах" Калуського місцевого центру

Деталі

11259759 1612585572341680 1902672596 o10.09.2015 року Калуським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з працівниками управління юстиції та центром надання адміністративних послуг було проведено правовий флешмоб "Не гайте часу в чергах", метою якого було інформування населення  щодо роботи центру та онлайн - сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

 

Круглий стіл на тему "Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"

Деталі

109 вересня 2015 року о 15 -00 в ПК " Мінерал" за адресою м. Калуш вул. Чорновола 20 було проведено круглий стіл на тему: " Соціальна взаємодія установ, організацій міста та Калуського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо роботи з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами"

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  2. Проведено семінар-навчання для працівників територіальних управлінь юстиції Івано-Франківської області
  3. Прес-реліз круглого столу "Впровадження на місцевому рівні покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги"
  4. Круглий стіл з актуальних питань щодо надання первинної та вторинної правової допомоги
  5. Робоча зустріч з священником УГКЦ – учасником АТО
  6. Робоча поїздка в Тисменицький район
  7. Радник міністра юстиції О. Дроздик на Прикарпатті
  8. Народний депутат Олександр Дроздик проінспектував роботу Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  9. Прес-анонс прес-конференції Дроздика Олександра Валерійовича
  10. Представник Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сесії районної ради коротко розповів про початок роботи новоствореної установи